Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2014/2015

22.05.201520:00Gençlerbirliği0-0 Mersin İ.Y. Maç Özeti

Uluslararası Dostluk - 2015

22.05.201516:00South Africa2-1 Malavi Maç Özeti
22.05.201518:00Madakasgar  Swaziland  
22.05.201518:00Lesotho  Tanzanya  

Libertadores Kupası - 2015

22.05.201501:45Guarani1-0 (0-0) Racing Club Maç Özeti
22.05.201504:05River Plate0-1 (0-0) Cruzeiro Maç Özeti

Portekiz - 1. Lig - 2014/2015

22.05.201522:30Porto  Penafiel  

Norveç - 1. Lig - 2015

22.05.201520:00Mjøndalen0-1 Molde Maç Özeti

Bulgaristan - 1. Lig - 2014/2015

22.05.201517:30Slavia Sofya1-3 (0-2) Cherno More Maç Özeti
22.05.201520:00L.Plovdiv0-0 Levski Sofya Maç Özeti

Arjantin - 1. Lig - 2015

22.05.201500:00Gimnasia LP  Quilmes  

Singapore Cup 1 - Cup - 2015

22.05.201514:30A.Niigata2-1 (1-1) Svay Rieng Maç Özeti

Colombia 1 - Liga Postobon - Apertura Playoff - 2015

22.05.201502:50Atletico Junior2-2 (1-0) Independiente Medellin Maç Özeti
22.05.201504:50Millonarios4-0 (1-0) Envigado Maç Özeti

Denmark 2 - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2 - 2014/2015

22.05.201519:30Naesby BK  Varde  

Australia 2 - Northern New South Wales - Eyalet Ligi - 2015

22.05.201512:00Newcastle Jets Youth  Broadmeadow Magic  

Australia 2 - Northern - Eyalet Ligi - 2015

22.05.201513:30University Azzurri FC  Port Darwin  
22.05.201513:30Palmerston La-Faek  Darwin Olympic  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 9 - 2015

22.05.201520:00Kvik  Buvik  

Sweden 4 - 2.Lig Kuzey Götaland - 2015

22.05.201520:00Karlslunds IF HFK  Skovde AIK  
22.05.201520:00Stenungsunds IF  Vaenersborgs FK  
22.05.201520:30IFK Skoevde FK  IFK Uddevalla  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 6 - 2015

22.05.201520:00Randaberg  Staal Jorpeland  
22.05.201520:00Haugesund 2  Madla  

Norway 3 - 2. Lig Grp. 3 - 2015

22.05.201519:00Egersund  Vidar  
22.05.201519:00Vindbjart  Donn  

Israel 2 - 2. Lig Play Off - Yükselme Grubu - 2014/2015

22.05.201516:00Maccabi Ahi Nazrat3-5 (0-4) Bnei Lod Maç Özeti
22.05.201516:00Hapoel Ramat Gan1-3 (1-2) Hapoel Kfar Saba Maç Özeti

Israel 2 - 2. Lig Play Off - Düşme Grubu - 2014/2015

22.05.201516:00Hapoel Jerusalem3-3 (1-1) Beitar Shimshon Tel Aviv Maç Özeti
22.05.201516:00Hapoel Natzrat-Elite2-1 (2-1) Ironi Rishon Lezion Maç Özeti
22.05.201516:00Ironi Tiberias3-0 (3-0) Ironi Ramat Hasharon Maç Özeti

Sweden 4 - 2. Lig Güney Götaland - 2015

22.05.201520:00Karlskrona AIF  Asarums IF FK  

Sweden 4 - 2. Division Batı Götaland - 2015

22.05.201520:00Torslanda IK  Tvaaaakers IF  
22.05.201520:30Vinbergs IF  Tenhults IF  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 4 - 2015

22.05.201520:00Vestfossen  Lommedalen  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 8 - 2015

22.05.201520:00Volda  Herd  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 10 - 2015

22.05.201518:30Steinkjer  Strindheim 2  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 12 - 2015

22.05.201519:00Bossekop  Tromsø 2  
22.05.201520:15Skarp  Fløya  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

22.05.201520:00TuS Dassendorf  HSV Barmbek-Uhlenhorst  
22.05.201520:00TuS Germania Schnelsen  VfL Pinneberg  
22.05.201520:00FC Suederelbe  Vic. Hamburg  
22.05.201520:00SV Curslack-Neuengamme  SC Vier- und Marschlande  
22.05.201520:00Condor Hamburg  BSV Buxtehude  
22.05.201520:00TSV Buchholz  Uhlenhorster SC Paloma  
22.05.201520:00Altonaer FC 93  SV Rugenbergen  
22.05.201520:00SV Halstenbek-Rellingen  Niendorfer TSV  
22.05.201520:30FC Elmshorn0-0 Meiendorfer SV Maç Özeti

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

22.05.201520:15TSV Schilksee  SV Todesfelde  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

22.05.201520:30FSV Luckenwalde  FSV Union Fuerstenwalde  

Austria 3 - Yerel Lig - Doğu - 2014/2015

22.05.201519:30Austria Wien (A)  SR Donaufeld  
22.05.201519:30Neusiedl  Sollenau  
22.05.201519:30Amstetten  SV Stegersbach  
22.05.201519:30Wiener SC  Rapid Wien (A)  
22.05.201519:30SV Marsch Neuberg  Parndorf  
22.05.201519:30SKN St. Poelten (A)  Ritzing  
22.05.201519:30Vienna FC  Schwechat  
22.05.201519:30Adm/Modling (A)  Mattersburg (A)  

Finland 4 - Kolmonen Eastern and Central Finland - 2015

22.05.201519:15JPS  Sc Riverball  

Nigeria 1 - Premier Lig - 2015

22.05.201518:00Warri Wolves3-2 Abia Warriors Maç Özeti

Estonia 1 - Premium Lig - 2015

22.05.201519:00Trans Narva1-0 (1-0) Tulevik Viljandi Maç Özeti
22.05.201519:00JK Vaprus P1-2 (0-0) Flora Tallinn Maç Özeti
22.05.201519:00Tammeka2-1 (1-1) Paide Linnameeskond Maç Özeti

Ireland 1 - Premier Lig - 2015

22.05.201521:45Bohemians  Bray Wanderers  
22.05.201521:45Cork City  Shamrock  
22.05.201521:45Derry  Sligo Rovers  
22.05.201521:45Drogheda  Galway United FC  
22.05.201521:45St.Patricks  Dundalk  

Norway Youth 1 - Interkretsserien U19 - 2015

22.05.201519:30Follo U19  Sarpsborg 08 U19  

Australia 2 - Queensland - Eyalet Ligi - 2015

22.05.201512:00Redlands United0-0 (0-0) Brisbane Roar FC Youth Maç Özeti

Haiti 1 - Premiere Division Serie de Ouverture - 2015

22.05.201501:00PNH FC0-1 AS Mirebalais Maç Özeti

Brazil State 1 - Amazonense 1. Grup Turu - 2015

22.05.201503:00Nacional AM0-1 Fast Clube Maç Özeti

Australia 4 - Brisbane Capital League Division One - 2015

22.05.201513:30Pine Rivers United2-0 North Pine Maç Özeti

Barbados 1 - Premier Lig - 2015

22.05.201502:00Pinelands0-8 Paradise Maç Özeti
22.05.201504:00Rendezvous FC5-3 Silver Sands Football Club Maç Özeti

Fiji 1 - National League - 2015

22.05.201510:30Ba3-3 Lautoka Maç Özeti
22.05.201510:30Rewa1-0 Tailevu Naitasiri F.C Maç Özeti

Finland 4 - Kolmonen Tampere and Satakunta - 2015

22.05.201518:30PJK  Ilves II  
22.05.201519:00NoPS  FC Jazz II  

Finland 4 - Kolmonen Turku and Ahvenanmaa - 2015

22.05.201518:30Pargas IF  VG-62  

Iraq 1 - Premier league Final Stage Group 1 - 2014/2015

22.05.201516:30Naft Al Wasat2-1 Al Zawraa Maç Özeti
22.05.201517:00Al Shorta0-0 Baghdad FC Maç Özeti

European Championship U-17 1 - Avrupa Şampiyonası U17 Finaller - 2015

22.05.201520:00Fransa U170-0 Germany U17 Maç Özeti

Brazil State 1 - Paraibano 1st group stage Playoff - 2015

22.05.201502:45Campinense2-0 Auto Esporte Maç Özeti

Mexico 1 - Liga MX Clausura Playoff - 2014/2015

22.05.201504:10Pachuca2-0 (2-0) Queretaro FC Maç Özeti
22.05.201506:05Santos0-0 (0-0) CD Guadalajara Maç Özeti

Netherlands Promotion/Relegation - 1. Lig Playoff - 2014/2015

22.05.201519:30De Graafschap0-0 (0-0) Go Ahead E. Maç Özeti
22.05.201520:45Volendam  Eindhoven  
22.05.201520:45Emmen  Roda  
22.05.201521:45Venlo  NAC Breda  

San Marino 1 - 1. Lig Play Off Maçları - 2014/2015

22.05.201522:00Juvenes/Dogana  La Fiorita M.  

USA 4 - PDL - 2015

22.05.201502:30Dayton Dutch Lions1-2 Forest City London Maç Özeti
22.05.201503:15SC United Bantams1-1 Southern West Virginia King's Warriors Maç Özeti
22.05.201519:00Chicago Fire U23  WSA Winnipeg  
22.05.201523:30Albuquerque Sol FC  BYU Cougars  

Austria 3 - Yerel Lig - Orta - 2014/2015

22.05.201520:00SV Lafnitz  SK Austria Klagenfurt  
22.05.201520:00St.Florian  Vöcklamarkt  
22.05.201520:00SV Wallern  Wolfsberger AC (A)  
22.05.201520:00SAK Klagenfurt  Union Gurten  
22.05.201520:00Sturm Graz (A)  FC Pasching  
22.05.201520:00Kalsdorf  BW Linz  
22.05.201520:00Allerheiligen  Vorwaerts Steyr  
22.05.201520:00ATSV Wolfsberg  SC Weiz  

Austria 3 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

22.05.201520:00TSV Neumarkt  USC Eugendorf  
22.05.201520:00Seekirchen  Pinzgau Saalfelden  

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2014/2015

22.05.201520:30Braunschweig II  FC Hansa Lüneburg  
22.05.201520:30St.Pauli II  ETSV Weiche Flensburg  
22.05.201520:30Hannover II  VfB Oldenburg  
22.05.201520:30Neumunster  Eintracht Norderstedt  
22.05.201520:30Meppen0-0 Lübeck Maç Özeti
22.05.201520:30FT Braunschweig  TSV Havelse  

Russia 3 - 2. Lig Doğu - 2014/2015

22.05.201512:30FC Chita2-1 (1-0) Dinamo Barnaul Maç Özeti
22.05.201513:30Radian-Baykal1-1 (0-1) Metallurg Novokuznetsk Maç Özeti
22.05.201514:00Tom Tomsk II0-1 (0-1) Irtysh Maç Özeti

Switzerland 2 - Challenge Ligi - 2014/2015

22.05.201520:45Biel  Wohlen  
22.05.201520:45Winterthur  Wil  
22.05.201520:45Lugano  Chiasso  
22.05.201520:45Le Mont LS  Lausanne  
22.05.201520:45Servette  Schaffhausen  

Slovakia 2 - 1. Lig - Düşme Grubu - 2014/2015

22.05.201518:00Bodva Moldava2-1 Kosice II Maç Özeti

Finland 4 - Kolmonen Vaasa and Central Ostrobothnia - 2015

22.05.201519:00KPV Akatemia  Sisu-Pallo  

Austria 2 - 1. Lig - 2014/2015

22.05.201520:30Mattersburg  Kapfenberg  
22.05.201520:30Austria Lustenau  St. Polten  
22.05.201520:30SV Horn  USK Anif  
22.05.201520:30Hartberg  FAC Team für Wien  
22.05.201520:30Linzer ASK  FC Wacker Innsbruck  

Croatia 1 - 1. Lig - 2014/2015

22.05.201520:00Slaven0-0 NK Zadar Maç Özeti

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

22.05.201519:30VfL Frohnlach  SV Memmelsdorf  
22.05.201519:30FSV Erlangen-Bruck  Regensburg II  

Finland 3 - Kakkonen - Güney - 2015

22.05.201518:30Honka  Ilves-Kissat  
22.05.201518:30JaPS  KäPa  
22.05.201518:30Gnistan  PK Keski-Uusimaa  

Finland 3 - Kakkonen - Batı - 2015

22.05.201518:30SalPa  ÅIFK  

Finland 3 - Kakkonen - Kuzey - 2015

22.05.201518:30FC Kiisto  OPS jp  

Finland 4 - Kolmonen Helsinki and Uusimaa II - 2015

22.05.201519:00Nouseva Laaka  HIFK II  

Finland 4 - Kolmonen Helsinki and Uusimaa III - 2015

22.05.201518:00PuiU  MPS  

Australia 2 - Victorian - Eyalet Ligi - 2015

22.05.201513:15Port Melbourne Sharks SC1-2 Hume City FC Maç Özeti
22.05.201513:30Oakleigh Cannons2-0 (1-0) South Melbourne Maç Özeti
22.05.201513:30Pascoe Vale SC1-2 (0-2) Heidelberg United Maç Özeti

Colombia 2 - Torneo Postobon - Apertura - 2015

22.05.201523:00Barranquilla FC  Fortaleza FC  

Argentina 3 - Primera B Metropolitana - 2015

22.05.201520:05At.Estudiantes0-0 A.Brown Maç Özeti
22.05.201521:00Acassuso  Dep. Merlo  
22.05.201521:00V.San Carlos  Flandria  
22.05.201521:00CA Fenix  Almagro  

DR Congo 1 - Super League Championship Group - 2014/2015

22.05.201517:30FC Lubumbashi sport  V.Club  

Australia Youth 2 - NPL Youth Victoria - 2015

22.05.201511:15Port Melbourne Sharks SC U203-2 (0-0) Hume City FC U20 Maç Özeti
22.05.201511:30Pascoe Vale SC U201-2 Heidelberg United U20 Maç Özeti
22.05.201511:30Oakleigh Cannons FC U202-1 South Melbourne FC U20 Maç Özeti

Finland 4 - Kolmonen Helsinki and Uusimaa I - 2015

22.05.201518:00NuPS  KaePa/PuLe  
22.05.201518:30Espoo  FC HIK  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2015

22.05.201511:00Amkar U211-2 Zenit St. Petersburg U21 Maç Özeti
22.05.201512:00Genclerbirligi U213-1 Mersin U21 Maç Özeti
22.05.201513:00Spartak Moscow U21  FC Ufa U21  
22.05.201519:00Al Nasr  Al Batin  

Guinea 1 - 1. Lig - 2014/2015

22.05.201519:00Ashanti GB  AS du Kaloum Star  

Gibraltar 1 - Premier Division - 2014/2015

22.05.201521:30St Joseph's  Manchester 62 FC  

Azerbaijan 2 - 1. Lig - 2014/2015

22.05.201513:00Ganja  Neftchi ISM  

Albania 1 - Süperlig - 2014/2015

22.05.201518:00KF Tirana1-0 Teuta Durres Maç Özeti
22.05.201518:00Apolonia1-4 Laci Maç Özeti
22.05.201518:00Flamurtari1-2 Kukesi Maç Özeti
22.05.201518:00Elbasani0-3 Partizani Maç Özeti
22.05.201519:00Vllaznia  Skenderbeu  

Hungary 2 - NB II - 2014/2015

22.05.201516:30Mezokovesd SE3-3 Gyirmot Maç Özeti
22.05.201520:30Aqvital FC Csakvar  Balmazujvaros  

France 4 - CFA - Grup D - 2014/2015

22.05.201521:00Vitre  Bordeaux B  

Algeria 2 - 2. Lig - 2014/2015

22.05.201519:00CRB Ain Fekroun  RC Relizane  
22.05.201519:00JSM Bejaia  AS Khroub  
22.05.201519:00MC Saida  CA Batna  
22.05.201519:00AB Merouana  USMM Hadjout  
22.05.201519:00US Chaouia  USM Blida  
22.05.201519:00Olympique de Medea  BB Arreridj  
22.05.201519:00A Bou Saada  Tadjenant  
22.05.201519:00ESM Kolea  WA Tlemcen  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 1 - 2014/2015

22.05.201520:00Birkerød  Taastrup FC  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 2 - 2014/2015

22.05.201519:45Næsby 2  Ringsted  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 3 - 2014/2015

22.05.201520:00Lindholm  VRI  
22.05.201520:00IF Lyseng  AaB II  

Azerbaijan 1 - Premier Lig - 2014/2015

22.05.201516:00Sumqayit2-0 (2-0) Khazar Lenkoran Maç Özeti
22.05.201516:00FK Baku0-0 (0-0) FK Neftchi Maç Özeti
22.05.201517:00Araz PFK0-0 FK Qabala Maç Özeti
22.05.201517:00AZAL PFC Baku5-0 (3-0) Simurq Maç Özeti
22.05.201518:00Inter Baku2-1 (1-1) FK Karabakh Maç Özeti

Denmark 3 - 2. Lig - Doğu - 2014/2015

22.05.201519:30Avarta0-1 (0-1) Nordvest FC Maç Özeti

Georgia 1 - Umaglesi Lig - 2014/2015

22.05.201516:00Samtredia4-2 (1-0) Merani Martvili Maç Özeti
22.05.201516:00Dila Gori3-0 (1-0) WIT Georgia Tbilisi Maç Özeti
22.05.201516:00Kolkheti-1913 Poti1-1 (0-1) Spartaki Tskhinvali Maç Özeti
22.05.201516:00FC Metalurgi Rustavi1-1 (1-0) Torpedo Kutaisi Maç Özeti
22.05.201516:00FC Shukura Kobuleti1-3 (1-1) Dinamo Batumi Maç Özeti
22.05.201516:00Zestafoni0-3 Baia Maç Özeti
22.05.201516:00Sioni Bolnisi3-2 (3-0) FC Guria Lanchkhuti Maç Özeti
22.05.201516:00Din. Tbilisi3-0 (3-0) Chikhura Maç Özeti

