Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2014/2015

01.02.201513:00Konyaspor  Eskişehirspor  
01.02.201513:00Gençlerbirliği  Ç.Rizespor  
01.02.201516:00Beşiktaş  Mersin İ.Y.Canlı Maç Anlatımı 
01.02.201520:00Galatasaray  BursasporCanlı Maç Anlatımı 

Türkiye - PTT 1. Lig - 2014/2015

01.02.201513:30Giresunspor  Samsunspor  
01.02.201513:30Boluspor  G.Antep Bld.  
01.02.201516:00Adanaspor  Şanlıurfaspor  
01.02.201518:30Altınordu  Bucaspor  

İngiltere - Premier Lig - 2014/2015

01.02.201515:30Arsenal FC  Aston VillaCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201518:00Southampton  SwanseaCanlı Maç Anlatımı 

La Liga - 2014/2015

01.02.201513:00Levante  A. BilbaoCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201518:00Almeria  GetafeCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201520:00Sevilla  EspanyolCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201522:00FC Barcelona  VillarrealCanlı Maç Anlatımı 

Almanya - Bundesliga - 2014/2015

01.02.201516:30W. Bremen  Hertha BerlinCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201518:30Augsburg  HoffenheimCanlı Maç Anlatımı 

İtalya - Serie A - 2014/2015

01.02.201513:30Sassuolo  FC InterCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201516:00Atalanta  CagliariCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201516:00Palermo  VeronaCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201516:00Udinese  JuventusCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201516:00Cesena  LazioCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201516:00Chievo  NapoliCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201516:00Torino  SampdoriaCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201521:45AC Milan  ParmaCanlı Maç Anlatımı 

Uluslararası - Dostluk Maçları - 2015

01.02.201503:10Boca Juniors5-0 (3-0) River Plate Maç Özeti
01.02.201513:00Zenit  BATE Borisov  
01.02.201514:35Chiasso  FC Zurich  
01.02.201517:00Kuban Krasnodar  Uni. Craiova  
01.02.201518:00Bodø/Glimt  Levanger  
01.02.201518:30IFK Göteborg  Jablonec  

Fransa - League 1 - 2014/2015

01.02.201515:00Caen  St.EtienneCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201518:00FC Bordeaux  GuingampCanlı Maç Anlatımı 
01.02.201522:00Monaco  O. LyonCanlı Maç Anlatımı 

Uluslararası Dostluk - 2015

01.02.201521:00Barbados  Guyana  

Hollanda - 1. Lig - 2014/2015

01.02.201513:30Feyenoord  Den Haag  
01.02.201515:30FC Utrecht  Zwolle  
01.02.201515:30Vitesse  Ajax  
01.02.201517:45AZ Alkmaar  Heracles  

Portekiz - 1. Lig - 2014/2015

01.02.201518:00Rio Ave  Estoril  
01.02.201518:00Academica  Maritimo  
01.02.201518:00Gil Vicente  Setubal  
01.02.201520:00Arouca  S.Lizbon  
01.02.201522:15Porto  P.Ferreira  

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

01.02.201517:00Bristol City  Fleetwood  
01.02.201520:00Walsall  Gillingham  

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group A - 2014/2015

01.02.201519:00Puerto San Jose  CSD Comunicaciones B  
01.02.201520:00Deportivo Chiantla  San Pedro  
01.02.201520:00Nueva Concepcion  Barillas FC  
01.02.201520:00Deportivo Ayutla  Aurora FC  
01.02.201523:00Iztapa  CD Huehueteco  

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group B - 2014/2015

01.02.201502:05Deportivo Zacapa1-0 Sacachispas Chiquimula Maç Özeti
01.02.201519:00Deportivo Mictlan  Deportivo Sayaxche  
01.02.201519:00Coban Imperial  Deportivo Heredia  
01.02.201523:00Carcha  Deportivo Quirigua FC  
01.02.201523:30Jocotan  Mixco  

Brazil State 1 - Matogrossense 1st group stage grp. A - 2015

01.02.201523:00Mixto  Operario MT  
01.02.201523:00Luverdense  Sinop  

Brazil State 1 - Matogrossense 1st group stage grp. B - 2015

01.02.201521:00Cuiaba  Dom Bosco  
01.02.201500:00Rondonopolis  Uniao Rondonopolis  

Brazil State 1 - Mineiro I - 2015

01.02.201521:00Atletico MG  Tupi  
01.02.201521:00Uniao Recreativa dos Trabalhadores  Ituiutaba  
01.02.201521:00Caldense  Mamore  
01.02.201521:00Tombense FC  Villa Nova AC  
01.02.201521:00Guarani MG  America MG  
01.02.201523:30Democrata GV  Cruzeiro  

Brazil State 1 - Potiguar 1. Grup Turu - 2015

01.02.201522:00Baraunas  Globo FC  
01.02.201522:00Alecrim  Corintians RN  
01.02.201522:00Palmeira de Goianinha  Santa Cruz RN  
01.02.201523:00America RN  Potiguar RN  

Brazil State 1 - Maranhense 1. Grup Turu - 2015

01.02.201520:30Santa Quiteria  Sampaio Correa  
01.02.201521:00Sao Jose MA  Expressinho  
01.02.201521:00Balsas EC  Imperatriz  
01.02.201522:00Moto Club MA  EC Cordino  

Brazil State 1 - Paraense 1. Grup Turu - 2015

01.02.201521:00Remo  Parauapebas FC  
01.02.201521:00Cameta  Paragominas FC  
01.02.201522:00Sao Francisco PA  Castanhal EC  

Brazil State 1 - Pernambucano Düşme Grubu - 2015

01.02.201521:00America PE  Vera Cruz  
01.02.201521:00SE Ypiranga  Atletico PE  
01.02.201521:00CA Porto  Pesqueira FC  

Brazil State 1 - Pernambucano 2.Tur - 2015

01.02.201521:00Nautico  Salgueiro  
01.02.201521:00Central SC  Serra Talhada  

Brazil State 1 - Sul-Matogrossense grp. A - 2015

01.02.201521:00Serc  Misto-MS  
01.02.201521:00Costa Rica EC  CENE  

Brazil State 1 - Sul-Matogrossense grp. B - 2015

01.02.201501:30Ubiratan EC2-2 Sete de Dourados Maç Özeti
01.02.201521:00Corumbaense  Aguia Negra  
01.02.201521:00Naviraiense  Ivinhema  

Brazil State 1 - Paranaense 1. Div. 1st group stage - 2015

01.02.201521:00Gremio Metropolitano Maringa  Operario Ferroviario  
01.02.201521:00Londrina EC  Foz do Iguacu  
01.02.201521:00Corinthians Paranaense  Rio Branco PR  
01.02.201521:00FC Cascavel  Atletico PR  

Brazil State 2 - Paulista A2 - 2015

01.02.201514:00Matonense  Batatais  
01.02.201520:00Independente SP  Paulista FC  
01.02.201520:00Agua Santa  Santo Andre  

Colombia 1 - Liga Postobon - Apertura - 2015

01.02.201502:45Atletico Nacional2-0 (1-0) Itagui Maç Özeti
01.02.201522:15CD Jaguares  Deportivo Cali  
01.02.201523:00Millonarios  Deportivo Pasto  
01.02.201500:00La Equidad  Santa Fe  
01.02.201500:30Patriotas  Atletico Huila  

Africa Cup of Nations 1 - Afrika Uluslar Kupası Çeyrek Final - 2015

01.02.201518:00Ghana  Gine  
01.02.201521:30Ivory Coast  Algeria  

Brazil State 1 - Baiano 1. Lig 1. Grup Turu - 2015

01.02.201521:00Vitoria da Conquista  Bahia  
01.02.201521:00Jacobina  Galicia EC  
01.02.201523:00Feirense FC  Serrano Ba  
01.02.201523:30Vitoria  Bahia de Feira  

Brazil State 1 - Gaúcho 1. Div. 1st group stage - 2015

01.02.201521:00CE Lajeadense  Internacional  
01.02.201522:00Cruzeiro RS  Veranopolis  
01.02.201522:00Ypiranga RS  Juventude  
01.02.201522:00EC Sao Jose  Avenida  
01.02.201523:00Novo Hamburgo  CE Aimore   

Brazil State 1 - Catarinense 1. Grup Turu - 2015

01.02.201521:00Joinville  Avai FC  
01.02.201521:00Metropolitano  Marcilio Dias  
01.02.201523:30Figueirense  Atlético Ibirama  

Brazil State 1 - Carioca 1. Div. Taca Guanabara - 2015

01.02.201521:00Tigres do Brasil  Nova Iguacu  
01.02.201521:00AD Cabofriense  Vasco da Gama  
01.02.201523:30Fluminense  Friburguense  

Brazil State 1 - Paulista A1 - 2015

01.02.201501:00XV de Piracicaba0-1 (0-1) Mogi Mirim Maç Özeti
01.02.201521:00CA Penapolense  Sao Paulo  
01.02.201521:00Corinthians  Marilia Atletico  
01.02.201523:30Santos FC  Ituano FC  
01.02.201523:30Sao Bento  Linense  
01.02.201523:30Ponte Preta  Portuguesa  

Brazil State 1 - Goiano - 2015

01.02.201521:00Anapolina  Atletico GO  
01.02.201521:00Aparecidense  Itumbiara  
01.02.201521:00Caldas Novas  CRAC  
01.02.201521:00Goianesia  Gremio Anapolis  

Sudan 1 - 1. Lig - 2015

01.02.201516:00Al-Rabta Kosti  Al Ahly Shendi  
01.02.201519:00Al Hilal Omdurman  Al-Amal  

Brazil State 1 - Sergipano 1. Grup Turu - 2015

01.02.201520:30Estanciano EC  AD Socorrense  
01.02.201521:00Itabaiana  Lagarto AC  
01.02.201521:00Confianca  Itabaiana Coritiba FC  

Brazil State 1 - Brasiliense 1st group stage - 2015

01.02.201520:00Inter de Santa Maria  Ceilandia  
01.02.201520:00Cruzeiro DF  Ceilandense  
01.02.201520:00Samambaia0-0 Brasiliense Maç Özeti
01.02.201520:00Sobradinho EC  Gama  

Nicaragua 1 - Campeonato Nacional Clausura - 2014/2015

01.02.201504:00Real Estelí FC  Juventus FC  
01.02.201519:00ART Municipal Jalapa  Real Madriz FC  
01.02.201523:00Diriangén FC  FOX Villa  
01.02.201523:00Managua FC  Deportivo Walter Ferreti  

Brazil State 1 - Paraibano - 2015

01.02.201521:00Campinense  Centro Sportivo Paraibano  
01.02.201521:00Sousa  Atletico Cajazeirense  
01.02.201521:00Auto Esporte  Lucena SC  
01.02.201521:00Treze  Santa Cruz PB  

Brazil State 1 - Alagoano 1. Tur - 2015

01.02.201521:00CE Olhodaguense  Ipanema  
01.02.201521:00Murici  CS Alagoano  
01.02.201521:00Sport Atalaia0-0 Murici Maç Özeti
01.02.201521:00ASA  Clube Sociedade Esportiva  

Costa Rica 1 - Primera - Clausura - 2014/2015

01.02.201522:30Uruguay  D,Saprissa  
01.02.201523:00Limon  Universidad de Costa Rica  
01.02.201523:00AS Puma  Santos de Guápiles  
01.02.201523:00Deportiva Carmelita  Belen  

El Salvador 1 - Primera Division - Clausura - 2014/2015

01.02.201503:00CD Águila4-3 Isidro Metapán Maç Özeti
01.02.201523:00Alianza FC  Santa Tecla FC  
01.02.201523:00Juventud Independiente  CD Dragon  
01.02.201523:30CD FAS  Pasaquina  

Guatemala 1 - Liga Nacional Clausura - 2014/2015

01.02.201504:00Deportivo Marquense0-2 (0-1) CSD Comunicaciones Maç Özeti
01.02.201504:00Deportivo Petapa2-1 (0-1) Club Xelaju Maç Özeti
01.02.201519:00CSD Municipal  Deportivo Malacateco  
01.02.201519:30Antigua Guatemala  Universidad SC  
01.02.201520:00Penarol LM  CD Suchitepequez  
01.02.201520:00Coatepeque  Guastatoya  

Honduras 1 - Liga Nacional - Clausura - 2014/2015

01.02.201503:00Deportivo Platense0-1 (0-0) CD Real Sociedad Maç Özeti
01.02.201503:00CD Olimpia1-0 (0-0) Real España Maç Özeti

India 1 - 1. Lig - 2014/2015

01.02.201513:00Sporting Club de Goa  Salgaocar  
01.02.201513:00East Bengal Club  Lajong FC  
01.02.201515:30Pune FC  Mumbai FC  

Panama 1 - 1. Lig Clausura - 2014/2015

01.02.201501:00San Francisco FC4-1 Alianza FC Maç Özeti
01.02.201501:00CD Plaza Amador1-1 Sporting San Miguelito Maç Özeti
01.02.201501:00Atlético Chiriquí  Independiente de La Chorrera  
01.02.201503:00CD Árabe Unido0-1 Tauro FC Maç Özeti
01.02.201523:00Chepo FC  Municipal Chorrillo  

Mexico 3 - Segunda Division - Liga Premier Clausura Grp. 1 - 2014/2015

01.02.201504:00Jaibos Tampico Madero  U.A. Zacatecas  

Mexico 3 - Segunda Division - Liga Premier Clausura Grp. 2 - 2014/2015

01.02.201501:00Atletico Coatzacoalcos1-2 Teca UTN Maç Özeti
01.02.201520:00Toros Neza  Albinegros de Orizaba  
01.02.201520:00Cruz Azul Hidalgo  Tlaxcala F.C.  
01.02.201523:00Internacional de Acapulco F.C.  Real Cuautitlán C.R.  

Mexico 3 - Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Grp. 1 - 2014/2015

01.02.201520:00Alebrijes Oaxaca II  Centro Universitario del Futbol  
01.02.201500:00CD Cuautla  Patriotas de Cordoba  

Mexico 3 - Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Grp. 2 - 2014/2015

01.02.201503:00Mineros de Fresnillo2-0 Cachorros UANL Maç Özeti
01.02.201523:00Reboceros la Piedad  Correcaminos de la UAT II  

Brazil State 1 - Cearense 1. Div. 1st group stage - 2015

01.02.201521:00Icasa  Horizonte  
01.02.201521:00AD Sao Benedito  Fortaleza  
01.02.201521:00Maranguape  Guarani de Juazeiro  

Venezuela 1 - Primera Division - Clausura - 2014/2015

01.02.201521:30Zulia  Portuguesa FC  
01.02.201521:30Tucanes FC  LLaneros Guanare  
01.02.201522:00Deportivo Lara  Estudiantes Merida  
01.02.201522:00Carabobo FC  Deportivo Petare  
01.02.201523:30Caracas  Mineros De Guayana  
01.02.201523:30Anzoategui  Atletico Venezuela  
01.02.201500:30Zamora FC  Metropolitanos FC  

Mexico 1 - Liga MX Clausura - 2014/2015

01.02.201501:00Puebla0-0 (0-0) Cruz Azul Maç Özeti
01.02.201501:00CF America1-0 (1-0) Tigres Maç Özeti
01.02.201503:00Monterrey1-1 (1-0) Veracruz Maç Özeti
01.02.201503:00CD Guadalajara1-0 (0-0) Pachuca Maç Özeti
01.02.201504:06Leon1-1 (1-1) Jaguares Maç Özeti
01.02.201505:00Atlas1-1 (1-0) Pumas UNAM Maç Özeti
01.02.201520:00Toluca  Leones Negros U. de G.  

Venezuela 2 - Segunda Division - Clausura - 2014/2015

01.02.201521:30Mineros De Guayana B  Policia de Lara FC  
01.02.201521:30Margarita  Estudiantes de Caracas  
01.02.201522:00Atletico Socopo  Yaracuyanos FC  
01.02.201522:00Union Atletico Falcon  Diamantes de Guayana  
01.02.201522:30Urena Fc  Monagas SC  

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso Clausura grp. A - 2014/2015

01.02.201519:00Puntarenas FC  AD Alajuela Junior Finca Austria  
01.02.201519:00ADR Jicaral  Guanacasteca  
01.02.201519:00Aguilas Guanacastecas  Deportiva San Carlos  

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso Clausura grp. B - 2014/2015

01.02.201519:00Coto Brus  Turrialba  
01.02.201520:00ADF Siquirrena  Jaco Rays FC  
01.02.201520:20Cariari  Barrio Mexico  
01.02.201523:00Real Pococi  Seleccion de Osa  

Vietnam 1 - V-league - 2015

01.02.201511:00Can Tho0-2 (0-2) Binh Duong Maç Özeti
01.02.201511:30Song Lam Nghe An2-0 LS Thanh Hoa Maç Özeti
01.02.201511:30Da Nang0-0 Hai Phong Maç Özeti
01.02.201512:00Khanh Hoa Nha Trang0-0 Dong Tam Long An Maç Özeti

Mexico 2 - Ascenso MX Clausura - 2014/2015

01.02.201501:00Alebrijes Oaxaca1-0 San Luis Maç Özeti
01.02.201501:00Necaxa2-1 Correcaminos de la UAT Maç Özeti
01.02.201503:00Dorados3-0 Estudiantes Tecos Maç Özeti
01.02.201504:00Deportivo Tepic3-2 Monarcas Merida Maç Özeti

Chile 1 - Primera - Clausura - 2014/2015

01.02.201502:00Audax Italiano1-2 (1-0) Palestino Maç Özeti
01.02.201503:00San Marcos0-0 (0-0) Barnechea Maç Özeti
01.02.201521:00O'Higgins  Colo Colo  
01.02.201523:30Universidad Catolica  Atletico Nublense  

Chile 2 - Primera B Clausura - 2014/2015

01.02.201523:00La Serena  Magallanes  
01.02.201523:00D. Concepcion  Temuco  
01.02.201523:00S. Morning  Lota Schwager  
01.02.201500:00San Luis  Coquimbo  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2015

01.02.201511:00Dafni Troullon  Chrysomilia  
01.02.201511:00Apollon Limassol LFC  Lefkothea  
01.02.201511:00Pascal/Ledra  Champions Ypsona  
01.02.201511:00AE Ammochostos  AE Kokkinochorion  
01.02.201512:00Trabzon Idman Ocagi  Karsiyaka Beden Spor  
01.02.201516:00Issy Football  Saint Etienne  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2015

01.02.201507:30New Fair Kui Tan0-8 Sham Shui Po Maç Özeti
01.02.201507:30KCDRSC2-2 Fu Moon Maç Özeti
01.02.201507:30Ornament3-3 Islands Maç Özeti
01.02.201509:30GFC Friends0-0 Kowloon Cricket Club Maç Özeti
01.02.201509:30St. Joseph's0-0 Fukien Maç Özeti
01.02.201510:00FK Dubravka Bratislava  FK Stupava  
01.02.201511:00SK Cataj  MSK Kralova  
01.02.201511:00FK Slovan Ivanka pri Dunaji  BCT Bratislava  
01.02.201511:00TJ Druzstevnik Jakubov  Studienka  
01.02.201511:30SV Vorwaerts-Brigittenau  SK Spannberg  
01.02.201512:00TJ Cunovo Bratislava  SKP Bratislava  
01.02.201512:00Genclerbirligi U21  Rizespor U21  
01.02.201512:00Altinordu U21  Bucaspor U21  
01.02.201512:30Almoradi C.F.  Villena CF  
01.02.201512:45Villajoyosa  Cox CD  
01.02.201513:00FK Sileks  FK Spartak Zlatibor Voda  
01.02.201513:00Blatne Remety  SFC Kalinkovo  
01.02.201513:00Puste Ulany  Vajnory  
01.02.201513:00TJ Jablonove  TJ Zahoran Kostoliste  
01.02.201513:00Proleter  Napredak  
01.02.201513:00Athletic Fuengirola  Cala Mijas  
01.02.201514:00Rusovce  Lokomotiva Devinska Nova Ves  
01.02.201514:00Sylvia  IFK Gothenburg U19  
01.02.201514:00Juventus SP  Gremio Osasco  
01.02.201514:00Atibaia  Rio Preto  
01.02.201515:00Bahon  FA Bratislava  
01.02.201515:00TJ Malinovo  Chorvatsky Grob  
01.02.201515:00Malacky  Suchohrad  
01.02.201515:00NK Rakovec  Dubrava Zagreb  
01.02.201515:00Aris Limassol U21  Apollon Limassol U21  
01.02.201515:00AEL Limassol U21  APOEL Nicosia U21  
01.02.201515:00Tyrnavos 2005 U19  Iraklis Psachna U19  
01.02.201516:00SC Herouvillais  Brest B  
01.02.201516:00Nantes U19  Brest U19  
01.02.201516:00Tourcoing US  Feignies  
01.02.201516:15HIFK U19  Honka U19  
01.02.201517:00Espanyol U19  CD Manacor U19  
01.02.201517:00Tres Cantos CDF  S.S.Reyes B  
01.02.201519:00Atletico Benamiel  Fuengirola  
01.02.201519:00Alfacar UD  Churriana CF  
01.02.201520:00Cotia  Sertãozinho  
01.02.201520:00Sao Jose dos Campos  Itapirense  
01.02.201523:00Barbican  Harbour View  

Benin 1 - 1. Lig - 2014/2015

01.02.201517:00US Krake  A.Omnisport  
01.02.201517:00ASPAC  Beke FC  
01.02.201517:00Ayema FC  AS Police  
01.02.201517:00Mogas 90 FC  J.S. Agonlin  
01.02.201517:00Tonnerre FC  P.Djougou  
01.02.201517:00Buffles du Borgou  Asos  

Gambia 1 - GFA Premier Lig - 2015

01.02.201517:30Banjul Hawks  Serrekunda United  
01.02.201517:30Brikama United  Wallidan  
01.02.201517:30GAMTEL  Interior  

Syria 1 - remier Lig - B Grubu - 2014/2015

01.02.201511:00Al-Karamah  Hutteen  
01.02.201514:00Al-Futowa  Al Jehad SC Qamishli  
01.02.201514:00Al-Mohafaza  Nidal  
01.02.201514:00Al-Wahda  Al Misfat  

New Zealand 1 - Premiership - 2014/2015

01.02.201502:00Waitakere Utd.3-1 Otago United Maç Özeti
01.02.201503:00Hawkes Bay United3-1 Wanderers SC Maç Özeti

St. Kitts and Nevis 1 - SKNFA League - 2014/2015

01.02.201502:30St Peters FC  Village Superstars  
01.02.201522:00St Thomas Trinity Strikers  Newtown United  
01.02.201500:30Tabernacle FC  Conaree United  

Australia Youth 1 - National Youth League - 2014/2015

01.02.201503:00AIS Canberra Youth0-3 (0-1) Melbourne City FC Youth Maç Özeti
01.02.201505:00Perth Glory Youth  Sydney FC Youth  
01.02.201506:00Central Coast Mariners Youth  Newcastle Jets Youth  
01.02.201506:00Melbourne Victory Youth3-0 Western Sydney Wanderers FC Youth Maç Özeti
01.02.201506:30Adelaide United Youth  Brisbane Roar FC Youth  

Greece 2 - Futbol Lig - Kuzey - 2014/2015

01.02.201515:00Lamia  Fokikos  
01.02.201515:00Pierikos FC  Apollon Kalamaria  
01.02.201515:00A.Karditsas  Aiginiakos FC  
01.02.201518:00Olymp. Volou  Iraklis  
01.02.201518:00Larisa  Lamia  
01.02.201518:00Fokikos  Ethnikos Gazoros F.C.  
01.02.201518:00Agrotikos  Pierikos FC  
01.02.201518:00Apollon Kalamaria  Olymp. Volou  
01.02.201518:00Aiginiakos FC  Zakynthos APS  
01.02.201518:00Iraklis  Tyrnavos 2005  

Greece 2 - Futbol Lig - Güney - 2014/2015

01.02.201515:00Ae Ermionidas  Acharnaikos FC  
01.02.201515:00Fostiras  Chania FC  
01.02.201518:00AOT Alimos  I. Psachna  
01.02.201518:00Panahaiki  Episkopi Rethymno  
01.02.201518:00Kalithea  Panegialios  
01.02.201518:00Paniliakos0-3 A.Smirnis Maç Özeti
01.02.201518:00Acharnaikos FC  Fostiras  
01.02.201518:00AEK  Chania FC  

Australia 1 - A-League - 2014/2015

01.02.201508:05Melbourne Heart2-1 (1-1) Western Sydney Wanderers FC Maç Özeti

Iran 2 - Azadegan League Grp A - 2014/2015

01.02.201512:30Shahrdari Ardabil  Yazd Loleh  
01.02.201512:30Moghavemat Sepasi  Aluminium Hormozgan FC  
01.02.201512:30Nassaji Mazandaran FC  Esteghlal Ahvaz  
01.02.201512:30Mes Kerman  Naft Gachsaran  
01.02.201513:00Iranjavan Bushehr  Giti Pasand  
01.02.201513:00Foolad Novin  Niroye Zamini  

Iran 2 - Azadegan League Grp B - 2014/2015

01.02.201512:30Gol Gohar  Pas  
01.02.201512:30Foolad Yazd  Mes Rafsanjan  
01.02.201512:30Etka Gorgan FC  Sanat Naft Abadan  
01.02.201512:30Parseh Tehran FC  Rahian Kermanshah  
01.02.201512:30Damash  Shahrdari Tabriz  
01.02.201512:45Shahrdari Bandar Abbas  Siah Jamegan  

Lebanon 1 - Premier Lig - 2014/2015

01.02.201515:30Al-Ahed  Salam Zgharta  
01.02.201515:30Al-Shbab Al-Qazeia  Al-Nejmeh  

Trinidad and Tobago 1 - Pro Lig - 2014/2015

01.02.201521:30Police FC  Central FC  

Andorra 2 - 2. Lig - 2014/2015

01.02.201511:00Q Esports  Lusitans B  
01.02.201515:00UE Engordany B  FC Ordino B  
01.02.201517:00UE Extremenya0-0 Sant Julia B  Maç Özeti
01.02.201517:00Atl. Escaldes  FC Rangers  
01.02.201517:00UE Santa Coloma B0-0 FC Santa CB Maç Özeti
01.02.201519:00Principat0-0 La Massana Maç Özeti
01.02.201521:00Encamp B  P.Encarnada  

Andorra 1 - 1. Lig - 2014/2015

01.02.201513:00FC Ordino  Santa Coloma  
01.02.201513:00Encamp  UE Engordany  
01.02.201517:00Sant Julia  UE St.Coloma  
01.02.201519:00Inter D.  Lusitanos  

Tanzania 1 - Premier Lig - 2014/2015

01.02.201515:00Ruvu Shooting  Stand United  
01.02.201515:00JKT Mgambo  Azzam United  
01.02.201515:00Young Africans  Ndanda FC  

Martinique 1 - dHnonneur Ligi - 2014/2015

01.02.201502:00Samaritaine1-2 Club Franciscain Maç Özeti

Bermuda 1 - Premier Division - 2014/2015

01.02.201503:00Robin Hood FC2-1 PHC Zebras Maç Özeti
01.02.201521:00North Village  Dandy Town H.  
01.02.201521:00Southampton R.  Hamilton Parish  
01.02.201521:00St.George's C.  D.Cougars  

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 1 - 2014/2015

01.02.201515:00Kastoria  Aris Salonika  
01.02.201515:00Kavala  Ethnikos Agioneri  
01.02.201515:00Evros Soufliou  Doxa Dramas  
01.02.201515:00Panserraikos FC  A.Giannitsa  
01.02.201515:00Orfeas Eleftheroupolis  Kampaniakos Chalastras  
01.02.201515:00Ethnikos Alexandroupoli  Iraklis Ampelokipoi  
01.02.201515:00Thyella Filotas  Aris Akropotamos  
01.02.201515:00Byzantio Kokkinokhoma  Apollon Arnaia  

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 2 - 2014/2015

01.02.201515:00AE Karaiskakis  Thesprotos FC  
01.02.201515:00Rigas Feraios  Oikonomos Tsaritsani  
01.02.201515:00Achilleas Neokaisareias  Dotieas Agias  
01.02.201515:00Pyrsos Grevena  Opountios  
01.02.201515:00EA Pavlou Makrochori  Trikala  
01.02.201515:00Kozani FC  Vataniakos FC  
01.02.201515:00Lefkadia Naousas0-3 Pyrasos Maç Özeti
01.02.201515:00Eth.Filippiadas  Anagennisi Artas  

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 3 - 2014/2015

01.02.201514:00Zakynthiakos FC  Panelefsiniakos  
01.02.201515:00Ermis Kiveri  Achaiki FC  
01.02.201515:00Doxa Manoladas  Mandraikos FC  
01.02.201515:00Asteras Magoulas  Loutraki  
01.02.201515:00Panarkadikos FC  APO Panargiakos  
01.02.201515:00Vyzas  PAO Vardas  
01.02.201515:00AO Kymi0-3 Kalamata Maç Özeti

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 4 - 2014/2015

01.02.201515:00Astir Varis  Kissamikos FC  
01.02.201515:00Glyfada FC  Ilisiakos Zografou  
01.02.201515:00Nea Ionia  PAO Kroussonas  
01.02.201515:00Ionikos  Giouchtas FC  
01.02.201515:00Triglia Rafinas  PAS Irodotos  
01.02.201515:00Anagennisi Ierapetra  Kifisia FC  
01.02.201515:00Ethnikos P.  Atromitos Piraeus  

Tunisia 2 - 2. Lig Grup A - 2014/2015

01.02.201515:00Jendouba Sport  US Sbeitla  
01.02.201515:00Olympique de Beja  LPTA Tozeur  
01.02.201515:00Olympique du Kef  FC Hammamet  
01.02.201515:00EO Sidi Bouzid  Sportif de Korba  

Tunisia 2 - 2. Lig Grup B - 2014/2015

01.02.201515:00Ben Guerdane  EM Mahdia  
01.02.201515:00AS Kasserine  AS Ariana  
01.02.201515:00Croissant S. Msaken  Grombalia Sports  

Malta 2 - 1. Lig - 2014/2015

01.02.201515:00Pembroke Athleta F.C.  Saint Andrews  
01.02.201515:00Lija  Melita FC Saint Julian  
01.02.201517:00Birzebbuga St. Peters FC  St. Georges FC  
01.02.201517:15Rabat Ajax FC  Vittoriosa Stars  

San Marino 1 - Şampiyona - 2014/2015

01.02.201516:00Domagnano  Juvenes/Dogana  
01.02.201516:00FC Fiorentino  V.Acquaviva  
01.02.201516:00SS Pennarossa  S.S. Murata  

Hong Kong 2 - First Division - 2014/2015

01.02.201507:30Happy Valley  Kwai Tsing  
01.02.201507:30Convey Sun Hei  Tai Chung  
01.02.201509:30Metro Gallery Sun Source2-0 Wanchai Maç Özeti
01.02.201509:30Double Flower  Lucky Mile  
01.02.201509:30Shatin SA  Kwun Tong  
01.02.201509:30Citizen  Southern District RSA  
01.02.201509:30Tuen Mun SA  Yau Tsim Mong  

Solomon Islands 1 - S-League - 2014/2015

01.02.201505:00Marist  Koloale FC  
01.02.201507:00Kossa FC  Solomon Warriors FC  

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2014/2015

01.02.201517:15CD Mirandes B  La Baneza FC  
01.02.201517:30A.Tordesillas  CD Becerril  
01.02.201517:30SD Almazan  CF Cristo Atl.  
01.02.201517:30Palencia  LA Granja  
01.02.201518:00Real Avila  Arandina CF  
01.02.201518:00G. Segoviana  Bembibre  

Spain 4 - 3. Lig, 17. Grup - 2014/2015

01.02.201513:00RSD Santa Isabel  CD Caspe  
01.02.201513:00Ebro  CF Villa de Alagon  
01.02.201517:00Ejea  Barbastro  
01.02.201517:00Aandorra  At. Monzon  
01.02.201517:00CF Illueca  Cuarte Ind.  
01.02.201517:00Sabinanigo  CD Teruel  
01.02.201517:00Villanueva  AD Almudevar  
01.02.201517:00CD Binéfar  SD Tarazona  
01.02.201517:30Utebo  SD Borja  

Spain 4 - 3. Lig, 7. Grup - 2014/2015

01.02.201511:00At. Madrid C  S.S.Reyes  
01.02.201512:30Parla  San Fernando  
01.02.201512:30Alcorcon B  Rayo Majadahonda  
01.02.201512:30Colmenar Viejo  Pozuelo Alarcon  
01.02.201513:00Inter de Madrid  AD Union Adarve  
01.02.201513:00CD Mostoles  CD Puerta Bonita  
01.02.201513:00Alcobendas CF  Alcobendas CF  
01.02.201513:00Alcala  Atletico Pinto  
01.02.201517:00Real Madrid C  FC Villanueva del Pardillo  
01.02.201517:30Navalcarnero  AD Torrejon CF  

Spain 4 - 3. Lig, 13. Grup - 2014/2015

01.02.201513:15Plus Ultra  Fortuna  
01.02.201517:30Moratalla  La Union CF  
01.02.201517:30Cieza  Huercal Overa CF  
01.02.201517:30Caravaca Vera Cruz  EF Alhama  
01.02.201517:30Pinatar  CF Molina  
01.02.201517:30Deportiva Minera  Muleno CF  
01.02.201517:45Cartagena FC  Yeclano  
01.02.201518:00CDA Aguilas FC  Mar Menor  

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

01.02.201512:00Tuttocuoio0-0 Pro Piacenza Maç Özeti
01.02.201515:30L'Aquila  Pontedera  
01.02.201517:00Spal  Gubbio  
01.02.201519:00Grosseto  Carrarese  

Italy 3 - Lega Pro - Grup C - 2014/2015

01.02.201513:30Matera  Messina  
01.02.201515:30Lupa Roma  Cosenza  
01.02.201517:00Casertana  Paganese  
01.02.201519:00Barletta  Juve Stabia  

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

01.02.201513:30Propatria  Real Vicenza  
01.02.201515:30Alessandria  Giana Erminio  
01.02.201515:30Arezzo  Renate  
01.02.201516:00Vicenza0-0 Renate Maç Özeti
01.02.201517:00Como  Albinoleffe  
01.02.201519:00Bassano V.  Pordenone Calcio  

Spain 4 - 3. Lig, 14. Grup - 2014/2015

01.02.201513:00CD Azuaga  CD Coria  
01.02.201517:30CD Hernan Cortes  Jerez CF  
01.02.201517:30CA Pueblonuevo  UD Fuente de Cantos  
01.02.201517:30CP Valdivia  Olivenza  
01.02.201518:00CD Badajoz  Sanvicenteno  
01.02.201518:00Merida  At. San José  
01.02.201518:00Extremadura  Don Benito  
01.02.201518:00CD Castuera  Santa Amalia  
01.02.201518:00Moralo  Deportivo Pacense  

Netherlands 3 - Topklasse Sunday - 2014/2015

01.02.201515:00ADO '20  HFC EDO  
01.02.201515:00WKE Emmen  OJC Rosmalen  
01.02.201515:00VVSB  De Treffers  
01.02.201515:00Koninklijke HFC  HSC '21  
01.02.201515:30JVC Cuyk  USV Hercules  
01.02.201515:30RKSV Leonidas  HBS Craeyenhout  
01.02.201515:30UNA  AFC  
01.02.201515:30Lienden  EVV  

Spain 4 - 3. Lig, 11. Grup - 2014/2015

01.02.201512:30Binissalem  Constancia  
01.02.201513:00San Rafael  Ferriolense  
01.02.201517:30Alcudia  Penya Ciutadella Esportiva  
01.02.201517:30CF Soller  CD Atletico Rafal  
01.02.201518:00SD Formentera  Santa Eulalia  

Morocco 2 - Elite 2 - 2014/2015

01.02.201516:30Olympique Dcheira  Youssoufia Berrechid  
01.02.201516:30CODM Meknes  Union Mohammedia  

Spain 4 - 3. Lig, 16. Grup - 2014/2015

01.02.201513:30Pena Balsamaiso CF  At. River Ebro  
01.02.201517:30Alfaro  CDFC La Calzada  
01.02.201517:30Calasancio  CF Ciudad de Alfaro  
01.02.201517:30Anguiano  Casalarreina CF  
01.02.201518:00Haro  Agoncillo  
01.02.201518:00SD Logrones  Villegas  
01.02.201518:00Arnedo  CD Varea  
01.02.201518:00CD Calahorra  At. Vianes  
01.02.201518:00CD Tedeon  Yague  

Spain 4 - 3. Lig, 6. Grup - 2014/2015

01.02.201513:00CD Utiel  Novelda  
01.02.201513:00Villarreal C  CF Cullera  
01.02.201518:00Alzira  La Nucia  
01.02.201518:00At. Sanguntino  Crevillente  
01.02.201518:00Muro CF  Jove Espanol  
01.02.201518:00Orihuela  SC Requena  
01.02.201518:00Ontinyent  Castellon  

Spain 4 - 3. Lig, 12. Grup - 2014/2015

01.02.201514:00At. Granadilla  Arucas CF  
01.02.201514:00Tenisca  Laguna  
01.02.201514:00CD El Cotillo  Dep. Marino  
01.02.201514:00Club Atletico Victoria  CD Vera Puerto de la Cruz  
01.02.201514:00Estrella  Las Zocas  

Spain 4 - 3. Lig, 18. Grup - 2014/2015

01.02.201513:00Albacete B  CD Pedroneras  
01.02.201513:00Quintanar Rey  Toledo B  
01.02.201513:00CD Ciudad Real  Mora  
01.02.201517:00Club Atletico Ibanes  Villarrobledo  
01.02.201517:30Manzanares CF  Villarrubia CF  
01.02.201517:30G. Alcazar  CD Madridejos  
01.02.201517:30Almagro CF  Daimiel  
01.02.201517:30La Gineta  Almansa  
01.02.201518:00CF Talavera de la Reina  Marchamalo  
01.02.201518:00Hellin0-2 Puertollano Maç Özeti

Spain 4 - 3. Lig, 10. Grup - 2014/2015

01.02.201512:00R. Huelva B  San Fernando CD  
01.02.201512:30CD Alcala  Ecija  
01.02.201513:00CD Cabecense  Pena Deportiva Rociera  
01.02.201513:00Coria CF  CMD San Juan  
01.02.201513:30Sevilla C  Conil FC  
01.02.201513:30Mairena  Algeciras  
01.02.201518:00UB Lebrijana  Ceuta  
01.02.201518:00Los Barrios  La Palma CF  
01.02.201519:00Arcos CF  CD Guadalcacin  

Spain 4 - 3. Lig, 1. Grup - 2014/2015

01.02.201513:00Laracha CF  UD Barbadas  
01.02.201517:30Ordenes  Bertamirans FC  
01.02.201517:30RC Villalbes  CD As Pontes  
01.02.201518:00CD Boiro  Arosa SC  
01.02.201518:00Cultural Areas  CD Choco  
01.02.201518:00Silva SD  Rapido de Bouzas  
01.02.201518:00Xuventu Sanxenxo  Alondras  
01.02.201518:00Ribadumia CF  Cerceda  
01.02.201518:00Ribadeo FC  Bergantinos CF  

Spain 4 - 3. Lig, 9. Grup - 2014/2015

01.02.201512:30CD Espanol del Alquian  A.Mancha Real  
01.02.201513:00UD San Pedro  CD El Ejido 2012  
01.02.201513:00CD Ronda  Velez CF  
01.02.201513:00Atarfe Industrial CF  Los Villares CF  
01.02.201513:00CD Loja  Guadix  
01.02.201513:30Huector Tajar  Atletico Melilla CF  
01.02.201518:00CD Martos  Linares Deportivo  
01.02.201518:00Antequera  Alhaurin de la Torre  
01.02.201518:00Villacarrillo CF  Los Molinos CF  

Spain 4 - 3. Lig, 2. Grup - 2014/2015

01.02.201512:45SD Lenense  L'Entregu CF  
01.02.201513:00Univ.Oviedo  Caudal Dep.  
01.02.201513:00CD Covadonga  Oviedo B  
01.02.201513:30Real Aviles CF B  UD Gijon Industrial  
01.02.201517:15CD Praviano  UC Ceares  
01.02.201517:15Llanes  Condal CF  
01.02.201517:15Andes CF  Urraca CF  
01.02.201517:15CD Mosconia  Astur CF  
01.02.201518:00CD Cudillero0-2 CD Tuilla Maç Özeti

Spain 4 - 3. Lig, 3. Grup - 2014/2015

01.02.201512:45Siete Villas  UM Escobedo  
01.02.201513:00Racing Santander B  RS Gimnastica  
01.02.201517:00Selaya FC  CD Bezana  
01.02.201517:30Textil Escudo  Santona CF  
01.02.201517:30Rayo Cantabria  Club Deportivo Colindres  
01.02.201518:00Vimenor CF  Castro CF  

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

01.02.201512:15Santurtzi CD  SD Erandio Club  
01.02.201512:30Beasain  Lagun Onak  
01.02.201512:30CD Basconia  Pasaia KE  
01.02.201518:00SD Gernika  Santutxu FC  
01.02.201518:00Zalla  Club Bermeo FT  

Spain 4 - 3. Lig, 5. Grup - 2014/2015

01.02.201513:00FC Martinenc  Cerdanyola del Valles FC  
01.02.201513:00UE Vilassar de Mar  Asco CF  
01.02.201513:00Figueres  CF Peralada  
01.02.201513:00Castelldefels  CE Europa  
01.02.201513:00CD Masnou  UE Rubi  
01.02.201513:00FC Vilafranca  AE Prat  
01.02.201517:30Manlleu  Santfeliuenc FC  
01.02.201517:30Palamos  Gava  
01.02.201518:00Terrassa  CF Montanesa  
01.02.201518:00Sabadell B  Pobla Mafumet  

Lesotho 1 - Premier Lig - 2014/2015

01.02.201515:00Linare  Matlama  
01.02.201515:00Bantu United  LMPS  
01.02.201515:00Likhopo  Qoaling Highlanders  
01.02.201515:00Likila United  Kick4Life  

Israel 1 - Süperlig - 2014/2015

01.02.201520:15Beitar Jerusalem  Ironi Kiryat Shmona  

Malta 1 - Premier Lig - 2014/2015

01.02.201515:00Sliema W.  Birkirkara  
01.02.201517:00Valletta  Balzan Youths  

Greece 1 - Süperlig - 2014/2015

01.02.201501:00Ergotelis3-0 Niki Volou Maç Özeti
01.02.201515:00Panathinaikos  Platanias  
01.02.201517:15Pas Giannina  AOK Kerkyra  
01.02.201517:15Atromitos  OFI Crete  
01.02.201517:15Levadiakos  Xanthi  
01.02.201519:30Veria FC  Olympiakos  

Cyprus 1 - 1. Lig - 2014/2015

01.02.201516:00Omonia Nicosia  Doxa Katokopia  
01.02.201516:00Othellos Athienou  Anorthosis  
01.02.201518:00AEL Limassol  AEK Larnaca  

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

01.02.201515:00Airbus UK  Bala Town  

Morocco 1 - Botola Pro - 2014/2015

01.02.201515:30KACM Marrakech  OCK Khouribga  
01.02.201516:30FUS Rabat  KAC Kenitra  
01.02.201517:30IZK Khemisset  RCA Casablanca  
01.02.201520:30WAC Casablanca  MAS Fes  

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

01.02.201517:15CD Corellano  Huarte  
01.02.201517:15At. Cirbonero  U. Mutilvera  
01.02.201517:15CD Beti Onak  Osasuna B  
01.02.201517:30CD Idoya  Pena Sport  

France 4 - CFA - Grup B - 2014/2015

01.02.201516:00Fleury Merogis U.S  Drancy  

Azerbaijan 1 - Premier Lig - 2014/2015

01.02.201512:00FK Baku0-0 FK Qabala Maç Özeti
01.02.201515:00Simurq  Khazar Lenkoran  

Botswana 1 - Premier Lig - 2014/2015

01.02.201515:45B.M.Commission  B.D.Force XI  
01.02.201516:00Notwane FC  Extension G.  

Scotland Cup 3 - Lig Kupası - 2014/2015

01.02.201515:30Celtic  Rangers  

Belgium 2 - 2. Lig - 2014/2015

01.02.201515:30KRC Mechelen  St.Truiden  
01.02.201516:00Aalst  WS Woluwe  

Mauritius 1 - Premier League - 2014/2015

01.02.201514:00Petite Rivière Noire  Port-Louis 2000  
01.02.201514:00La Cure Sylvester  Rivière du Rempart  
01.02.201514:00Pamplemousses  Chamarel FC  
01.02.201514:00Curepipe Starlight  Entente Boulet Rouge  
01.02.201514:00Sodnac Quatre-Bornes United  Cercle de Joachim SC  

Fiji 1 - National League - 2014/2015

01.02.201504:00Nadi  Suva  
01.02.201505:00Rewa  Ba  
01.02.201505:00Nadroga  Tailevu Naitasiri F.C  

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

01.02.201513:00Trabzon Akcaabat  Corum Belediyespor  
01.02.201513:30İstanbulspor  Tuzlaspor  
01.02.201513:30Zonguldak Komurspor  Gaziosmanpaşa  
01.02.201513:30Tire 1922 Spor  Batman Pet.  
01.02.201513:30Manavgat Evrensekispor  Beypazarı Ş.  
01.02.201513:30Ankara Adliyespor  Catalcaspor  
01.02.201513:30Darıca G.  Nigde Belediyespor  
01.02.201513:30Kırıkhanspor3-0 Bozüyükspor Maç Özeti

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

01.02.201513:00Arsinspor  Erzincan Refahiyespor  
01.02.201513:30Gölcükspor  Eyüpspor  
01.02.201513:30Maltepespor  Derince Spor A.S.  
01.02.201513:30Aksarayspor  Tekirova Bld.  
01.02.201513:30Cine Madranspor  Yeni Diyarbakirspor  
01.02.201513:30O.Renaultspor  Dardanelspor  
01.02.201513:30Halide Edip Adivar Spor  Denizli Bld.  
01.02.201513:30Sancaktepespor  Payas Belediyespor 1975  

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

01.02.201513:00Erzurum BB  Kayseri Sekerspor  
01.02.201513:30Orhangazispor  Bld. Vanspor  
01.02.201513:30Güngören Bld.  Bergama Belediyespor  
01.02.201513:30Kahramanmaras Belediyespor  Sakaryaspor  
01.02.201513:30Silivrispor  Ayvalikgucu Belediyespor  
01.02.201513:30Beylerbeyi  Etimesgut Belediyespor  

İspanya - LIGA Adelante - 2014/2015

01.02.201513:00Osasuna  Zaragoza  
01.02.201518:00R.Huelva  Alaves  
01.02.201518:00Girona  Alcorcon  
01.02.201519:15Valladolid  Lugo  

Boivya - Primera Division - Apertura - Losers group - 2014/2015

01.02.201521:00Nacional Potosi  Real Potosi  
01.02.201522:00J.Wilstermann  O.Petrolero  
01.02.201523:15Universitario  Bolivar  

Ekvator - Serie A - Apertura - 2015

01.02.201518:30LDU de Quito  El Nacional  
01.02.201519:00Dep. Quito  Emelec  
01.02.201521:00Mushuc Runa  Dep. Cuenca  

Belçika Ligi - 2014/2015

01.02.201515:30Lokeren  Gent  
01.02.201519:00Anderlecht  Zulte-Waregem  
01.02.201521:00Lierse  Standard Liege  

Paraguay - Division Profesional - Apertura - 2015

01.02.201501:10Luqueno1-0 (1-0) General Diaz Maç Özeti
01.02.201523:00Deportivo Santani  S. San Lorenzo  
01.02.201500:00Rubio Nu  Olimpia  

Almanya - 2. Lig - 2014/2015

01.02.201515:00Mainz 05 II  St.Kickers  
01.02.201515:00Preußen Münster  Dynamo Dresden  

Portekiz - 2. Lig - 2014/2015

01.02.201517:00FC Porto B  Sp.Covilha  
01.02.201517:00Farense  U. Madeira  
01.02.201517:00Chaves  Atletico  
01.02.201517:00Portimonense  Maritimo B  
01.02.201517:00Vitoria de Guimaraes B  Oliveirense  
01.02.201517:00Freamunde  Viseu  
01.02.201517:00Tondela  Trofense  
01.02.201517:00Olhanense  Feirense  
01.02.201518:00Beira-Mar  Oriental  
01.02.201518:00Benfica B  Leixoes  
01.02.201518:00Santa Clara  Sporting CP B  

Hollanda - 2.Lig - 2014/2015

01.02.201515:30Maastricht  Roda  
01.02.201515:30NEC Nijmegen  Helmond Sport  

Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu - 2014/2015

01.02.201513:30Tarsus İ.Yurdu  Kartalspor  
01.02.201513:30Umraniyespor  Turgutluspor  
01.02.201513:30İskenderun DÇ  Bayrampaşa  
01.02.201513:30Pendikspor  Menemen Bld.  
01.02.201513:30Aydınspor  Ofspor  
01.02.201513:30Fethiyespor  T. Linyitspor  
01.02.201513:30Hacettepe  K. Şekerspor  
01.02.201513:30Malatya Bld.  Tokatspor  

Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu - 2014/2015

01.02.201513:00Düzyurtspor  Altay  
01.02.201513:00Diyarbakır BŞB  Tepecikspor  
01.02.201513:00Pazarspor  Hatayspor  
01.02.201513:00Gümüşhanespor  K.Maraşspor  
01.02.201513:30Nazilli Bld.  Kocaelispor  
01.02.201513:30Kırklarelispor  Pursaklarspor  
01.02.201513:30Bugsaşspor  Bandırmaspor  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

01.02.201513:00Arroyo  Jaen  
01.02.201513:00Cadiz  Marbella  
01.02.201513:00Cordoba B  Costa Calida  
01.02.201517:00Betis B  La Roda  
01.02.201518:00Villanovense  Granada B  
01.02.201518:00Cartagena  La Hoya Deportiva  
01.02.201518:00Linense  Cacereno  
01.02.201518:00EL Palo  Sevilla B Atl.  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

01.02.201513:00Gijon B  Burgos  
01.02.201513:00UP Langreo  CD Lealtad  
01.02.201517:30Coruxo F.C.  Real Aviles Industrial  
01.02.201517:30Murcia  Marino Luanco  
01.02.201518:00Oviedo  Leonesa  
01.02.201518:00UD Somozas  Guijuelo  
01.02.201518:00Compostela  Valladolid B  
01.02.201518:00CD Tropezon  UD Logrones  
01.02.201518:00Zamora  Ferrol  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

01.02.201512:30Trival Valderas  Real Madrid B  
01.02.201512:30Getafe B  Las Palmas B  
01.02.201513:00Fuenlabrada  R.Vallecano B  
01.02.201513:00At. Madrid B  Conquense  
01.02.201513:15Guadalajara  Real Union  
01.02.201517:30Huesca  Barakaldo  
01.02.201517:30R.Sociedad B  Sestao  
01.02.201518:00Toledo  Tudelano  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

01.02.201513:00Sant Andreu  Badalona  
01.02.201513:00Gimnastic  At. Baleares  
01.02.201513:00Mallorca B  UE Olot  
01.02.201517:30Olimpic Xativa  Valencia B  
01.02.201518:00Elche Ilicitanc  Hercules  
01.02.201518:00Eldense  Lleida Esportiu  
canlı skor
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Paz.
 1X2 ...
13:00312
OSASUNA ZARAGOZA2.003.002.70
13:00314
KONYASPOR ESKİŞEHİRSPOR2.103.202.45
13:00313
GENÇLERBİRLİĞİ RİZESPOR1.803.203.00
13:30333
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR GAZİOSMANPAŞA1.104.406.00
13:30331
TİRE 1922 BATMAN PETROLSPOR1.603.102.80