23.05.2019 16:31 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar 519. yeni bölüm fragmanı! Selin zor durumda

Arka Sokaklar 519. yeni bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümünde Selin, küçük bir çocuğa saldıran köpeğe ateş ederek kurtarır; fakat, hayvanseverlerle karşı karşıya kalır. İşte Arka Sokaklar 519. yeni bölümünden nefes kesen anlar...


Cuma akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Arka Sokaklar yeni bölümünde heyecan dorukta. Arka Sokaklar 519. yeni bölümüyle yarın akşam 20:00'de Kanal D'de...

ARKA SOKAKLAR 519. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Küçük bir çocuğa köpek saldırır. Selin görür ve olaya müdahale eder. Köpek çocuğu ısırır ve bırakmaz. Selin köpeği yaralamak zorunda kalır. Küçük Eray çok kan kaybeder ve ameliyata alınır. Selin sosyal medya gündemine düşer ve köpeği vurduğu için suçlanır. Her yerde Selin’le ilgili karşıt kampanyalar düzenlenir.

Canay, Tekin’e yeni bir teklifle gelir. Tekin, Arap hayranının doğum gününe davetlidir ve karşılığında yüklü miktarda para alacaktır. Doğum günü kızı, Tekin’e musallat olur. Tekin durumu babasına mesaj göndererek anlatır. Leyla, Tekin’i dans etmeye zorlar. Kızın babası aniden gelir ve Tekin’in kızıyla evlenmesi için baskı yapar.

Mahalleye dadanan sapık Aykut, küçük çocuk Emir’i arabasına alır ve barakaya götürür. Çocuğu istismar etmeye niyetlenmiştir. Mahalleden bir kadın çocuğu götürdüğünü görür ve çocuğun annesine haber verir. Polisler gelir ve barakayı bulur. Emir kurtarılır. Hüsnü, Aykut’u barakada bir güzel döver. Aykut halk tarafından linç edilmekten zor kurtulur.

Sema ve Yeliz birlikte kalmaktadır. Sema sevgilisi Muhittin’le uyuşturucu işi yapmaktadır. Muhittin, mafya tetikçisi Haydar ve adamı tarafından öldürülür. Adamlar eve gelip Sema’yı da öldürür. Engin ve ekibi Yeliz’i takip ederek adamlara ulaşır. Başlarındaki kişiyi tespit etmeye çalışırlar. Engin’in narkotik müdürü olması, Rıza Baba ve ekibiyle rakip olmasına sebep olmuştur. Bu olayı çözmek için iki ekipte canla başla çalışır.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMAN

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy2