Ahu Aysal

Ahu Aysal

Son dakika Ahu Aysal haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ahu Aysal gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ahu Aysal haber sayfamızda...

Ahu Aysal

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 158 ahu aysal haberi bulunmuştur.
Ahu Aysal Kerimoğlu kızlarına 25'er milyon TL mi verdi?
Ahu Aysal Kerimoğlu kızlarına 25'er milyon TL mi verdi?Sosyetenin ünlü ismi Ahu Aysal Kerimoğlu'nun, Bodrum Gündoğan'daki üç dönümlük arazi üzerine kurulu görkemli yazlığını 6 milyon dolara (yaklaşık 50 milyon TL) satıp, iki kızına 25'er milyon TL para verdiği iddia edildi.
21.05.2021Cadde
Ahu Aysal: Olan oldu bir ayağım gitti
Ahu Aysal: Olan oldu bir ayağım gittiAhu Aysal, sahibi olduğu Les Ottomans Otel’in satılmasından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Oteli çocuğu gibi gördüğünü ifade eden Aysal, “Bir ayağım toprak altında kaldı” dedi.
19.12.2020Cadde
Ahu Aysal alışveriş turunda
Ahu Aysal alışveriş turundaCemiyet hayatının önemli isimlerinden Ahu Aysal, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
27.11.2020Cadde
Ahu Aysal'ın keyfi yerinde
Ahu Aysal'ın keyfi yerindeCemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Ahu Aysal, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
11.11.2020Cadde
Ahu Aysal: Giden mal için üzülmem
Ahu Aysal: Giden mal için üzülmemİcra yoluyla satılacak olan Hotel Les Ottomans’ın eski sahibi Ahu Aysal, Akmerkez’de görüntülendi.
12.09.2020Cadde
Ahu Aysal'ın oteli icradan satışa çıkacak!
Ahu Aysal'ın oteli icradan satışa çıkacak!Hotel Les Ottomans'ın kazancı borçlarını karşılayamadığından dolayı icradan satılacak.
6.07.2020Ekonomi
Ahu Aysal: 95 bin dolarımı hala alamadım
Ahu Aysal: 95 bin dolarımı hala alamadımAhu Aysal, 2014 yılında Hollanda merkezli Space Expedition Cooperation (SXC) firması ile uzaya gitmek için başvuru yapmış, ancak yolculuk iptal olmuştu. 95 bin dolar ödeyen Uysal, "Paramı da hâlâ alamadım" dedi.
29.05.2020Cadde
Ahu Aysal briç kulübü kuruyor
Ahu Aysal briç kulübü kuruyorCemiyet hayatının tanınan simalarından Ahu Aysal, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
11.01.2020Cadde
Ahu Aysal'dan yeni yıl hediyeleri
Ahu Aysal'dan yeni yıl hediyeleri Cemiyet hayatının tanınan simalarından Ahu Aysal, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
17.12.2019Cadde
Uzaya gidecekti, mahkemeye gitti!
Uzaya gidecekti, mahkemeye gitti!Uzaya gidecek ilk Türk olmak için yıllardır uğraş veren Ahu Aysal beklemekten sıkıldı. Ancak şirket projenin ertelendiğini açıklamıştı. Ses seda çıkmayınca Aysal, avukatlarını devreye soktu. Aysal, iki ay önce uzay şirketine dava açtığını açıkladı.
9.10.2019Gündem
Ahu Aysal tatile ara verdi
Ahu Aysal tatile ara verdiİstanbul cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Ahu Aysal, Akmerkez’den çıkarken görüldü.
9.08.2019Cadde
Mahsun Kırmızıgül sosyeteye konuk oldu
Mahsun Kırmızıgül sosyeteye konuk olduEşi Ece Binay ve kızları Lavin ile Bodrum'da tatil yapan Mahsun Kırmızıgül önceki gün Ahu Aysal'ın, Gündoğan'daki villasına konuk oldu.
7.07.2019Cadde
Ahu Aysal tatile ara verdi
Ahu Aysal tatile ara verdiİstanbul cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Ahu Aysal, Akmerkez’den çıkarken görüntülendi.
20.06.2019Cadde
Ahu Aysal bronz teniyle dikkat çekti
Ahu Aysal bronz teniyle dikkat çektiİstanbul cemiyet hayatının en renkli isimlerinden Ahu Aysal Akmerkez’de görüntülendi.
24.05.2019Cadde
Kahve keyfi
Kahve keyfiAhu Aysal, güzel havayı fırsat bilerek, soluğu Boğaz’ın incisi Bebek’te aldı.
19.03.2019Cadde
Sezon alışverişi
Sezon alışverişiAhu Aysal, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Mağazaları dolaşarak yeni sezon ürünlerini inceleyen iş insanı, alışveriş yaptı....
12.09.2018Cadde
Ahu Aysal her zaman şık
Ahu Aysal her zaman şıkCemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Ahu Aysal, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
12.09.2018Cadde
Ahu Aysal'dan sokak dansı
Ahu Aysal'dan sokak dansıİstanbul’da bulunan Les Ottomans’ın sahibi, aynı zamanda cemiyet hayatının renkli simalarından Ahu Aysal, yaz tatilini Bodrum'da geçirmeye devam ediyor.
10.08.2018Cadde
Dostlarıyla buluştu
Dostlarıyla buluştuİstanbul’da bulunan Les Ottomans’ın sahibi Ahu Aysal, Bodrum’da dinleniyor.
9.08.2018Cadde
‘Yaza Sanatla Merhaba’
‘Yaza Sanatla Merhaba’Cka Art Gallery by Cengiz Karavan Sanat Galerisi’nin ‘Yaza Sanatla Merhaba’ daveti, Cape Bodrum Resort Otel’de gerçekleşti.
9.07.2018Cadde
Sezon alışverişi
Sezon alışverişiAhu Aysal, Zorlu AVM’de görüntülendi.
16.04.2018Cadde
Neşesine kavuştu
Neşesine kavuştuArkadaşlarıyla çıktığı gemi seyahatinde rahatsızlanan Ahu Aysal Kerimoğlu, Küba’da hastanelik olmuş ve bir operasyon geçirmişti.
28.03.2018Cadde
Mağazaları gezdi
Mağazaları gezdiAhu Aysal, önceki gün arkadaşlarıyla Etiler Akmerkez’de objektiflere takıldı.
7.01.2018Cadde
Ahu Aysal beyazlar içinde
Ahu Aysal beyazlar içindeCemiyet hayatının önde gelen simalarından Ahu Aysal, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
3.01.2018Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ahu AysalcemiyetÜnal AysalBodrumotel

Ahu Aysal ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.