Ahu Aysal'dan sokak dansı

İstanbul’da bulunan Les Ottomans’ın sahibi, aynı zamanda cemiyet hayatının renkli simalarından Ahu Aysal, yaz tatilini Bodrum'da geçirmeye devam ediyor.

Ahu Aysal'dan sokak dansı

Geçtimiz akşam aralarında yakın dostu Besim Kazodo'nun da bulunduğu bir gurup arkadaşı ile Bodrum Türkbükü'ndeki Garo's Restaurant'ta balık keyfi yapan Ahu Aysal, mekan çıkışında objektiflere poz verdi.

Garo’s Restaurant patronları Garo Nişan ve Çetin Sağıroğlu’nun uğurladığı Ahu Aysal, neşesi ve keyfi yerinde olunca çalan müzikler eşliğinde sokak ortasında kıvrak dans figürleri sergiledi.

Ahu Aysal, bu neşeli, eğlenceli ve hayat dolu tavırları ile herkesi bir kez daha kendine hayran bıraktı. Aysal, dansının ardından yakın arkadaşı Besim Kazodo tarafından kırmızı bir gülle ödüllendirildi.

Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber