Geri Dön

‘AŞKSIZ HAYAT, TATSIZ TUZSUZ PiLAV GiBiDiR’

“Aşk Ağlatır” filminin galasında konuşan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, “Aşk ağlatır, aşksız hayat tatsız tuzsuz pilav gibidir” dedi

Başrollerini Melih Selçuk, Ceyda Ateş, Aslıhan Kapanşahin ve Yılmaz Gruda’nın oynadığı “Aşk Ağlatır“ filminin galası önceki akşam Maslak Tim Show Center’da yapıldı. Senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini Mehmet Taşdiken’in yaptığı filmin galasına siyaset, iş ve sanat dünyasından davetliler katıldı. Galaya katılan isimler arasında en dikkat çeken isim ise TBMM Başkanı Cemil Çiçek’ti. Cemil Çiçek, basın mensuplarının fimle ilgili soruları üzerine, “Aşk ağlatır, aşksız hayat tatsız tuzsuz pilav gibidir” dedi.

“Üvey annesi pek de umurumda değil”
Gecede sevgilisi Ceyda Ateş’i yalnız bırakmayan Buğra Toplusoy, ilk kez oyuncunun anne ve babasıyla karşılaşıp tanışmış oldu. Toplusoy Ailesi tarafından ‘istenmeyen gelin’ ilan edilen Ceyda Ateş, çıkan bu haberlerle ilgili olarak, “Buğra’nın öz annesi ve anneannesiyle aram çok iyi, sadece üvey annesiyle aram bozuk, o da pek umurumda değil” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un mangal keyfiZaman zaman sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez mangal yaparken çekilen videosunu yayınladı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber