Teknoloji
19.05.2017 - 10:23 | Son Güncelleme: 19.05.2017-10:28

Android Cihaz Yöneticisi tamamen yenilendi

Google, kullanıcılarının cihazları kaybolması veya çalınması durumunda konumunu bulabilmesine ve gerektiğinde kilitleyerek başkalarının cihazı kullanmasını engelleyen Android Cihaz Yöneticisi uygulamasını yeniledi.

Sitene Ekle

Google, 2013'te iOS'taki iPhone'umu Bul uygulamasına rakip olarak Cihaz Yöneticisi adlı uygulamayı Android kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. Bu, Android telefonları bulma, kilitleme ve silme işlemlerini uzaktan yapmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir uygulama olarak hizmet veriyor.

Google büyük bir güncellemeyle uygulamanın tasarımı ve adını baştan aşağı yeniledi. Android Cihaz Yöneticisi ya da yeni adıyla Find My Device (Cihazımı Bul) uygulaması, güncellemyele daha modern ve kolay bir arayüze kavuştu.  Ancak uygulamanın temelleri değişmedi. Uygulamayla kullanıcıların Google hesapları ile ilişkilendidikleri Android cihazların geçerli konumunu bulunabiliyor. Aynı zamanda cihazı uzaktan kilitleyip içindeki veriler de silebiliyorsunuz.

Find My Device uygulamasını Google Play Store'dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!


Yorum Yazın
Gönder
Her şartta mutluluğu bulan roman kahramanı kimdir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX