09.09.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.09.2018-1:30 A-A+

BOĞAZ’DA ÖZEL RANDEVUCemiyet hayatının ünlü isimleri, Boğaz’da düzenlenen ‘Majesty Yachts Özel Gösterim’de bir araya geldi

İş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri, dünyanın en iyi süperyatları arasında bulunan Majesty Yachts’ın, Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen özel gösteriminde buluştu. B&C Marine tarafından organize edilen davette konuklar, Cannes&Monako Boat Show’larına katılım öncesi İstanbul Boğazı’nın eşsiz atmosferinde eğlendi. Majesty Yachts Satış Başkanı Notis Menelaou ve Türkiye distribütörü B&C Marine Yönetim Kurulu Başkanı Barış Erer’in ev sahipliğinde yapılan geceye, Jülide-Mehmet Ali Berkman, Sibel-Ercan Kerimoğlu, Beste-Mustafa Yurttaş, Tülay-İbrahim Dölen, Gilman-Mesut Karadeniz, Begüm-Ömer Ballı, Ayşegül-Hakan Kodal, İpek-Berk Köse, Ekrem Cevheroğlu, Murat Ektiren, Özlem Kaymaz, Tuğçe Eyilik, Bilge Alemdar, Ayşe-Erol Demirer ve Meltem Güneri gibi isimler katıldı. Majesty 110 modelini yakından inceleme ve deneyimleme fırsatı bulan konuklar, ünlü şef Hazer Amani’nin özel ikramlarıyla da keyifli vakit geçirdi.

Bilgi YarışmasıÇırpılmış yumurtayla sade veya içine peynir,kıyma vs katılarak tavada pişirilen omlete ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.