Geri Dön

Kadınlardan Hülya Avşar'a tepki: Hülya neden böyle, Hülya derdini söyle!

"Kadın evde çocuk büyütsün, kocasını karşılasın" diyen Hülya Avşar'a tepki büyüyor. Kadınlar Günü nedeniyle Taksim'de yürüyen on binlerce kadın sesini yükseltti, Hülya Avşar da protestolardan nasibini aldı.

Kadınlardan Hülya Avşar'a tepki: Hülya neden böyle, Hülya derdini söyle!

Hülya Avşar'ın, "Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın" sözlerine tepkiler bitmek bilmiyor. Dünya Kadınlar Günü kapsamında Taksim'de yürüyüş kapan on binlerce kadın, kadına şiddeti, tacizi ve tecavüzü protesto etti.

Zaman zaman Hülya Avşar aleyhine sloganların da atıldığı yürüyüşte; Hülya Avşar için açılan "Hülya neden böyle, Hülya derdini söyle" pankartı da dikkat çekti.


NE OLMUŞTU?
Hülya Avşar'ın programda kad
ınlarla ilgili yorumları sosyal medyada eleştiri toplamıştı. Hülya Avşar "Ben şeyciyim. Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın" demişti.

"KADININ ÜRETİME GİRMESİ LAZIM"
Oyuncu Mehmet Aslantuğ araya girerek Hülya Avşar'a; "Tam bu değil galiba. Bu biraz sertleşmiş hali. Üretime girmesi lazım kadının. Muasır medeniyet seviyesi başka türlü olmuyor var ya Ata'nın işaret ettiği" şeklinde yanıt vermişti.

Yunanistan'dan skandal hareketYunan askerinin göçmenleri yasa dışı yollarla Türkiye tarafında bıraktığı görüntüler ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber