Ünlü aranjörden 'kayıp' iddialarına yanıt

Murat Boz, Emre Kaya, Ersay Üner ve Işın Karaca gibi ünlü isimlerle ortak projelerde yer alarak adını duyuran ünlü aranjör ve müzisyen Mert Ali İçelli'nin kayıp olduğu iddia edildi.

Ünlü aranjörden 'kayıp' iddialarına yanıt

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Mert Ali İçelli, konuya açıklık getirdi

"Aslında geçen ayın haberi bu. Sabah kalktım, okudum bu haberi. Konsere gitmiştim, bir kaç gün telefonum arızalandı. Nereye gittiğim çok belliydi. Ve kısa sürekli bir durumdu. Kriz yaratacak bir durum olmadı. Onun 'eşimden haber alamıyorum' dediği tarih 12 Mayıs. 3-4 gün bana ulaşamadı. Haber şimdi gündeme geldi. Biz Elif ile geçen hafta anlaşmalı olarak, medeni iki insan gibi boşandık. 16 yıllık evliliğimiz bitti."

Yaşlı kadını raylara böyle ittiKanada'da Stephanie Lee Favel isimli bir kadın, tren istasyonundaki yaşlı bir kadını raylara itti. Suçunu kabul eden kadına 5 yıl hapis cezası verildi. 8 Kasım?da meydana gelen olayın mahkeme görüntüleri paylaşıldı.Olay, Kanada'nın Alberta eyaletinde yer alan Calgary kentinde meydana geldi. Yerel medyada her alan habere göre, Victoria ParkStampede İstasyonu?nda meydana gelen olayda, Stephanie Lee Favel isimli bir kadın, 64 yaşındaki Rozalia Meichl?ı bir trenin yaklaştığı sırada aniden raylara itti. Raylara birinin itildiğini gören makinist ise hızlı gitmediği için zamanında durabildiğini açıkladı.Favel, olay kapsamında çıkarıldığı duruşmada yaşlı kadını raylara ittiğini kabul etti. Olayda yaşlı kadının ağır yaralandığı ve artık yürüyemediği belirtildi.Ayrıca, Favel'in 5 yıl hapis cezası aldığı açıklandı.Mahkemede olay anına dair kullanılan görüntü ise dün paylaşıldı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, yaşlı kadın ve bir arkadaşının tren istasyonunda yürüdüğü görüldü. Tam bu sırada Favel yaşlı kadına yaklaşıp, kadını raylara itti. Yaklaşmakta olan trenin durduğu görülürken, istasyonda güvenlik görevlileri de hemen Favel?e müdahale etti.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber