Japan 3 - J3 Ligi - 2015

29.03.201507:00Grulla Morioka  K. Toyama  
29.03.201507:00YSCC  Fukushima United  
29.03.201507:00SC Sagamihara  Gainare Tottori  
29.03.201507:00Fujieda MYFC  Nagano Parceiro  
29.03.201507:00F.C. Ryukyu  J. League U22  
29.03.201508:00Machida Zelvia  Blaublitz Akita  

Mozambique 1 - 1. Lig - 2015

29.03.201516:30Ferroviário de Nacala Velha  Ferroviário de Maputo  
29.03.201516:30FC Chibuto  Desportivo de Maputo  
29.03.201516:301º Maio de Quelimane  Ferroviário de Nampula  

Venezuela 1 - Primera Division - Clausura - 2014/2015

29.03.201523:00Metropolitanos FC  Tucanes FC  
29.03.201523:00Deportivo Lara  Portuguesa FC  
29.03.201523:30Trujillanos FC  Zulia  
29.03.201523:30Estudiantes Merida  Tachira  
29.03.201500:30Mineros De Guayana  Anzoategui  
29.03.201500:30Caracas  Deportivo Petare  
29.03.201500:30Aragua FC  Carabobo FC  

Spain 4 - 3. Lig, 7. Grup - 2014/2015

29.03.201511:00At. Madrid C  AD Union Adarve  
29.03.201512:30Colmenar Viejo  CD Puerta Bonita  
29.03.201512:30AD Torrejon CF  FC Villanueva del Pardillo  
29.03.201512:30Atletico Pinto  Alcobendas CF  
29.03.201513:00Alcala  CD Mostoles  
29.03.201513:00S.S.Reyes  San Fernando  
29.03.201513:00Rayo Majadahonda  Pozuelo Alarcon  
29.03.201517:30Navalcarnero  Inter de Madrid  

Spain 4 - 3. Lig, 6. Grup - 2014/2015

29.03.201513:00Villarreal C  At. Sanguntino  
29.03.201513:00SC Requena  FC Torrevieja  
29.03.201518:00Ontinyent  Crevillente  

Spain 4 - 3. Lig, 12. Grup - 2014/2015

29.03.201513:30Estrella  Tenisca  
29.03.201514:00CD El Cotillo  Real Sporting San Jose  
29.03.201514:00Las Zocas  Lanzarote  
29.03.201514:00CD Vera Puerto de la Cruz  Santa Brigida  
29.03.201514:00Mensajero  Arucas CF  
29.03.201514:00Club Atletico Victoria  UD Ibarra  

Argentina 3 - Federal A Zona 2 - 2015

29.03.201522:00Gutierrez SC  JU Universitario  
29.03.201522:00Independiente Chivilcoy  Sportivo Las Parejas  
29.03.201500:00Union Villa Krause  Talleres  
29.03.201500:009 de Julio Morteros  Deportivo Maipu  

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201516:00SKF Sered  Duslo Sala  

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201516:00Kosice II  FK Poprad  

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2014/2015

29.03.201515:00Goslarer SC  Werder Bremen II  
29.03.201515:00Eintracht Norderstedt  FC Hansa Lüneburg  
29.03.201515:00Neumunster  Hannover II  
29.03.201515:00TSV Havelse  Braunschweig II  
29.03.201516:00FT Braunschweig  ETSV Weiche Flensburg  

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2014/2015

29.03.201514:30Berlin Ankaraspor  VfB Auerbach  
29.03.201514:30Union Berlin II  FC Viktoria 1889 Berlin  

Poland 3 - 2. Lig - 2014/2015

29.03.201518:00Stal Mielec  Okocimski KS Brzesko  
29.03.201518:00Kotwica Kolobrzeg  Limanovia Limanowa  

Denmark 1 - Kadınlar - Lig 3F - 2014/2015

29.03.201514:00Vejle  Skovbakken  
29.03.201514:00Vorup FB  Ballerup S.  
29.03.201514:00F.Hjørring  OB  
29.03.201514:00B93/HIK/Ryparken0-3 Kolding B Maç Özeti

Japan 4 - J4 Ligi - 2015

29.03.201507:00Vanraure Hachinohe  Verspah Oita  
29.03.201507:00Honda Lock  Y.Musashino  
29.03.201507:00Hitachi Tochigi Uva  Sagawa Printing  
29.03.201507:00FC Maruyasu Okazaki  Honda F.C.  
29.03.201507:00Nara Club  FC Osaka  
29.03.201509:30Azul Claro Numazu  Ryutsu Keizai University  

Brazil State 1 - Tocantinense 1. Grup Turu - 2015

29.03.201501:30Paraiso AC3-2 Tocantins FC TO Maç Özeti

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. D - 2014/2015

29.03.201519:00Gürcistan  Almanya  
29.03.201519:00İskoçya  Gibraltar  
29.03.201521:45İrlanda  Polonya  

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. F - 2014/2015

29.03.201519:00K.İrlanda  Finlandiya  
29.03.201519:00Romanya  Faroe Adaları  
29.03.201521:45Macaristan  Yunanistan  

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. I - 2014/2015

29.03.201519:00Arnavutluk  Ermenistan  
29.03.201521:45Portekiz  Sırbistan  

Uluslararası - Dostluk Maçları - 2015

29.03.201513:00Amkar  Dinamo Ufa  
29.03.201515:00Stabæk  Kongsvinger  
29.03.201517:30Tromsø  Bodø/Glimt  
29.03.201518:00Viking  Start  
29.03.201518:30Ermis Aradippou  Arsenal Tula  
29.03.201519:00FK Haugesund  Sandnes  

Uluslararası Dostluk - 2015

29.03.201504:40Meksika1-0 (1-0) Ekvator Maç Özeti
29.03.201513:00Nigeria0-0 Brezilya Maç Özeti
29.03.201513:00Ivory Coast0-0 Bolivya Maç Özeti
29.03.201516:00South Africa  Nigeria  
29.03.201516:00Tanzanya  Malavi  
29.03.201517:00Brezilya  Şili  
29.03.201518:00Zambia  Ruanda  
29.03.201518:00Bostvana  Mozambique  
29.03.201520:00Ivory Coast  Equatorial Guinea  
29.03.201522:00Fransa  DanimarkaCanlı Maç Anlatımı 

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201516:15Fleetwood  Preston  

Arjantin - 1. Lig - 2015

29.03.201501:00Banfield1-0 (0-0) Huracan Maç Özeti
29.03.201501:10Godoy Cruz2-2 (1-1) Independiente Maç Özeti
29.03.201501:30San Lorenzo4-0 (1-0) Lanus Maç Özeti
29.03.201502:00Crucero del N.1-0 (1-0) Temperley Maç Özeti
29.03.201522:00Belgrano  Newells Old B.  
29.03.201523:00Racing Club  S.M. San Juan  
29.03.201500:15Boca Juniors  Estudiantes  
29.03.201500:15Union  V.Sarsfield  

Latvia 2 - 1. Lig - 2015

29.03.201514:00Ogres / FK33  Rezekne/BJSS  

Tunisia 2 - Ligue II Promotion Playoff - 2014/2015

29.03.201516:30Ben Guerdane  Sfax Railways  
29.03.201516:30EO Sidi Bouzid  AS Kasserine  
29.03.201516:30Olympique du Kef  ES Hamam Sousse  

