16.04.2018 07:08 | Son Güncelleme:

AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF soruları ve cevapları...

AÖF sınav soruları ve cevapları erişime açıldı. 14-15 Nisan'da yapılan AÖF sınavının sonuçları ise heyecanla bekleniyor. Sınav sorularına ve cevaplarına sisteme öğrenci girişi yaparak ulaşmak mümkün

Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Vize sınavlarının ardından tüm öğrenciler soruların ve cevapların yayınlanmasını bekliyor. Peki, sonuçlar ne zaman belli olacak?

AÖF SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI

AÖF sınavlarının soru ve cevapları yayınlandı.  AÖF soruları ve cevapları için öğrencilerin AÖF sistemine öğrenci girişi yaparak sorgulaması gerekiyor.

AÖF SORU CEVAP KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ!

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren on beş gün içerisinde adaylara duyuruluyor. Sınav sonuçları adreslere postalanmıyor. AÖF vize sonuçlarını kontrol etmek isteyen adaylar AÖF resmi internet sitesi üzerinden öğrenci girişi yaparak sınav sonuçlarını sorgulayabilecek.

AÖF FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN?

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar) ve ilk defa yapılacak olan Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları İçin Yapılacak Sınav (8. sınıflar) tarihleri MEB tarafından 02-03 Haziran 2018 tarihleri olarak yeniden belirlenmiştir.

Bu nedenle 02-03 Haziran 2018 tarihlerinde yapılması planlanan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı tarihlerinin 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılması kararı alınmıştır.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 3Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy4