Turkey Cup 1 - Türkiye Kupası - 2014/2015

30.10.201411:55İnegölspor2-1 (1-1) Karabükspor Maç Özeti
30.10.201413:00Pursaklarspor0-0 (0-0) Kayserispor Maç Özeti
30.10.201413:00Sarıyer0-0 (0-0) Orduspor Maç Özeti
30.10.201413:45Altay0-0 Konyaspor Maç Özeti
30.10.201419:00Mersin İ.Y.  Hatayspor  

İtalya - Serie A - 2014/2015

30.10.201421:45Verona  LazioCanlı Maç Anlatımı 

Egypt 2 - 2. Lig Grup 2 - 2014/2015

30.10.201415:00AL Fayoum  Beni Mazar  
30.10.201415:00Telephonat Bani Sweif  El Wasty  
30.10.201415:00Asyut Petroleum  El Minya  
30.10.201415:00Magagh  Bani Sweef  
30.10.201415:00Samlot  Tameh  
30.10.201415:00Nasr Maloy  El Heet  

Egypt 2 - 2. Lig Grup 3 - 2014/2015

30.10.201415:00El Alameen  Nogoom El Mostakbal  
30.10.201415:00Misr Insurance FC  Telecom Egypt Itesalat  
30.10.201415:00Al Shams  El Sekka El Hadid  
30.10.201415:00Sokar El Hawamidiya  FC Masr  
30.10.201415:00El Entag El Harby  Al Tersana  
30.10.201415:00Banha  El Sharkeyah Lelddukhan  

Saudi Arabia 1 - Premier Lig - 2014/2015

30.10.201416:35Al Khaleej  Al Fath  
30.10.201418:45Al Ahli  Al Oruba Club  
30.10.201418:45Al Shabab  Al-Raed  
30.10.201418:45Al-Taawon  Al Nasr  

Honduras 1 - Ulusal Lig - Apertura - 2014/2015

30.10.201403:20CD Victoria1-0 (0-0) Parrillas One Maç Özeti
30.10.201422:00CD Real Sociedad  Real España  
30.10.201400:00CD Motagua  CD Vida  

Denmark Cup 1 - DBU Kupası - 2014/2015

30.10.201419:00Vejle  AaB  
30.10.201421:30FC Roskilde  FC Kophenhag  

Cameroon 1 - 1. Lig - 2014

30.10.201416:30Scorpion  Sable  

Slovakia 1 - Süper Lig - 2014/2015

30.10.201415:00Trnava  S.Bratislava  

Costa Rica 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

30.10.201404:00D,Saprissa4-1 (1-0) Municipal Pérez Zeledón Maç Özeti
30.10.201404:00LD Alajuelense2-1 (0-0) C.S. Cartaginés Maç Özeti

Venezuela 1 - Primera Lig Apertura - 2014/2015

30.10.201401:35Mineros De Guayana0-0 (0-0) Caracas Maç Özeti
30.10.201402:00Zamora FC0-1 (0-0) Trujillanos FC Maç Özeti

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2014

30.10.201411:00Budai Tabani Spartacus0-1 FFC UPSE Maç Özeti
30.10.201412:00UKP Zielona Gora U21  Ruch Chorzow U21  
30.10.201413:00Metalurg Donetsk U21  Shakhtar Donetsk U21  
30.10.201414:00Dobrudzha Dobrich U19  Botev Novi Pazar U19  
30.10.201414:00Cherno More Varna U19  Neftyanik U19  
30.10.201414:00Dunav Ruse U19  Shumen U19  
30.10.201414:00Dunav Ruse U19  Etar U19  
30.10.201414:00Litex Lovech U19  Lokomotiv Sofia U19  
30.10.201414:00Chernomorets Burgas U19  Beroe U19  
30.10.201414:00Kosice U19  FC Tatran Prešov U19  
30.10.201415:00MSK Zilina U19  Trnava U19  
30.10.201415:00Stara Zagora U19  Chirpan U19  
30.10.201415:00Trencin U19  Banska Bystrica U19  
30.10.201416:00Dimitrovgrad 1947 U19  Maritza U19  
30.10.201416:00Asenovets U19  Brestnik U19  
30.10.201419:30Panathinaikos  Panaitolikos  
30.10.201419:30OFI Crete  Xanthi  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2014

30.10.201415:00Bardejov  Slovan Duslo Sala  

Kenya 2 - 1. Lig, Süper A Bölgesi - 2014

30.10.201415:00Modern Coast Rangers  Administration Police  

Brazil Cup 2 - Brezilya Kupası - 2014

30.10.201402:00Cruzeiro1-0 (1-0) Santos FC Maç Özeti
30.10.201402:00Flamengo2-0 (0-0) Atletico MG Maç Özeti

Nigeria 1 - Premier Lig - 2014

30.10.201417:00Giwa FC  Nasarawa United  

Egypt 2 - 2. Lig Grup 4 - 2014/2015

30.10.201415:00Montakhsb Suez  Domiat  
30.10.201415:00Marekh  Port Fouad  
30.10.201415:00Olympic El Qanah FC  Al Sharkeyah  
30.10.201415:00Ghazl Domiat  Kahroba Talkh  
30.10.201415:00Shabab Fakos  Kahrbaa Alasmalia  
30.10.201415:30Semad Elsuis  Manshyat el Shohadaa  

Egypt 2 - 2. Lig Grup 5 - 2014/2015

30.10.201415:00Gomhoreyet Shbeen  Ghazl Al Mehalla  
30.10.201415:00Sherben  Baladiyet El Mahallah  
30.10.201415:00El Mansura  M S tla  
30.10.201415:00Sed Elmahla  El Senbellawin  
30.10.201415:00Dekernes  Al hamol  

Egypt 2 - 2. Lig Grup 6 - 2014/2015

30.10.201415:00Tanta  Ghazl Kafr EL Dawar  
30.10.201415:00Meiah Elbehairah  Pharco FC  
30.10.201415:00Abo Qir Semad  Maleyeit Kafr El Zayiat  
30.10.201415:00Al Olympi  Koom Hamada   
30.10.201415:00Kafr El Shaikh  EL Hamam  
30.10.201415:00Targy Matrouh  M S Koom Hamada  

Egypt 1 - Premier Lig - 2014/2015

30.10.201414:45Al Masry  El Dakhleya  
30.10.201418:00Al Ittihad  El Zamalek  

Jordan 1 - Pro Ligi - 2014/2015

30.10.201416:00Al-Sareeh  Al-Hussein  
30.10.201419:30Al-Wihdat  S. Al-Ordon  

India ISL 1 - Indian Super League - 2014

30.10.201415:30FC Pune City  Kerala Blasters FC  

Haiti 1 - Premier Lig - 2014

30.10.201400:00Violette AC  Cavaly  

Sudan 1 - 1. Lig - 2014

30.10.201419:00Al Hilal Omdurman  Al-Merreikh  

World Championship 1 - World Cup Qualification UEFA Playoffs - 2013/2014

30.10.201420:00Hollanda  Scotland  

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grup 4 - 2014/2015

30.10.201415:00Fransa U17  İngiltere U17  
30.10.201415:00Macedonia U17  Cyprus U17  

Mexico Cup 1 - Copa MX Apertura final stages - 2014/2015

30.10.201405:00Tigres2-4 (2-2) Santos Maç Özeti

Indonesia 1 - Super League Second Round Grp B - 2014

30.10.201410:30Pelita Jaya2-1 Persib Maung Maç Özeti
30.10.201410:30Mitra Kukar3-3 P.Surabaya Maç Özeti

Iraq 1 - Premier league Group 1 - 2014/2015

30.10.201414:00Al Kahrabaa  Arbil  

Ukraine Cup 1 - Cup - 2014/2015

30.10.201417:00Zorya  Olexandria  

Netherlands Cup 1 - KNVB Cup - 2014/2015

30.10.201419:30De Treffers  NEC Nijmegen  
30.10.201421:00WKE Emmen  Excelsior  
30.10.201421:45Roda  S.Rotterdam  

Pakistan 1 - Premier League - 2014

30.10.201411:30Pakistan Army  KESC  
30.10.201411:30WAPDA  Muslim FC  

Egypt 2 - 2. Lig Grup 1 - 2014/2015

30.10.201415:00El Nasr Tadeen  Ras Gareb  
30.10.201415:00Aswan FC  Tahta  
30.10.201415:00Luxer  Suhag  
30.10.201415:00Sokr Armant  Kima Aswan  
30.10.201415:00El Maragha  Garb Sohel  
30.10.201415:00Aluminium Naq Hammadi  Madina Monowara  

