Sinema
11.08.2017 - 14:50 | Son Güncelleme: 11.08.2017-14:58

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu 18 Ağustos'ta Sinemalarda!..

New Line Cinema, David F. Sandberg’ün (“Lights Out”) yönettiği, 2014’ün muazzam başarı kazanmış filmi “Annabelle”in devamı niteliğindeki“Annabelle: Kötülüğün Doğuşu” filmiyle geri geliyor .Yeni filmin yapımcılığını, bir kez daha, “The Conjuring” filmlerinde ortaklık yapmış olan Peter Safran ve James Wan gerçekleştirdi.

Sitene Ekle

“Annabelle: Kötülüğün Doğuşu”nda, oyuncak bebekler yapan bir adam ve karısı, küçük kızlarının trajik ölümünden birkaç yıl sonra, kapatılmış bir yetimhaneden bir rahibe ile altı kız çocuğunu evlerine alırlar. Misafirler çok geçmeden adamın şeytani yaratımı Annabelle’in hedefi hâline gelirler.

Sandberg’ün yönettiği filmin senaryosu “Annabelle”i de yazmış olan Gary Dauberman’a ait. Filmin başrollerini Stephanie Sigman (“Spectre”), Talitha Bateman (“The 5th Wave”, yakında gösterime girecek olan “Geostorm”), Lulu Wilson (“Ouija: Origin of Evil”, “Deliver Us from Evil”), Philippa Coulthard (“After the Dark”), Grace Fulton (“Badland”), Lou Lou Safran (“The Choice”), Samara Lee (“Foxcatcher”, “The Last Witch Hunter”) ve sinemaya bu filmle adım atan Tayler Buck’ın yanı sıra, Anthony LaPaglia (televizyon dizisi “Without a Trace”) ve Miranda Otto (Showtime dizisi “Homeland”, “The Lord of the Rings” üçlemesi) paylaştı.

Filmin yönetici yapımcılığını Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter ve Hans Ritter üstlendiler.

Sandberg’e kamera arkasında “Lights Out”taki ekibinden yapım tasarımcısı Jennifer Spence, kurgu ustası Michel Aller ve besteci Benjamin Wallfisch, ayrıca, görüntü yönetmeni Maxime Alexandre (“The Other Side of the Door”) ve kostüm tasarımcısı Leah Butler (“Paranormal Activity 3 & 4”) eşlik etti.

New Line Cinema, Atomic Monster-Safran Company yapımı “Annabelle: Kötülüğün Doğuşu”nu sunar. Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.

Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    Polisin uyuşturuculukla ilgili bölümüne ne denir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX