Bu evde bütün bir yaz mutlu olun!

Stil durağının haftalık rotasını asla tek bir markayla kısıtlamamaya kararlıyım; ama bir kereliğine kuralı bozuyor ve sizi birkaç sezondur konseptini ve temalarını hayranlıkla izlediğim Boyner Evde’nin kapısından içeri sokup orada bırakıyorum!

Boyner’in tek kategoride uzmanlaşmış mağazalarla büyüme stratejisi doğrultusunda açtığı ev dekorasyon mağazaları, 2008 yılından bu yana ‘Boyner Evde’ markasıyla tam gaz yoluna devam ediyor. Şu anda beş mağazası bulunan marka, bence ortalama Türk tüketicisinin isteyebileceği tüm kriterlere sahip: Yaratıcı, yenilikçi, zevkli, estetik ve ekonomik. Dünyada dekorasyona hakim olan trendleri, insanların yaşam alanlarını etkileyen akımları, yaratıcı çözümleri ve yeni anlayışları takip Bu evde bütün bir yaz mutlu olunettikleri çok belli. Bu trendleri Türk insanın ihtiyaç ve beğenilerine göre adapte etmekte de çok başarılılar.
Koleksiyon, gördüğüm kadarıyla gerek renklerde gerekse dokularda en büyük ilhamını doğadan ve dünyayı zenginleştiren farklı kültürlerden alıyor. Etnik ayrıntıların modernize edilmiş yorumları, metropol evinin ihtiyaçlarını karşılayan çözümlerle birleştiriliyor.

Bu sezon neler var?
2010 ilkbahar-yaz sezonunda mağazada dört farklı konsept sunulmuş. Indigo konsepti, mavi ve beyazın büyüleyici birleşimiyle Ege ve Akdeniz’in taze havasını evlere taşıyor. Batik boyamalar, sedef detaylar ve rustik dokunuşlar, yaz aylarının ferah hissine eşlik ediyor. Garden konseptinin ürünleri, yeşilin tüm tonlarını kraft gibi naturel dokularla bütünlüyor. Lolipop konseptinin göz alıcı kırmızı, pembe ve turuncu tonları yazın sıcaklığını yansıtırken, Natürel konseptindeki bejler, ahşap dokular, hasır detaylar, huzur veren dinginliğiyle evlere zarif bir dokunuş katıyor. Favorin hangisi derseniz, cevabım ‘Indigo ve Natürel serilerini karıştırın’ olur!

Ya önümüzdeki sonbaharda?
Sonbahara biraz daha modern ve şehirli bir hava hakim. Sürreel ve optik oyunlar yaratan desenler, suluboya çağrışımları, etnik dokuların modern yorumları, sade ve seçkin tasarımlar ağırlıkta. Bej, haki, toprak tonları ve kiremit renklerinin kullanıldığı ve eski zaman evlerinin ruhunu yansıtan nostaljik tema da dingin bir atmosfer yaratmaya hazırlanıyor.


TAKiP
Güney rüzgarı mutfaktan esiyor!

Fransa’nın sıcacık Akdeniz rüzgarlarını evlere taşıyan Vent du Sud ürünlerinde metal, ahşap, kumaş ve cam buluşuyor. Provence stilinin başrol oyuncusu masif işçilik, ham ketenin yalın zarafetine sarılırken, Akdeniz’in huzuru mekânlara bulaşıyor. Mağaza sahibi Mimar Gül İncemehmet’in kendi seçimlerinden oluşan ürün gamında Fransa ve Belçika’dan ithal mobilya ve aksesuarlar yer alıyor. Yemek kültürüne sahip çıkan bu stilin ayrıcalıklı sofra aksesuarlarını Vent du Sud’un Nişantaşı’ndaki mağazasında bulabilirsiniz. Tel: (0 212) 219 35 40.

LİSTE
Tatile çıkmadan önce kişisel bakım saatlerini uzatmalı:
- ULUS Bahçecik Kuaför’de 15 gün hiç bozulmayan Shellax manikür-pedikür işlemini yaptırmak.
- Dr. Emre Çiçek’te bulunan özel Challenger Cavitation cihazıyla iki haftada vücut ölçülerini daraltmak.
- FİTOTERAPİ ürünü 4.3.2.1 tabletlerini kullanarak toksin ve ödemlerden arınmak.

BENiM SEÇTiKLERiM
Bu evde bütün bir yaz mutlu olun