Switzerland 4 - Erste Ligi, 2. Grup - 2014/2015

22.05.201521:00FC Schoetz  FC Sursee  

France 3 - 3. Lig - 2014/2015

22.05.201521:00Marseille Consolat  Colmar  
22.05.201521:00Bourg-Peronnas  Boulogne  
22.05.201521:00CA Bastia  Paris FC  
22.05.201521:00Le Poire Sur Vie  Epinal  
22.05.201521:00Strasbourg  US Colomiers  
22.05.201521:00Avranches  Lucon  
22.05.201521:00Red Star  Amiens  
22.05.201521:00Dunkerque  Frejus Saint Raphael  
22.05.201521:00Chambly  Istres  

Denmark 3 - 2. Lig - Batı - 2014/2015

22.05.201520:00Blokhus FC1-0 Brabrand Maç Özeti

Armenia 2 - 1. Lig - 2014/2015

22.05.201516:00FC Mika II2-3 Ulisses II Maç Özeti
22.05.201516:00Ararat II1-2 Pyunik II Maç Özeti

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

22.05.201520:00Arminia Hannover  Eintracht Northeim  

Germany 4 - Yerel Lig - Bayern - 2014/2015

22.05.201518:00Ingolstadt II2-1 (2-0) Augsburg II Maç Özeti
22.05.201520:00B.Münih II0-0 Nürnberg II Maç Özeti

Macaristan - Soproni Liga - 2014/2015

22.05.201520:05Dunaujvaros Palhalma0-0 Debrecen Maç Özeti

Polonya - 1. Lig - 2014/2015

22.05.201519:00Zawisza Bydgoszcz1-0 (1-0) Gornik Leczna Maç Özeti
22.05.201521:30C.Krakow  Korona Kielce  

Romanya - 1. Lig - 2014/2015

22.05.201518:30G.M.Medias2-0 (1-0) Concordia Chiajna Maç Özeti
22.05.201521:00Petrolul Ploiesti  Dinamo Bükreş  

Çin - Süper Lig - 2015

22.05.201514:35Shaanxi Chanba2-0 (1-0) S.East Asia Maç Özeti
22.05.201514:35Shijiazhuang Ever Bright0-0 (0-0) Hangzhou G. Maç Özeti

İrlanda - 1. Division - 2015

22.05.201521:15Shelbourne  Waterford U.  
22.05.201521:45Cabinteely  Cobh Ramblers  
22.05.201522:00Finn Harps  UC Dublin FC  
22.05.201522:00Wexford Youths  Athlone  

Arjantin - 2. Lig - 2015

22.05.201502:35Douglas Haig1-1 (0-1) G.Brown Maç Özeti

İtalya - Serie B - 2014/2015

22.05.201521:30Brescia  Avellino  
22.05.201521:30Spezia  Bari  
22.05.201521:30Carpi  Catania  
22.05.201521:30Pescara  Livorno  
22.05.201521:30Latina  Modena  
22.05.201521:30Cittadella  Perugia  
22.05.201521:30Trapani  Pro Vercelli  
22.05.201521:30Ternana  Varese  
22.05.201521:30Crotone  Entella  
22.05.201521:30Bologna  Virtus Lanciano  
22.05.201521:30Vicenza  Frosinone  

Fransa - Ligue 2 - 2014/2015

22.05.201521:30Ajaccio  Arles  
22.05.201521:30Angers  Nimes  
22.05.201521:30Clermont Foot  Brest  
22.05.201521:30Creteil  Tours  
22.05.201521:30Dijon  Nancy  
22.05.201521:30Le Havre  Auxerre  
22.05.201521:30Niort  Laval  
22.05.201521:30Orléans  Sochaux  
22.05.201521:30Troyes  Chateauroux  
22.05.201521:30Valenciennes  GFCO Ajaccio  
canlı skor
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Cum.
 1X2 ...
20:30108
AVUSTURYA LUSTENAU ST POLTEN2.003.202.60
20:30112
SV HORN LIEFERING2.003.202.60
20:30109
HARTBERG FAC WIEN2.003.202.60
20:30110
LASK LINZ WACKER INNSBRUCK2.003.202.60
20:45114
VOLENDAM FC EINDHOVEN2.403.202.10