Bilecik

Yerel Haber
25 Eylül 2017 - 16:43

Bayanlar Voleybol Takımı Hazırlık Maçında Anadolu Üniversitesi İle Karşılaştı

IHA

Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu bayanlar voleybol takımı, 1. Ligin önemli takımlarından Anadolu Üniversitesi ile hazırlık maçı yaptı.
Eskişehir Spor Tesislerinde oynanan hazırlık maçında Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu takımı, yeni bir araya gelmiş bir takım olmasına rağmen sergilediği koordinasyon ile sahada göz doldurdu. Tüm hünerlerini gözler önüne seren filenin sultanları ve teknik ekip, oynanan hazırlık maçı ve yoğun bir şekilde devam eden antrenman programları ile ekim ayında başlayacak olan 2. Lig maçlarına hazır olduklarını gösterdi.
İlk maçlarını İstanbul’da Vakıf Bank Bayanlar Voleybol Takımı karşısında oynayacak olan Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Bayanlar Voleybol Takımı, hazırlıklarına devam ederken, sağladıkları imkânlar ve her ihtiyaç duyduklarında yanlarında yer alan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya teşekkür ettiler. Böylesine önemli ve son derece başarılı takımların yer aldığı Bayanlar Voleybol 2. Liginde yer alacak Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor oyuncuları ilçemizi ulusal platformda temsil etmenin mutluluğunu dile getirirken, tüm vatandaşların ve spor sevenlerin desteğine ihtiyaç duyduklarını belirttiler.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

21°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.