Çankırı

Yerel Haber
08 Kasım 2017 - 20:42

Çankırı Tekvandoda İddialı

IHA

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, sosyal belediyecilik kapsamında Çankırı’da iyi bir noktaya getirdiği ve spora meraklı gençlerin dikkatini çekmeyi başardığı amatör spor branşlarını desteklemeye devam ediyor.
Kulüp bünyesinde gençleri özellikle olimpik branşlara yönlendirerek katkı sağlamaya çalışan Başkan Dinç, tekvandoda da iddiasını sürdürüyor. Antrenör Ayhan Arslan gözetiminde çalışan tekvando takımı, antrenmanlarını aralıksız sürdürüyor. Haftanın altı günü kuşaklara göre çalışmalarını sürdüren takım, geçmiş dönemlerde Minikler kategorisinde elde ettiği Türkiye üçüncülüğünün üstüne çıkmak istiyor. Dinç, hedeflerinin milli takımlara sporcu göndermek olduğunu belirterek “Tekvando branşında da Türkiye Şampiyonluğunu zorlamak istiyoruz" dedi.
Antrenör Arslan’a ve takımına inancının tam olduğunu belirten Dinç, 30 Kasım-3 Aralık 2017 tarihleri arasında Isparta’da yapılacak olan Türkiye Tekvando Şampiyonası’nı büyük bir heyecanla beklediklerini ifade etti.

ÇankırıYerel Seçim Sonuçları

Çankırı Hava Durumu

-4°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.