Aydın

Yerel Haber
07 Ekim 2017 - 11:23

Başkan Alıcık'tan Bir Engelliye Daha Destek

IHA

Nazilli Belediyesi’nin ilçedeki engelli vatandaşlara desteği sürüyor. Belediye tarafından son olarak sol kol ve sol ayağı engelli olan Ünal Çelik’e akülü 3 tekerlekli bisiklet hediye edildi.
Engelli vatandaşa bisikleti belediye hizmet binasında teslim eden Başkan Alıcık, aynı zamanda bisikleti nasıl kullanacağını da engelli vatandaşa gösterdi.
Nazilli Merkez Kurtuluş Mahallesi, 95 Sokakta ikamet eden 64 yaşındaki Ünal Çelik, Akülü engelli aracını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın aracı nasıl kullanacağını öğretmesinden sonra teslim aldı. Alıcık yaptığı açıklamada, “Ünal Çelik abimiz, sol kol ve ayağı Spastik Hemipleji, aynı zamanda da Kalp ve Damar Hastası. Akülü engelli aracını ‘Kullanabilir’ raporu ile Nazilli Belediyesi müracaatından sonra tedarik ederek kendisine teslim ettik. Nazilli Belediyesi engelli dostu bir beleidye olarak tüm engellilerimizin engellerini kaldırmak için çalışmaya devam edecek” dedi.

AydınYerel Seçim Sonuçları

Aydın Hava Durumu

18°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.