Denizli

Yerel Haber
20 Aralık 2016 - 16:40

Başkan Gürlesin'den Yeni Kaymakam Balcıoğlu'na Hayırlı Olsun Ziyareti

IHA

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Kaymakamlığı’na atanan Hayrettin Balcıoğlu’nu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Son Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Ankara Vali Yardımcılığından, Pamukkale Kaymakamlığı’na atanan Hayrettin Balcıoğlu’na, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçe ile ilgili genel bilgileri Kaymakam Balcıoğlu’na aktardı. Pamukkale Belediyesi’nin çalışmalarıyla ilgili de bilgiler paylaşan Başkan Gürlesin, “Biz Pamukkale Belediyesi olarak birçok önemli çalışmaya imza attık. Kaymakamlıkla birlikte yürüttüğümüz projelerimiz de var. Kaymakamlık ile el ele vererek vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Pamukkale’nin yarınının bugününden daha iyi olması için çalışıyoruz. Bundan sonraki dönemde sizlerle Pamukkale’ye hizmet vermeye devam edeceğiz. Bir kez daha Denizli’ye ve Pamukkale’ye hoş geldiniz diyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.
Kaymakam Hayrettin Balcıoğlu ise Başkan Gürlesi’nin kendisine gösterdiği ilgi ve yakınlık nedeniyle teşekkür ederek, Pamukkale için el ele vererek başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.