Karaman

Yerel Haber
28 Şubat 2017 - 12:22

Başarılı Judoculardan Kısacık'a Ziyaret

IHA

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Türkiye Şampiyonlarında dereceye giren başarılı judocuları makamında kabul etti.
Ziyarette elde edilen başarılardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kısacık, "Sporcularımızın başarıları bizleri ziyadesiyle sevindiriyor. Judo’da ilimizi temsil eden genç sporcularımızı kutluyorum. Başarılı sporcularımızın Dünya ve Avrupa arenasında da bayrağımızı gururla dalgalandıracaklarına inanıyorum. Spora ve sporcuya olan desteğimiz her zaman devam edecek” diye konuştu.
Karaman’da ciddi bir sporcu potansiyelinin olduğunu belirten Kısacık, "İlimiz gençlerinin Türkiye ve uluslararası alanda yaptığı dereceler çok önemli. Şuanda birçok farklı branşta başarılar gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin judoda her yıl ev sahipliği yaptığı iki uluslararası organizasyondan biri olan Nazım Canca Ümitler Avrupa Judo Şampiyonasında ilimiz sporcularından Enes Uysal, Esra Türegün ve Ebru Arabay’ın da ülkemiz adına mücadele edecek olması bizler için gurur kaynağı. İnşallah sporcularımız başarılı sonuçlara imza atacaklar ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler. Bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, elde edilen başarılarının diğer gençlerimize de örnek olmasını temenni ediyorum" dedi.
Ziyarete, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mustafa Karadeniz ve milli takım judo antrenörü Ahmet Ömre Türe katıldı. Kısacık, ziyaret sonunda başarılı sporculara hediye verdi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.