Jamaica 1 - Premier Ligi - 2014/2015

30.10.201401:00Waterhouse FC1-2 Harbour View Maç Özeti

Azerbaijan 2 - 1. Lig - 2014/2015

30.10.201411:00MOIK  Shahdag Samur  
30.10.201412:00FC Agsu  Shamkir  
30.10.201412:00Susa  Ravan Baku  
30.10.201417:00Zira  Neftchi ISM  

Russia Cup 1 - Rusya Kupası - 2014/2015

30.10.201416:00Mordovya  Shinnik Yaroslavl  
30.10.201418:00FC Krasnodar  Krylya Sovetov  
30.10.201418:00Rubin Kazan  S.Moskova  

Switzerland Cup 1 - İsviçre Kupası - 2014/2015

30.10.201420:30FC Koniz  Sion  
30.10.201420:30Buochs  Schotz  
30.10.201420:30Munsingen  Wil  

Israel 1 - Süperlig - 2014/2015

30.10.201420:00Beitar Jerusalem  Maccabi Netanya  
30.10.201420:50Hapoel Petach Tikva  H. Tel-Aviv  

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 5 - 2014/2015

30.10.201422:30Tiro Federal  CD Libertad  

Qatar 1 - Katar Yıldızlar Ligi - 2014/2015

30.10.201416:30Al-Khuraitiat  Qatar SC  
30.10.201416:30Al-Sadd  Al-Khor  
30.10.201418:45Al-Sailiya  Al-Wakra  

El Salvador 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

30.10.201403:00CD Águila1-0 Alianza FC Maç Özeti

Austria 3 - Yerel Lig - Doğu - 2014/2015

30.10.201420:00Austria Wien (A)  Rapid Wien (A)  

Poland 3 - 2. Lig - 2014/2015

30.10.201419:00Zaglebie Sosnowiec  Znicz Pruszkow  
30.10.201419:00Kotwica Kolobrzeg  MKS Kluczbork  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

30.10.201420:30Union Sandersdorf  Carl Zeiss Jena II  

Iran 1 - Pro Lig - 2014/2015

30.10.201413:45Peykan0-0 Perspolis Maç Özeti
30.10.201415:20Foolad Khuzestan  Malavan  

Copa Sudamericana 1 - Copa Sudamericana - 2014

30.10.201401:15Estudiantes1-2 (1-0) River Plate Maç Özeti
30.10.201403:30Atletico Nacional1-0 (0-0) U.C. Vallejo Maç Özeti
30.10.201400:15Sao Paulo  Emelec  

Guatemala 1 - Ulusal Lig - Apertura - 2014/2015

30.10.201404:00Deportivo Marquense1-1 (0-0) CSD Comunicaciones Maç Özeti
30.10.201404:00CD Suchitepequez4-1 (2-0) Club Xelaju Maç Özeti

Litvanya Premier Lig - 2014

30.10.201417:30Atlantas  Traku FK  

Amerika - Major League Soccer - 2014

30.10.201403:05FC Dallas2-1 (1-0) Vancouver Whitecaps Maç Özeti

Boivya - Primera Division - Apertura - Losers group - 2014/2015

30.10.201402:00San Jose3-1 (2-1) Universitario Maç Özeti
30.10.201402:00Bolivar4-2 (1-0) The Strongest Maç Özeti

Cezayir - 1. Lig - 2014/2015

30.10.201419:00MC Alger  JS Kabylie  

Belçika Ligi - 2014/2015

30.10.201421:30Mouscron-Peruwelz  Club Brugge  

Polonya - FA Kupası - 2014/2015

30.10.201418:45Lech Poznan  Jagiellonia B.  
30.10.201421:45Legia Varşova  Pogon Szczecin  

Singapur - S.League - 2014

30.10.201413:30W.Wellington0-1 Harimau Muda B Maç Özeti

Arjantin - 2. Lig - 2014

30.10.201421:00Boca Unidos  Arg. Juniors  
canlı skor
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Per.
 1X2 ...
18:00598
RUBIN KAZAN SPARTAK MOSKOVA2.303.002.30
18:45599
LECH POZNAN JAGELLONIA1.453.404.60
19:30602
OFI XANTHI1.902.903.00
21:30603
PANATHINAIKOS PANETOLIKOS1.303.756.25
21:45607
RODA SPARTA ROTTERDAM1.553.304.00