Teknoloji
06.09.2016 - 17:19 | Son Güncelleme: 23.09.2016-17:19

Battlefield Oynamak İçin Son Günleriniz Yakın

Hiç kuşkusuz bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Battlefield 1 açık betası da aynı ilgiyi görüyor. Daha önce FPS oyunlarında çok işlenmemiş bir dönemi inceliyor olması, bu ilgiyi doğuran sebeplerden biri.  Oyun açık beta süresince teknik aksaklıklardan dolayı yaşanan sıkıntılardan dolayı birçok eleştiriye maruz kaldı. Ancak genel olarak sorunsuz oyunlarda oyunculardan olumlu yorumlar almayı […]

Sitene Ekle
Battlefield Oynamak İçin Son Günleriniz Yakın

Hiç kuşkusuz bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Battlefield 1 açık betası da aynı ilgiyi görüyor. Daha önce FPS oyunlarında çok işlenmemiş bir dönemi inceliyor olması, bu ilgiyi doğuran sebeplerden biri.  Oyun açık beta süresince teknik aksaklıklardan dolayı yaşanan sıkıntılardan dolayı birçok eleştiriye maruz kaldı. Ancak genel olarak sorunsuz oyunlarda oyunculardan olumlu yorumlar almayı başardı. Görünüşe göre DICE için bu süre yeterli olmuş olacak ki 8 Eylül’de beta sona eriyor. Henüz denemediyseniz son fırsatınız.


Etiketler: Battlefield, FPS,
Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX