Dilek Hanif'ten görkemli defile

Dilek Hanif, 30’uncu yılını ‘Joie de Vivre’ ismini taşıyan, Haute Couture Yaz’20 koleksiyonunun tanıtıldığı görkemli defileyle kutladı.

Dilek Hanif'ten görkemli defile

Dilek Hanif, ‘Joie de Vivre’ ismini verdiği Haute Couture Yaz’20 koleksiyonuyla, meslek yaşamının 30’uncu yılını önceki akşam Shangri-La Bosphorus Istanbul’da görkemli bir defileyle kutladı.

Hanif, ‘yaşama sevinci’ anlamına gelen koleksiyonunda, meslek yaşamında en çok beğenilmiş parçaları, Fransız sinema tarihinin romantik klasiklerinden ‘Angelique Marquise des Anges’ filminden aldığı ilhamla, modernize etti. 40 parçadan oluşan koleksiyon, konukların beğenisini kazandı.

Koreografisini Uğurhan Akdeniz’in üstlendiği defileyi, Suzan Sabancı Dinçer, Demet Sabancı Çetindoğan, Linda Kuyumcuyan, Jülide Konukoğlu, Esra Oflaz Güvenkaya, Suzan Toplusoy ile Ayça Dinçkök gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri izledi.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber