05.09.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 05.09.2018-1:30 A-A+

BURAK ÖZÇİVİT MUAMMASIBurak Özçivit’in ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisine Osman Gazi karakteriyle katılacağı yazıldı. Oyuncunun Star TV’yle iki yıllık anlaşması var. ‘Kara Sevda’ da bu kapsamda çekildi. Kanal, yıldız isimlerle anlaşmalar yaparak, yeni bir dönem başlatmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Barış Arduç da bu şekilde Star’ın yüzü olmuştu. Benim kulağıma gelen, Özçivit’in kanalla anlaşmasının önümüzdeki ocak ayında son bulacak olması... Yine duyduğum şey, hukuki durumun ne olabileceğinin konuşulduğu...  

İSPANYA’DA ‘EZEL’ RÜZGARI ESECEK

Atresmedia medya ağının ‘Telenovela’ yayınlayan kanalları Nova TV ve Antena 3, öyle bir dizi hazinesi buldu ki... 

Süreç, ‘Fatmagül’ ile başladı. Dizi, Nova TV’ de geçtiğimiz 8 Ocak’ ta yayına girdi. Yapım, kanalın tüm yayınlarından daha çok izlendi. Daha sonra kardeş kanal Antena 3’ te, yaz başı günlük olarak ekrana geldi. 

Atresmedia, ‘Kara Para Aşkı’ı da devreye soktu. Nova’nın en çok izlenen dizisi oldu. İspanyol basınında “Şimdi ‘Ezel’ fırtınası esecek” yorumları yapılıyor. Tarihinde görmediği başarıyı elde eden kanal, ‘Ezel’in ‘Monte Cristo Kontu’ romanının bir uyarlaması olduğunun ve dünyadaki başarısının da altını çiziyor.

Etiketler
Bilgi YarışmasıMilattan yüzyıllar önce Mısırlılar, daha sonra da Romalılar, Çinlilerden ipek satın almak için kullandığı güzergaha ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.