Ege

31.10.2017 - 04:19 | Son Güncelleme: 31.10.2017-4:20

Bayyurt, 2018’de yüzde 50 büyüyecek

40 yılı aşan deneyimiyle inşaat sektöründe faaliyet gösteren Bayyurt Grup, yeniden yapılanma yılı olarak tamamladığı, 2018’e yüzde 50 büyüme hedefi, inovasyon ve motivasyonla girmeye hazır.

Sitene Ekle

‘Yenilikler 2018’ temasıyla tüm çalışanlarına ve iş ortaklarına 2018 yılındaki yeni trendleri, projeleri ve yatırımlarını tanıtan grup, davetlilerden tam not aldı.

Strateji paylaşımı

Bayyurt Grup bünyesinde İzmir Alsancak’ta faaliyet gösteren Decozone’da düzenlenen tanıtım gecesinde Bayyurt Grup’un çalışanları ve iş ortakları, Grup’un Genel Müdürleri Şener Bayyurt ve Zekiye Bayyurt ile Grup’un Üst Düzey Yöneticileri tarafından ağırlandı. 

Müşteri memnuniyetinin en önemli kurumsal değerleri olduğunun altını çizen Şener Bayyurt, “Mutlu müşteri, mutlu çalışan, mutlu iş ortağı misyonuyla faaliyet gösteren Grubumuz, Türkiye’nin de önemli Grup’larından biri olma hedefinde” dedi.

1973’te başladılar

1973’te mühendislik şirketi olarak kurulan Bayyurt Grup, günümüzde inşaat, teknoloji, madencilik, lojistik, doğal taş üretimi, doğal taş mobilya ve aksesuar üretimi, dış ticaret, yapı ve dekorasyon malzemeleri satışı gibi birçok alanda faaliyet gösteriyor.


Sinemaya da uyarlanan "Gazap Üzümleri" adlı romanın ünlü Amerikalı yazarı kimdir?
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX