Antalya

Yerel Haber
18 Ekim 2017 - 15:10

Başkan Böcek, Projelerini Anlattı

IHA

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, iş adamlarına projelerini anlattı.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, işadamlarıyla bir araya geldi.
Başkan Böcek, bundan 10-15 yıl öncesine kadar ulaşım araçlarının dahi çok nadir geçtiği Konyaaltı’nın bugün Antalya’nın ve Türkiye’nin en modern ilçelerinden biri olduğunu söyledi. İnsana dokunur projelerle 7’den 70’e herkesi kucakladıklarını ifade eden Muhittin Böcek, yatırımları bölge halkının ihtiyaçları ölçüsünde gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Konyaaltı Cemevi, Emekli Kahvesi, Yaşlılar Kreşi, KONSEM ve KOSHİM gibi projelerin yanı sıra bölgeye hizmet eden muhtarlar için de modern muhtarevleri yaptıklarını söyledi. Bir ay gibi kısa bir süre içinde de Antalya’nın en büyük Fuar ve Kongre Merkezini hizmete açacaklarını dile getiren Muhittin Böcek, bu yıl 8.si yapılacak olan Antalya Konyaaltı Kitap Fuarını da burada açacaklarını bildirdi.
Modern kapalı pazar yerleri, kent meydanları, temalı parklar yaptıkları diğer çalışmalar arasında olduğunu belirten Başkan Böcek, yatırım yapmak isteyen iş adamlarına kapılarının her zaman açık olduğunu kaydetti.

AntalyaYerel Seçim Sonuçları

Antalya Hava Durumu

8°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.