Dünya
20.03.2017 - 12:25 | Son Güncelleme: 20.03.2017-12:45

Balık avlarken timsaha yem oldu

Avustralya'nın Queensland eyaletinin kuzeyinde zıpkınla  balık avlarken timsah saldırısına uğrayan bir kişi, hayatını kaybetti. Hughes'in dalgıçlar tarafından çıkarılan cesedinde timsah saldırısına uğradığını gösteren birçok iz bulundu.

Sitene Ekle

"Brisbane Times" gazetesinin haberine göre, 35 yaşındaki balıkçı  Warren Hughes'un cansız bedeni, Innisfail kasabası yakınlarında bulundu.

Polis sözcüsü Doug Godden, yaptığı açıklamada, Hughes'in dalgıçlar  tarafından çıkarılan cesedinde timsah saldırısına uğradığını gösteren birçok iz  bulunduğunu belirtti.

Queensland Eyaleti Çevre ve Yaban Hayatı Koruma Birimi İşletme Müdürü  Dr. Matt Brien de balıkçıya saldıran timsahın bulunması için çalışmaların devam  ettiğini söyledi.

Brien, arama çalışmaları sırasında Hughes'u öldüren timsah olduğu  tahmin edilen 4 metre uzunluğundaki sürüngenin kurtarma botuna da saldırdığını ve  daha sonra bölgeden uzaklaştığını aktardı.

Timsahın yakalanması için bölgede tuzaklar kurulacağına işaret eden  timsahın farklı bir bölgeye gönderileceğini ya da öldürüleceğini kaydetti.
 


Bilgi YarışmasıHangisi çok küçük doğranmış et, domates, biber ve soğanın eklenmesiyle oluşan yemek hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Hangisi en hafif esen rüzgârdır?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.