Eskişehir

Yerel Haber
10 Kasım 2017 - 16:14

Barlar Sokağı İçin Toplandılar

IHA

Eskişehir Barlar Sokağı’nda son zamanlarda artış gösteren asayiş olaylarından dolayı toplantı düzenlendi.
Vural Sokak ya da halk arasında yaygın ismiyle Barlar Sokağı’nın son zamanlardaki durumu emniyeti harekete geçirdi. Özellikle asayiş olaylarının arttığı sokak ile ilgili kapsamlı bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya; Eskişehir Vali Yardımcısı Bekir Şahin Tütüncü, Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Eskişehir İl Emniyet Müdür Yardımcıları, İl Sağlık Müdürü Tevfik Duman, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hikmet Çelik, Tepebaşı Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürü Fahrettin Çeçgel, OEDAŞ İl Müdürü Hamdi Öztürk, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ekrem Birsen, Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Hoşnudiye Mahallesi Muhtarı Figen Rençber katıldı.


Toplantı ile; son zamanlarda Barlar Sokağı ve civarındaki sokaklarda faaliyet gösteren umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinde asayişe müessir olaylarda artış olduğu ve uyulması gereken idari kurallar ile ilgili aksaklıkların tespit edilmesi, huzur ve güven ortamının tesisinin en üst seviyede sağlanması, suç ve suçlularla mücadelede etkin yolların tespiti ve kurumlar arası işbirliğinin artırılması amaçlandı.
Ayrıca toplantıya umuma açık istirahat ve eğlence yeri yetkililerinden 30 iş yeri yetkilisi de katıldı.

EskişehirYerel Seçim Sonuçları

Eskişehir Hava Durumu

5°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.