Japan 1 - L1-League - 2015

29.03.201507:00Albirex Niigata Ladies  Iga Kunoichi  
29.03.201507:00Okayama Yunogo Belle  AS Elfen Saitama  

Japan 1 - L2-League - 2015

29.03.201507:00Nippon SCU  Fukuoka J  
29.03.201507:00Parceiro Nagano  Angeviolet Hiroshima  
29.03.201507:00Kibi International University  Setagaya Sfida  

Brazil State 1 - Paraense 2. Grup Turu - 2015

29.03.201501:00Tapajos3-1 Parauapebas FC Maç Özeti
29.03.201501:00Paragominas FC2-0 Independente PA Maç Özeti
29.03.201522:00Remo  Paysandu  
29.03.201522:00Gaviao Kyikateje FC  Castanhal EC  

Australia 2 - New South Wales - Eyalet Ligi - 2015

29.03.201507:00Sydney Olympic  Bonnyrigg White Eagles  
29.03.201507:00Manly United  Rockdale City Suns  
29.03.201507:00Blacktown City Demons  Parramatta FC  

Brazil State 1 - Piauiense 1st group stage - 2015

29.03.201521:45Caicara  4 de Julho  

Benin 1 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201518:00ASPAC  Ayema FC  
29.03.201518:00AS Police  P.Djougou  
29.03.201518:00Asos  A.Omnisport  
29.03.201518:00Tonnerre FC  Buffles du Borgou  
29.03.201518:00Beke FC  Dragons FC  

Gambia 1 - GFA Premier Lig - 2015

29.03.201519:30Bakau United  Gambia Ports Authority  
29.03.201519:30Bombada United  Serrekunda United  
29.03.201519:30Wallidan  Banjul United  

Guinea 1 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201517:00Gangan FC  Athlético Coléah  
29.03.201517:00Soumba FC  Satellite FC  
29.03.201517:00CI Kamsar  AS du Kaloum Star  

England Cup 5 - FA Trophy - 2014/2015

29.03.201515:30North Ferriby United  Wrexham  

Senegal 1 - Championnat National - 2014/2015

29.03.201519:00Ouakam  Port Autonome  
29.03.201520:00La Linguère  Guédiawaye FC  
29.03.201520:00Mbour Petite Cote  AS des Douanes  
29.03.201521:00Olympique de Ngor  Pikine  

Mali 1 - Championnat National - 2014/2015

29.03.201517:00AS Nianan  Djoliba AC  

St. Kitts and Nevis 1 - SKNFA League - 2014/2015

29.03.201502:30Tabernacle FC  Village Superstars  
29.03.201523:00Garden Hotspurs  St Peters FC  

Greece 2 - Futbol Lig - Güney - 2014/2015

29.03.201515:00Kalithea  AEK  
29.03.201515:00Panahaiki  Chania FC  
29.03.201515:00AOT Alimos  Fostiras  
29.03.201515:00Episkopi Rethymno  A.Smirnis  
29.03.201515:00Panegialios  Ae Ermionidas  
29.03.201518:00I. Psachna3-0 Paniliakos Maç Özeti

Brazil State 1 - Amazonense 1. Grup Turu - 2015

29.03.201523:00Manaus FC  Princesa do Solimoes  
29.03.201523:00Penarol  Fast Clube  

Australia 3 - Victorian Premier League One - 2015

29.03.201507:00St Albans Saints  Eastern Lions SC  
29.03.201507:00Nunawading City FC  FC Bendigo  

Australia 4 - Brisbane Capital League Division One - 2015

29.03.201510:00Holland Park Hawks  Mount Gravatt  
29.03.201511:00Moggill  Brisbane Force  

Australia 2 - Victorian - Eyalet Ligi - 2015

29.03.201507:00Werribee City  Melbourne Knights  
29.03.201508:00Dandenong Thunder SC  Hume City FC  
29.03.201508:00Heidelberg United  South Melbourne  

Kenya 1 - FKF Premier League - 2015

29.03.201513:00Shabana  Kakamega Homeboyz  
29.03.201515:00Bidco United  Oserian  
29.03.201515:00Modern Coast Rangers  West Kenya Sugar  
29.03.201515:00Kariobangi Sharks  Moyas  
29.03.201515:00St Joseph FC  Nzoia United  

Colombia 2 - Torneo Postobon - Apertura - 2015

29.03.201500:00Rionegro  Fortaleza FC  
29.03.201500:00Depor Aguablanca  Real Cartagena  
29.03.201500:30Llaneros FC  Union Magdalena  

DR Congo 1 - Super League Championship Group - 2014/2015

29.03.201517:30TP Mazembe  Motema Pembe  

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso Clausura grp. B - 2014/2015

29.03.201520:00ADF Siquirrena  Turrialba  
29.03.201523:00Aserri  ADF Siquirrena  
29.03.201523:00Turrialba  Seleccion de Osa  
29.03.201523:00Jaco Rays FC  Pococi FC  
29.03.201523:00Barrio Mexico  Coto Brus  
29.03.201523:20Cariari  Jaco Rays FC  
29.03.201500:00Coto Brus  Seleccion de Osa  

Chile 2 - Primera B Clausura - 2014/2015

29.03.201501:00D. Copiapo  Everton CD  
29.03.201521:30Lota Schwager  D. Concepcion  
29.03.201522:00San Luis  Magallanes  
29.03.201522:00Curico Unido  Iberia  
29.03.201522:30S. Morning  Rangers  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2015

29.03.201511:00Apollon Limassol LFC  Pafia Pafos  
29.03.201511:00Pascal/Ledra  Chrysomilia  
29.03.201512:30Oestria Lambohov/Vikingstad  Malmslatts AIK  
29.03.201512:30ZFK AS Junajted  ZFK Mladost Idnina  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2015

29.03.201504:00Sport Boys1-0 Uni.Dep. Peru Maç Özeti
29.03.201505:00Blacktown City FC U203-1 Parramatta FC U20 Maç Özeti
29.03.201505:00Sydney Olympic U201-0 Bonnyrigg White Eagles U20 Maç Özeti
29.03.201505:00Monaro Panthers U204-8 Canberra Olympic U20 Maç Özeti
29.03.201507:00Monaro Panthers  Canberra Olympic  
29.03.201507:30Chanmari FC  Kenkre  
29.03.201507:30Aizawl  Lonestar Kashmir  
29.03.201508:30Fire Services  Sai Kung  
29.03.201511:00Aydinspor U19  Turgutluspor U19  
29.03.201511:00PAS Giannina U20  PAOK Thessaloniki FC U20  
29.03.201511:15FavAC  Simmeringer SC  
29.03.201511:15Meteor Prag  Caslav  
29.03.201511:30Macao U23  Malaysia U23  
29.03.201511:30FK Raca Bratislava  FC Rohoznik  
29.03.201512:00Cambodia U23  North Korea U23  
29.03.201512:00North Bangkok University FC  Rangsit University FC  
29.03.201512:00Maptaput Marine  Samut Prakan FC  
29.03.201512:00Osmanlispor FK U19  Sanliurfaspor U19  
29.03.201512:00Genclerbirligi U19  Kayseri Erciyesspor U19  
29.03.201512:00Samsunspor U21  Kayserispor U21  
29.03.201512:00Royal Thai Army  Rayong United FC  
29.03.201512:00Singapore U23  China U23  
29.03.201512:45Mohammedan SC  Chirag United  
29.03.201512:45PIFA Sports  Hindustan  
29.03.201513:00Rangsit FC  Customs United  
29.03.201513:30Nepal U23  Saudi Arabia U23  
29.03.201514:00Ljungskile U19  Herrestads AIF U19  
29.03.201515:00Philippines U23  Thailand U23  
29.03.201515:00Mongolia U23  Laos U23  
29.03.201515:15Vietnam U23  Japan U23  
29.03.201515:30Iran U23  Afghanistan U23  
29.03.201515:45Sri Lanka U23  Yemen U23  
29.03.201516:30Oman U23  Maldives U23  
29.03.201517:00Slovan Most Bratislave  TJ Slovan Vinicne  
29.03.201517:30Sturefors IF  Kimstad GoIF  
29.03.201518:45Tajikistan U23  U.A.E. U23  
29.03.201519:00Selfoss  KA Akureyri  
29.03.201519:30Bahrain U23  Iraq U23  
29.03.201522:00Esportivo  Santo Angelo  

Italy 4 - Serie D Group A - 2014/2015

29.03.201516:00Sporting Bellinzago  Bra  
29.03.201516:00Acqui  Asti  
29.03.201516:00Borgosesia  Borgomanero  
29.03.201516:00ASD Calcio Chieri 1955  Caronnese  
29.03.201516:00Pro Settimo  Lavagnese  
29.03.201516:00Argentina  Novese  
29.03.201516:00Derthona  Oltrepo Voghera  
29.03.201516:00Sestri Levante  RapalloBogliasco  
29.03.201516:00Cuneo  Vado  
29.03.201516:00Sancolombano  Vallee d'Aoste Charvensod  

Italy 4 - Serie D Group B - 2014/2015

29.03.201516:00Lecco  Castiglione  
29.03.201516:00A.C. Montichiari  Ciliverghe Mazzano  
29.03.201516:00MapelloBonate  Ciserano  
29.03.201516:00Sondrio Calcio  Olginatese  
29.03.201516:00Folgore Caratese  Pergolettese  
29.03.201516:00Castellana  Pontisola  
29.03.201516:00Caravaggio  Pro Sesto  
29.03.201516:00Inveruno  Villafranca  
29.03.201516:00Virtus Verona  Seregno  

Italy 4 - Serie D Group C - 2014/2015

29.03.201516:00Mezzocorona  Altovicentino  
29.03.201516:00Mori  Montebelluna  
29.03.201516:00Triestina  Clodiense  
29.03.201516:00Tamai  Union Pro  
29.03.201516:00Giorgione  Legnago Salus  
29.03.201516:00ArzignanoChiampo  Kras  
29.03.201516:00Fontanafredda  Ripa Fenadora  

Italy 4 - Serie D Group D - 2014/2015

29.03.201516:00Delta Porto Tolle  Abano  
29.03.201516:00Scandicci  S.P. Padova  
29.03.201516:00Fidenza  Bellaria Igea M.  
29.03.201516:00Imolese Calcio  Fortis Juventus  
29.03.201516:00Thermal Abano  Montemurlo  
29.03.201516:00Este  Mezzolara  
29.03.201516:00Correggese  Piacenza  
29.03.201516:00Rimini  Ribelle  
29.03.201516:00Formigine  Romagna Centro  
29.03.201516:00Fiorenzuola  Castelfranco  

Italy 4 - Serie D Group E - 2014/2015

29.03.201516:00Sansepolcro  Gualdo Casacastalda  
29.03.201516:00Sangiovannese  Colligiana  
29.03.201516:00Massese  Poggibonsi  
29.03.201516:00Voluntas Spoleto  Ponsacco  
29.03.201516:00San Donato  Siena  
29.03.201516:00U.S. Gavorrano  Flaminia  

Italy 4 - Serie D Group F - 2014/2015

29.03.201516:00Termoli Calcio  Amiternina  
29.03.201516:00Maceratese  Chieti  
29.03.201516:00Giulianova  Campobasso  
29.03.201516:00Recanatese  Civitanovese  
29.03.201516:00Celano  Jesina  
29.03.201516:00Fano Alma J.  Fermana  
29.03.201516:00Castelfidardo  Matelica  
29.03.201516:00Agnonese  San Nicolo  
29.03.201516:00Sambenedettese  Vis Pesaro  

Guadeloupe 1 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201502:00La Gauloise  USR  
29.03.201502:00Etoile  US Baie-Mahault  
29.03.201502:00AS Gosier  AS RC De Basse Terre  
29.03.201502:00Siroco  Juventus SA  
29.03.201502:00Red Star  Club Amical Marquisat  
29.03.201502:00Arsenal  Solidarité Scolaire  
29.03.201502:00CS Moulien  Phare du Canal  

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2014/2015

29.03.201518:00G. Segoviana  A.Tordesillas  
29.03.201518:00Palencia  CF Cristo Atl.  
29.03.201518:00CD Villa de Simancas  Arandina CF  
29.03.201518:00Bembibre  CD Beroil Bupolsa  
29.03.201518:00CD Cebrerena  LA Granja  
29.03.201518:30La Baneza FC  Numancia B  

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

29.03.201512:00Pordenone Calcio  Mantova  
29.03.201513:30Sassari Torres  Monza  
29.03.201516:00Vicenza0-0 Propatria Maç Özeti
29.03.201517:00Feralpisalò  Renate  
29.03.201519:00Novara  Real Vicenza  

Spain 4 - 3. Lig, 13. Grup - 2014/2015

29.03.201513:00CF Molina  Huercal Overa CF  
29.03.201513:00Murcia B  Moratalla  
29.03.201518:00Yeclano  La Union CF  
29.03.201518:00Deportiva Minera  CDA Aguilas FC  
29.03.201518:00Cartagena FC  Caravaca Vera Cruz  
29.03.201518:00Pinatar  Plus Ultra  
29.03.201519:00EG El Palmar CF  Mar Menor  
29.03.201519:00Muleno CF  Cieza  
29.03.201521:45Fortuna  EF Alhama  

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

29.03.201513:30L'Aquila  Santarcangelo  
29.03.201515:30Pistoiese  Lucchese  
29.03.201515:30US Ancona 1905  Spal  
29.03.201517:00Forli  Ascoli  
29.03.201519:00Pro Piacenza  Carrarese  
29.03.201519:00Tuttocuoio  Gubbio  

Spain 4 - 3. Lig, 17. Grup - 2014/2015

29.03.201513:00Cuarte Ind.  CD Teruel  
29.03.201513:00RSD Santa Isabel  Ebro  
29.03.201517:15Aandorra  SD Borja  
29.03.201517:30Ejea  CD Caspe  
29.03.201518:00CD Tamarite  AD Almudevar  
29.03.201518:00At. Monzon  CF Villa de Alagon  
29.03.201518:00CF Illueca  CD Binéfar  
29.03.201518:00Sabinanigo  Villanueva  
29.03.201518:30Sarinena  Utebo  

Italy 3 - Lega Pro - Grup C - 2014/2015

29.03.201515:30Foggia  Juve Stabia  
29.03.201517:00Vigor Lamezia  Cosenza  

Spain 4 - 3. Lig, 2. Grup - 2014/2015

29.03.201512:45L'Entregu CF  Astur CF  
29.03.201512:45SD Lenense  UD Gijon Industrial  
29.03.201513:00Univ.Oviedo  Real Aviles CF B  
29.03.201518:00CD Cudillero0-2 Condal CF Maç Özeti
29.03.201518:00Caudal Dep.  Atletico de Lugones  
29.03.201518:00CD Tuilla  Oviedo B  
29.03.201518:00CD Praviano  CD Covadonga  
29.03.201518:00Llanes  CD Mosconia  
29.03.201518:00Andes CF  CD Roces  

Spain 4 - 3. Lig, 3. Grup - 2014/2015

29.03.201512:45Siete Villas  SD Gama  
29.03.201517:30Textil Escudo  Castro CF  

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

29.03.201512:30Portugalete  CD Aurrera de Vitoria  
29.03.201512:30Alaves B  SD Erandio Club  

Spain 4 - 3. Lig, 5. Grup - 2014/2015

29.03.201513:00Castelldefels  UE Vilassar de Mar  
29.03.201513:00CD Masnou  FC Martinenc  
29.03.201513:00Sabadell B  Manlleu  
29.03.201513:00FC Vilafranca  Santfeliuenc FC  
29.03.201513:00AE Prat  Asco CF  
29.03.201513:00Pobla Mafumet  CF Montanesa  
29.03.201513:00UE Rubi  CF Peralada  
29.03.201517:30Figueres  Terrassa  
29.03.201517:30Palamos  Cerdanyola del Valles FC  
29.03.201519:00CE Europa  Gava  

Spain 4 - 3. Lig, 16. Grup - 2014/2015

29.03.201513:30At. River Ebro  CF Ciudad de Alfaro  
29.03.201517:45CDFC La Calzada  CD Varea  
29.03.201518:00Naxara  Yague  
29.03.201518:00Haro  Casalarreina CF  
29.03.201518:00Alfaro  CD Tedeon  
29.03.201518:00SD Logrones  CD Calahorra  
29.03.201518:00Arnedo  Calasancio  

Spain 4 - 3. Lig, 18. Grup - 2014/2015

29.03.201513:00Albacete B  Puertollano  
29.03.201513:30CD Ciudad Real  Almagro CF  
29.03.201518:00Club Atletico Ibanes  CD Madridejos  
29.03.201518:00Toledo B  Daimiel  
29.03.201518:00CD Pedroneras  Marchamalo  
29.03.201518:00Quintanar Rey2-0 Hellin Maç Özeti
29.03.201518:00Manzanares CF  La Gineta  
29.03.201518:00G. Alcazar  CF Talavera de la Reina  
29.03.201518:30Villarrubia CF  Mora  
29.03.201519:00Villarrobledo  Almansa  

Lesotho 1 - Premier Lig - 2014/2015

29.03.201516:00Qoaling Highlanders  Bantu United  
29.03.201516:00Likila United  Nyenye Rovers  
29.03.201516:00Kick4Life  Likhopo  

Swaziland 1 - Premier League - 2014/2015

29.03.201514:30Malanti Cheifs  Manzini W.  
29.03.201516:30RSSC United FC  Mbabane H.  

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

29.03.201515:00Aberystwyth  Airbus UK  

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

29.03.201518:00CD Corellano  Cortes  
29.03.201518:00Izarra  At. Valtierrano  
29.03.201518:00At. Cirbonero  San Juan  

Montenegro 2 - 2. Lig - 2014/2015

29.03.201516:30Kom  FK Cetinje  
29.03.201516:30Zabjelo  Igalo  
29.03.201516:30Jezero  FK Radnicki Berane  
29.03.201516:30Decic Tuzi  Bratstvo  
29.03.201516:30Ibar  FK Iskra  
29.03.201516:30FK Arsenal Tivat  Jedinstvo BP  

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig RS - 2014/2015

29.03.201515:30FK Napredak Donji Sepak  Sloboda Mrkonjic Grad  
29.03.201515:30Vlasenica  Sutjeska  
29.03.201515:30Sloboda Novi Grad  FK Leotar  
29.03.201515:30Tekstilac Derventa  Mladost Gacko  
29.03.201515:30FK Podrinje  Proleter  
29.03.201515:30FK Krupa  Rudar Prijedor  

Uruguay 1 - Primera Division Clausura - 2014/2015

29.03.201522:00Tacuarembo FC  Racing  
29.03.201522:00J. Piedras  Defensor Sporting  
29.03.201522:00Cerro  Sud America  
29.03.201522:00Fenix  River Plate  
29.03.201522:00Rampla Juniors  Montevideo Wanderers  
29.03.201523:30Nacional  Atenas  

Argentina 3 - Primera B Metropolitana - 2015

29.03.201501:35Def.Belgrano1-0 (1-0) Dep.Moron Maç Özeti
29.03.201519:30B.Adrogue  Colegiales  

Australia Youth 2 - NPL Youth Queensland - 2015

29.03.201509:00Olympic F.C. U20  Palm Beach Sharks U20  

Australia Youth 2 - NPL Youth Victoria - 2015

29.03.201505:00Werribee City U202-4 Melbourne Knights FC U20 Maç Özeti
29.03.201506:00Dandenong Thunder SC U20  Hume City FC U20  
29.03.201506:00Heidelberg United U20  South Melbourne FC U20  

Argentina 4 - Primera C - 2015

29.03.201517:00CA Defensores Unidos  Dock Sud  

Cameroon 1 - 1. Lig - 2015

29.03.201515:30Dragon  Tonnerre Kalara  
29.03.201515:30Les Astres  Njala Quan  
29.03.201517:30Canon Sportif  New Stars  
29.03.201517:30Union Sportive  Botafogo  
29.03.201517:30Young Sports Academy  APEJES FC  
29.03.201517:30Bamboutos  Lion Blesse  
29.03.201517:30Panthere FC  Fovu Club  

USA 3 - USL Pro Ligi - 2015

29.03.201501:00Pittsburgh Riverhounds5-2 (2-1) Harrisburg City Islanders Maç Özeti
29.03.201501:00Wilmington Hammerheads2-2 (2-1) Richmond Kickers Maç Özeti
29.03.201502:00Tulsa Roughnecks FC1-1 (0-1) OKC Energy FC  Maç Özeti
29.03.201504:00Austin Aztex2-0 (1-0) Colorado Springs Switchbacks FC Maç Özeti
29.03.201505:00Orange County Blues FC1-2 (1-2) Arizona United SC Maç Özeti
29.03.201505:30LA Galaxy II2-2 (1-2) Sacramento Republic FC  Maç Özeti

Argentina 3 - Federal A Zona 1 - 2015

29.03.201522:00 Deportivo Madryn  Independiente de Neuquen  
29.03.201522:00CA Alvarado  Deportivo Roca  
29.03.201522:00C.Cipolletti  Tiro Federal Bahia Blanca  

Argentina 3 - Federal A Zona 4 - 2015

29.03.201522:30Concepcion FC  Gimnasia y Tiro  
29.03.201523:00S.M. Tucuman  Altos Hornos Zapla  
29.03.201523:00Andino  Union Aconquija  
29.03.201523:00San Lorenzo de Alem  Americo Tesorieri  
29.03.201523:30J.Antoniana  Deportivo San Jorge Tucuman  

Argentina 3 - Federal A Zona 3 - 2015

29.03.201522:00Velez Sarfield San Ramon  U.Sunchales  
29.03.201522:30Textil Mandiyu  Sol de America Formosa  
29.03.201522:30Sportivo Patria  Sarmiento de Resistencia  
29.03.201523:00CD Libertad  Club Atletico Mitre  
29.03.201523:15CA Chaco For Ever  G.Esgrima  

Norway 1 - Kadınlar Premier Lig - Toppserien - 2015

29.03.201516:00Avaldsnes  Arna-Bjørnar  
29.03.201516:00Sandviken  Trondheims-Orn  
29.03.201517:00Klepp  Vålerenga  
29.03.201517:30Medkila  Kolbotn  
29.03.201518:00LSK Kvinner  Stabæk  

Brazil State 1 - Brasiliense 1. Tur Playoff - 2015

29.03.201522:00Sobradinho EC  Brasiliense  
29.03.201522:00Bosque Formosa EC  Gama  
29.03.201522:00Luziania  Ceilandia  
29.03.201522:00Paracatu FC  Brasilia  

Brazil State 1 - Potiguar 1st group stage relegation playoff - 2015

29.03.201523:00Corintians RN  Forca e Luz  

Brazil Cup 3 - Copa do Nordeste Final Stages - 2015

29.03.201522:00Sport  Fortaleza  
29.03.201522:00Vitoria  America RN  

England 1 - Kadınlar - WSL Lig - 2015

29.03.201516:00Birmingham City  Manchester City  
29.03.201519:00Notts County Ladies FC  Chelsea Ladies  

World Championship 1 - Dünya Kupası Elemeleri CONCACAF 1.Tur - 2015/2017

29.03.201521:00Bermuda  Bahamas  
29.03.201523:00Dominica  British Virgin Islands  
29.03.201523:00Anguilla  Nikaragua  

Brazil State 1 - Matogrossense 2nd group stage - 2015

29.03.201522:00Operario MT  Cuiaba  
29.03.201522:00Pocone MT  Dom Bosco  
29.03.201500:00Luverdense  Rondonopolis  

Barbados 1 - Premier Lig - 2015

29.03.201523:00Paradise  Pinelands  

Brazil State 1 - Mineiro I - 2015

29.03.201522:00Atletico MG  Villa Nova AC  
29.03.201522:00Uniao Recreativa dos Trabalhadores  Cruzeiro  
29.03.201522:00Democrata GV  Mamore  
29.03.201522:00Caldense  Ituiutaba  
29.03.201522:00Guarani MG  Tupi  
29.03.201522:00Tombense FC  America MG  

Moldova 2 - 2. Lig - 2014/2015

29.03.201515:00FC Budai  Zimbru II  
29.03.201515:00FC Edinet  CSCA Buiucani  
29.03.201515:00Speranta  CS Petrocub  
29.03.201515:00FC Sfintul Gheorghe  Lilcora  
29.03.201515:00FC Victoria Bardar  Intersport Aroma  
29.03.201515:00FC Sheriff II  Gagauziya  

Croatia 2 - 2. Lig - 2014/2015

29.03.201517:30Imotski  Lucko  
29.03.201517:30Cibalia  NK Bistra  
29.03.201517:30NK Radnik Sesvete  Dragovoljac  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 2 - 2014/2015

29.03.201514:00Kalundborg  Slagelse  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201516:00Hilal Maroc Bergheim  FC Wegberg-Beeck  
29.03.201516:00Bergisch Gladbach  SV Eilendorf  
29.03.201516:00Germania Windeck  Aachen II  
29.03.201516:00Borussia Freialdenhoven  Viktoria Arnoldsweiler  
29.03.201516:00VfL Alfter  VfL Leverkusen  
29.03.201516:00FC Huerth  SC Germania Erftstadt-Lechenich  
29.03.201516:15Bruhl  TSC Euskirchen  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201516:00SuS Neuenkirchen  TuS Ennepetal  
29.03.201516:00Westfalia Rhynern  Westfalia Herne  
29.03.201516:00SuS Stadtlohn  Eintracht Rheine  
29.03.201516:00RW Ahlen  Bielefeld II  
29.03.201516:00VfB Hüls  ASC Dortmund  
29.03.201516:00TSG Sprockhövel  TuS Erndtebrueck  
29.03.201516:00SV Zweckel  Hammer SpVgg  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201516:00SV Gonsenheim  SV Roechling  
29.03.201516:00Saarbrucken II  SC Idar-Oberstein  

Denmark 2 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201516:00FC Roskilde  Hjørring  
29.03.201519:00AC Horsens  Fredericia  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201516:00DJK Vilzing  VfB Eichstatt  
29.03.201516:00SV Raisting  BCF Wolfratshausen  
29.03.201517:00Unterhaching II  Sportbund DJK Rosenheim  

Brazil State 1 - Goiano - 2015

29.03.201522:00Gremio Anapolis  Itumbiara  
29.03.201522:00Caldas Novas  Goias  
29.03.201522:00Goianesia  Anapolina  

Colombia 1 - Liga Postobon - Apertura - 2015

29.03.201501:00Deportivo Pasto1-4 (1-1) Deportivo Cali Maç Özeti
29.03.201504:00Atletico Nacional2-0 (2-0) Tolima Maç Özeti
29.03.201523:15Atletico Huila  Envigado  
29.03.201523:15Atletico Junior  Itagui  

Brazil State 2 - Paulista A2 - 2015

29.03.201516:00Mirassol  Paulista FC  
29.03.201516:00Matonense  Santo Andre  

Brazil State 1 - Sergipano 1. Grup Turu - 2015

29.03.201521:30Itabaiana Coritiba FC  Amadense EC  
29.03.201521:30Sociedade Boca Junior  Itabaiana  
29.03.201521:30Lagarto AC  Boquinhense  
29.03.201521:30Sergipe  Estanciano EC  
29.03.201521:30AD Socorrense  Confianca  

Fiji 1 - National League - 2015

29.03.201504:30Labasa  Tailevu Naitasiri F.C  
29.03.201506:00Tailevu Naitasiri F.C  Nadroga  

Brazil State 1 - Paraibano - 2015

29.03.201504:00Centro Sportivo Paraibano  Campinense  

Costa Rica 1 - Primera - Clausura - 2014/2015

29.03.201505:00C.S. Cartaginés1-1 (0-0) Universidad de Costa Rica Maç Özeti
29.03.201523:00AS Puma  Uruguay  
29.03.201523:00Limon  Santos de Guápiles  

El Salvador 1 - Primera Division - Clausura - 2014/2015

29.03.201500:00CD Dragon  Juventud Independiente  
29.03.201500:00Atletico Marte  UES  

Guatemala 1 - Liga Nacional Clausura - 2014/2015

29.03.201502:00CD Suchitepequez2-1 (1-1) Penarol LM Maç Özeti
29.03.201505:00Club Xelaju3-1 (3-0) Deportivo Petapa Maç Özeti
29.03.201500:00Guastatoya  Coatepeque  

Ghana 1 - Premier Lig - 2014/2015

29.03.201518:00New Edubiase  Bechem United  
29.03.201518:00Heart of Lions  Kessben FC  
29.03.201518:00Aduana Stars  Chelsea  
29.03.201518:00Hasaacas  WAFA  
29.03.201518:00BA Stars FC  Ashanti Gold  
29.03.201518:00Inter Allies FC  Hearts of Oak  
29.03.201518:00Kotoko  Liberty P.  

India 1 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201514:00Royal Wahingdoh  Pune FC  

Panama 1 - 1. Lig Clausura - 2014/2015

29.03.201501:00Independiente de La Chorrera4-2 Atlético Chiriquí Maç Özeti
29.03.201501:00Municipal Chorrillo2-2 Chepo FC Maç Özeti
29.03.201501:00Alianza FC1-0 San Francisco FC Maç Özeti
29.03.201501:00Tauro FC0-1 CD Árabe Unido Maç Özeti
29.03.201500:00Sporting San Miguelito  CD Plaza Amador  

Mexico 3 - Segunda Division - Liga Premier Clausura Grp. 1 - 2014/2015

29.03.201501:00U.A. de Ciudad Juarez2-0 U.A. Zacatecas Maç Özeti
29.03.201505:00Jaibos Tampico Madero  Murcielagos FC  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201515:00Brinkumer SV  TSV Grolland  
29.03.201516:00Vatan Sport Bremen  Bremerhaven  
29.03.201516:00Habenhauser FV  Leher  
29.03.201516:30Türkspor Bremen  TuS Schwachhausen  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201515:00SV Eichede II  TuRa Meldorf  
29.03.201516:00TuS Hartenholm  TSV Kropp  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201515:00Eisenach  Aue II  
29.03.201515:00Chemnitz II  FC Oberlausitz Neugersdorf  
29.03.201515:00Carl Zeiss Jena II  Dynamo Dresden II  
29.03.201515:00VfL Halle 96  RW Erfurt II  
29.03.201515:00RasenBallsport Leipzig ll  SV Schott Jena  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201515:00SV Waren 09  FSV Union Fuerstenwalde  
29.03.201515:00FC Strausberg  FC Pommern Greifswald  

Austria 3 - Yerel Lig - Doğu - 2014/2015

29.03.201517:00Neuberg  Neusiedl  

F.Y.R.O.M. 2 - Vtora Lig - 2014/2015

29.03.201516:00Miravci  Napredok  
29.03.201516:00Makedonija GjP  Drita  

Switzerland 4 - Erste Ligi, 1. Grup - 2014/2015

29.03.201515:30Team Vaud U21  Bavois  
29.03.201516:00Terre Sainte  FC Azzurri 90  

Switzerland 4 - Erste Ligi, 2. Grup - 2014/2015

29.03.201515:30Zug  Concordia  
29.03.201515:30Kriens  FC Bern  
29.03.201515:30FC Muensingen  Luzern II  

Switzerland 4 - Erste Ligi, 3. Grup - 2014/2015

29.03.201515:30FC Thalwil  FC Dietikon  
29.03.201517:00Team Ticino U21  AC Taverne 1  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201516:00Karlsruhe II  FV Ravensburg  

Australia 1 - A-League - 2014/2015

29.03.201507:05Wellington Phoenix0-1 Sydney FC Maç Özeti
29.03.201509:00Newcastle Jets  Adelaide United  

Champions League - Kadınlar Şampiyonlar Ligi - 2014/2015

29.03.201513:00Frankfurt  Bristol Academy Ladies  

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 1 - 2014/2015

29.03.201516:00Byzantio Kokkinokhoma  Panserraikos FC  
29.03.201516:00Aris Akropotamos  Evros Soufliou  
29.03.201516:00Iraklis Ampelokipoi  Kavala  
29.03.201516:00Kampaniakos Chalastras  Kastoria  
29.03.201516:00Apollon Arnaia  Aris Salonika  
29.03.201516:00A.Giannitsa  Thyella Filotas  
29.03.201516:00Doxa Dramas  Ethnikos Alexandroupoli  
29.03.201516:00Ethnikos Agioneri  Orfeas Eleftheroupolis  

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 2 - 2014/2015

29.03.201515:00Pyrsos Grevena0-3 Eth.Filippiadas Maç Özeti
29.03.201515:00Dotieas Agias3-0 Lefkadia Naousas Maç Özeti
29.03.201516:00Oikonomos Tsaritsani  Kozani FC  
29.03.201516:00Thesprotos FC  EA Pavlou Makrochori  
29.03.201516:00Opountios  Trikala  
29.03.201516:00Anagennisi Artas  Achilleas Neokaisareias  
29.03.201516:00Pyrasos  Rigas Feraios  
29.03.201516:00Vataniakos FC  AE Karaiskakis  

Lithuania 2 - 1. Lig - 2015

29.03.201513:00Lietava Jonava  FK Krazante Kelme  
29.03.201514:00Banga Gargzdai  Baltija Panevezys  
29.03.201515:00Lokomotyvas Radviliskis  FK Palanga  
29.03.201515:00Kaunas  Silute  
29.03.201518:00MRU-TiuMenas  Auska Alytus  

Brazil State 1 - Sul-Matogrossense playoff - 2015

29.03.201502:00Naviraiense1-1 Costa Rica EC Maç Özeti
29.03.201522:00Novoperario FC  Ivinhema  

Brazil State 1 - Potiguar 2.Tur - 2015

29.03.201501:00Santa Cruz RN2-0 Palmeira de Goianinha Maç Özeti

Gabon 1 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201518:00O'Mbilanziami FC  Cercle Mbéri Sportif  
29.03.201518:00US Bitam  CF Mounana  
29.03.201518:00AS Pélican  Union Sportive d´Oyem  
29.03.201518:00Port-Gentil FC  Missile FC  
29.03.201521:30Akanda FC  Stade Migoveen de Lambarene  

Australia 3 - New South Wales Premier League 2 - 2015

29.03.201508:00Bankstown City Lions  Mt Druitt Town Rangers  

Brazil State 1 - Roraimense 1. Grup Turu - 2015

29.03.201501:15Bare1-0 GAS Maç Özeti

South Korea 1 - K Ligi - 2015

29.03.201506:00Seoul E-Land FC1-1 (1-0) FC Anyang Maç Özeti
29.03.201508:00Daegu FC  Gangwon FC  
29.03.201510:00Korean Police FC  Nowon Hummel  

New Zealand 1 - Premier Lig Play Off - 2014/2015

29.03.201502:00Team Wellington3-4 Hawkes Bay United Maç Özeti
29.03.201504:00Auckland City5-1 Waitakere Utd. Maç Özeti

Zimbabwe 1 - Premier Lig - 2015

29.03.201516:00Tsholotsho  Highlanders  
29.03.201516:00CAPS United  FC Platinum  
29.03.201516:00Dongo  How Mine  
29.03.201516:00Hwange  ZPC Kariba  

Brazil State 1 - Alagoano 2. Tur - 2015

29.03.201522:00Coruripe  ASA  
29.03.201522:00CS Alagoano  Murici  
29.03.201522:00CE Olhodaguense  Santa Rita  
29.03.201522:00Ipanema  Clube Sociedade Esportiva  

Andorra 2 - 2. Lig Yükselme Grubu - 2014/2015

29.03.201513:00Atl. Escaldes  FC Rangers  
29.03.201515:00La Massana  P.Encarnada  

Brazil State 1 - Catarinense 2nd group stage - 2015

29.03.201522:00Chapecoense AF  Figueirense  
29.03.201500:30Inter de Lages  Metropolitano  

Brazil State 1 - Acreano - 2015

29.03.201523:30Alto Acre  Rio Branco  

Australia 2 - Queensland - Eyalet Ligi - 2015

29.03.201511:00Olympic F.C.  SWQ Thunder  
29.03.201511:00Moreton Bay United  Brisbane City  

Ecuador 2 - Serie B - 2015

29.03.201519:30Olmedo  LDU Portoviejo  

Kenya 1 - Premier Lig - 2015

29.03.201514:00KCB  Chemelil Sugar  
29.03.201515:00SoNy Sugar  Ushuru FC  
29.03.201516:15Nairobi City Stars  Tusker FC  

Brazil State 1 - Paranaense 1. Div. 1st group stage - 2015

29.03.201522:00Maringa FC  Corinthians Paranaense  
29.03.201522:00Londrina EC  Atletico PR  
29.03.201522:00Nacional PR  Prudentopolis FC  
29.03.201522:00Operario Ferroviario  Rio Branco PR  
29.03.201522:00Parana Clube  Coritiba  
29.03.201522:00Foz do Iguacu  FC Cascavel  

Brazil State 1 - Carioca 1. Div. Taca Guanabara - 2015

29.03.201521:30Bangu  Tigres do Brasil  
29.03.201521:30Resende  Boavista  
29.03.201522:00Friburguense  Volta Redonda  
29.03.201522:00AD Cabofriense  Nova Iguacu  
29.03.201522:00Vasco da Gama  Botafogo RJ  
29.03.201500:30Fluminense  Barra Mansa  

Brazil State 1 - Paulista A1 - 2015

29.03.201522:00Sao Paulo  Linense  
29.03.201522:00Bragantino  Corinthians  
29.03.201500:30Red Bull Brasil  Palmeiras  
29.03.201500:30Santos FC  Sao Bento  
29.03.201500:30XV de Piracicaba  Ponte Preta  
29.03.201500:30CA Penapolense  Audax Sao Paulo  

Brazil State 1 - Gaúcho 1. Div. 1st group stage - 2015

29.03.201522:00Ypiranga RS  Novo Hamburgo  
29.03.201522:00Uniao Frederiquense  Internacional  
29.03.201500:00CE Aimore   Avenida  
29.03.201500:30Gremio  Sao Paulo RG  

Mexico 3 - Segunda Division - Liga Premier Clausura Grp. 2 - 2014/2015

29.03.201501:00Atletico Coatzacoalcos1-1 Pioneros de Cancun Maç Özeti
29.03.201521:00Cruz Azul Hidalgo  U.A. Estado de Mexico  

Mexico 3 - Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Grp. 1 - 2014/2015

29.03.201521:00Alebrijes Oaxaca II  Pumas Naucalpan  
29.03.201500:00Selva Canera  Zitacuaro  

Mexico 3 - Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Grp. 2 - 2014/2015

29.03.201521:00Celaya II  Cachorros UANL  
29.03.201500:00Reboceros la Piedad  Chivas Rayadas  

Venezuela 2 - Segunda Division - Clausura - 2014/2015

29.03.201522:30Monagas SC  Mineros De Guayana B  
29.03.201522:30Diamantes de Guayana  Estudiantes de Caracas  
29.03.201523:30Yaracuyanos FC  Margarita  
29.03.201523:30Urena Fc  Atletico Socopo  

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso Clausura grp. A - 2014/2015

29.03.201504:00Puntarenas FC  Deportiva San Carlos  
29.03.201520:00Aguilas Guanacastecas  Guanacasteca  
29.03.201523:00Grecia  Puntarenas FC  
29.03.201523:00Deportiva San Carlos  Guanacasteca  
29.03.201523:00AD Alajuela Junior Finca Austria  ADR Jicaral  
29.03.201523:00AD Zona Norte  Aguilas Guanacastecas  
29.03.201500:00Grecia  AD Zona Norte  

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 3 - 2014/2015

29.03.201515:00Panarkadikos FC3-0 AO Kymi Maç Özeti
29.03.201515:00Mandraikos FC0-3 Zakynthiakos FC Maç Özeti
29.03.201516:00APO Panargiakos  Achaiki FC  
29.03.201516:00Kalamata  Asteras Magoulas  
29.03.201516:00Aiolikos Mitilini  Ermis Kiveri  
29.03.201516:00Loutraki  Vyzas  

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 4 - 2014/2015

29.03.201516:00PAO Kroussonas  Ethnikos P.  
29.03.201516:00Ilisiakos Zografou  Anagennisi Ierapetra  
29.03.201516:00Kissamikos FC  Triglia Rafinas  
29.03.201516:00Atromitos Piraeus  Giouchtas FC  
29.03.201516:00Kifisia FC  Nea Ionia  
29.03.201516:00PAS Irodotos  Glyfada FC  
29.03.201516:00Astir Varis  Ionikos  

Hong Kong 1 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201510:00Rangers  Kitchee  

Jamaica 1 - Premier Ligi - 2014/2015

29.03.201523:30Barbican  Montego Bay United FC  
29.03.201523:30S.C. Academy  Reno FC  

Hong Kong 2 - First Division - 2014/2015

29.03.201510:30Lucky Mile  Tuen Mun SA  
29.03.201510:30Southern District RSA  Tai Chung  
29.03.201510:30Convey Sun Hei  Wanchai  
29.03.201510:30Kwun Tong  Kwai Tsing  
29.03.201510:30Citizen  Hong Kong FC  
29.03.201510:30Metro Gallery Sun Source  Shatin SA  
29.03.201510:30Happy Valley  Yau Tsim Mong  

Italy 4 - Serie D Group G - 2014/2015

29.03.201516:00Palestrina  Arzachena  
29.03.201516:00Isola Liri  San Cesareo  
29.03.201516:00Cynthia  Fondi  
29.03.201516:00Astrea  Sora  
29.03.201516:00Aprilia  Castelli Romani  
29.03.201516:00Terracina  Budoni  
29.03.201516:00Ostia Mare  Selargius  
29.03.201516:00Anziolavinio  Viterbese  

Italy 4 - Serie D Group H - 2014/2015

29.03.201516:00Cavese  Arzanese  
29.03.201516:00Francavilla  Brindisi  
29.03.201516:00Gelbison Cilento  Monopoli  
29.03.201516:00Puteolana  Gallipoli  
29.03.201516:00San Severo  Scafatese  
29.03.201516:00Taranto  Andria BAT  
29.03.201517:00Bisceglie  Pomigliano  
29.03.201517:00Manfredonia  Sarnese 1926  
29.03.201517:00Potenza  Grottaglie  

Italy 4 - Serie D Group I - 2014/2015

29.03.201516:00Hinterreggio  Agropoli  
29.03.201516:00Nerostellati Frattese  Akragas  
29.03.201516:00Turris Neapolis  Battipagliese  
29.03.201516:00Torrecuso  Due Torri  
29.03.201516:00Orlandina  Leonfortese  
29.03.201516:00Rende  Gioiese  
29.03.201516:00Noto  Progreditur Marcianise  
29.03.201516:00Roccella  Sorrento  

Spain 4 - 3. Lig, 14. Grup - 2014/2015

29.03.201513:00UP Plasencia  UD Fuente de Cantos  
29.03.201513:00Merida  CD Castuera  
29.03.201518:00Sanvicenteno  CD Coria  
29.03.201518:00Diter Zafra  Santa Amalia  
29.03.201518:30CD Hernan Cortes  Moralo  
29.03.201518:30CP Valdivia  Extremadura  
29.03.201519:00At. San José  Olivenza  

Netherlands 3 - Topklasse Sunday - 2014/2015

29.03.201515:00ADO '20  De Treffers  
29.03.201515:00HBS Craeyenhout  HFC EDO  
29.03.201515:00WKE Emmen  Lienden  
29.03.201515:00USV Hercules  EVV  
29.03.201515:00Koninklijke HFC  VVSB  
29.03.201515:30HSC '21  OJC Rosmalen  
29.03.201515:30JVC Cuyk  AFC  
29.03.201515:30UNA  RKSV Leonidas  

Spain 4 - 3. Lig, 11. Grup - 2014/2015

29.03.201513:00Campos  Collerense  
29.03.201513:00SD Formentera  Montuiri  
29.03.201513:00CD Manacor  San Rafael  
29.03.201513:30CF Soller  Mercadal  
29.03.201517:30Santa Eulalia  UD Alaro  
29.03.201518:00Alcudia  Constancia  

Tunisia 1 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201515:00CS Hammam-Lif  Etoile du Sahel  

Denmark 3 - 2. Lig - Doğu - 2014/2015

29.03.201514:00Avarta  B 93  
29.03.201514:00Helsingør  Hvidovre  
29.03.201514:30Nordvest FC  Frem  

Spain 4 - 3. Lig, 10. Grup - 2014/2015

29.03.201512:00Arcos CF  R. Huelva B  
29.03.201512:30CD Alcala  Los Barrios  
29.03.201513:00Conil FC  CD Guadalcacin  
29.03.201513:00A.Sanluqueno  La Palma CF  
29.03.201513:00Cadiz B  CMD San Juan  
29.03.201513:15UB Lebrijana  Algeciras  

Spain 4 - 3. Lig, 1. Grup - 2014/2015

29.03.201518:00Ordenes  Rapido de Bouzas  
29.03.201518:00CD Choco  CD As Pontes  
29.03.201518:00Arosa SC  Alondras  
29.03.201518:00Bertamirans FC  Pontevedra  
29.03.201518:00Laracha CF  Bergantinos CF  
29.03.201518:00RC Villalbes  Xuventu Sanxenxo  
29.03.201518:30UD Barbadas  Cerceda  
29.03.201518:30CD Boiro  Ribadeo FC  
29.03.201519:00Cultural Areas  Deportivo LC B  
29.03.201519:15Silva SD  Ribadumia CF  

Spain 4 - 3. Lig, 9. Grup - 2014/2015

29.03.201513:00Los Molinos CF  A.Malagueno  
29.03.201513:00Velez CF  CD El Ejido 2012  

Luxembourg 2 - Promotion D'Honneur - 2014/2015

29.03.201517:00Union 05  FC Mamer 32  
29.03.201517:00Erpeldange  CS Pétange  
29.03.201517:00RM Hamm Benfica  US Sandweiler  
29.03.201517:00Titus Lamadelaine  Swift Hesperange  
29.03.201517:00Monnerech  Racing FC Union Luxembourg  
29.03.201517:00Minerva Lintgen  Una Strassen  
29.03.201517:00FC Rodange 91  Muhlenbach-Sandzak  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201516:00Oberhausen II  Sportfreunde Baumberg  
29.03.201516:00SW Essen  TV Jahn Hiesfeld  
29.03.201516:00Ratinger SV  SC Kapellen Erft  
29.03.201516:00VfB Hilden  Velbert  
29.03.201516:00FC Bocholt  SV Sonsbeck  
29.03.201516:00Nievenheim  TuS Boesinghoven  
29.03.201516:00SV Hoennepel Niedermoermter  VfR Krefeld Fischeln  
29.03.201516:00VfB Homberg  Duisburg II  
29.03.201516:00Wuppertal  TuRU Duesseldorf  

Botswana 1 - Premier Lig - 2014/2015

29.03.201516:30Letlapeng  Notwane FC  
29.03.201516:30Nico United  Township R.  

Denmark 3 - 2. Lig - Batı - 2014/2015

29.03.201514:00Svendborg  FC Sydvest 05  
29.03.201514:00Kolding B  Marienlyst  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201516:00Lupo-Martini Wolfsburg  Rotenburger SV  
29.03.201516:00SV Teutonia Uelzen  FC Wunstorf  
29.03.201516:00Spelle-Venhaus  VfL Oldenburg  
29.03.201516:00Osnabrück II  SV Drochtersen/Assel  
29.03.201516:00TSV Ottersberg  SC Goettingen 05  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

29.03.201511:45Uhlenhorster SC Paloma  Niendorfer TSV  
29.03.201515:00TSV Buchholz  Meiendorfer SV  
29.03.201516:00TuS Germania Schnelsen  SV Halstenbek-Rellingen  
29.03.201516:00SC Vier- und Marschlande  BSV Buxtehude  

Russia 2 - 1. Lig - 2014/2015

29.03.201508:00Sakhalin  Gazovik Orenburg  
29.03.201512:00S.Novosibirsk  Khimik Dzerzhinsk  
29.03.201515:00Tosno  Tomsk  
29.03.201516:00Volga Nyzhnyi  Metallurg Krasnoyarsk  
29.03.201516:00Tyumen  Sokol Saratov  
29.03.201516:00Shinnik Yaroslavl  SKA-Energiya  
29.03.201517:00Volgar Gazprom  FC Dinamo St Petersburg  
29.03.201518:00A.Makhachkala  Luch Energiya  
29.03.201518:00Baltika  Krylya Sovetov  

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group A - 2014/2015

29.03.201520:00Puerto San Jose  Aurora FC  
29.03.201521:00Deportivo Chiantla  Iztapa  
29.03.201521:00Nueva Concepcion  San Pedro  
29.03.201521:00Deportivo Ayutla  Barillas FC  
29.03.201500:00CSD Comunicaciones B  CD Huehueteco  

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group B - 2014/2015

29.03.201502:05Deportivo Zacapa  Deportivo Quirigua FC  
29.03.201520:00Deportivo Mictlan  Jocotan  
29.03.201520:00Coban Imperial  Sacachispas Chiquimula  
29.03.201521:00Deportivo Heredia  Mixco  
29.03.201500:00Carcha  Deportivo Sayaxche  

İspanya - LIGA Adelante - 2014/2015

29.03.201513:00Osasuna  Gijon  
29.03.201518:00Mirandes  Girona  
29.03.201519:15Zaragoza  Alcorcon  
29.03.201520:00Barcelona B  Tenerife  
29.03.201522:00Sabadell  Mallorca  

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

29.03.201513:30Gaziosmanpaşa  Beypazarı Ş.  
29.03.201513:30Corum Belediyespor  Tuzlaspor  
29.03.201513:30Kırıkhanspor  Darıca G.  
29.03.201513:30Trabzon Akcaabat0-3 Ankara Adliyespor Maç Özeti
29.03.201513:30Zonguldak Komurspor  İstanbulspor  
29.03.201513:30Tire 1922 Spor  Manavgat Evrensekispor  
29.03.201513:30Batman Pet.3-0 Bozüyükspor Maç Özeti
29.03.201513:30B.Nilüferspor  Catalcaspor  
29.03.201513:30Kizilcabolukspor  Nigde Belediyespor  

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

29.03.201513:30Erzincan Refahiyespor  Eyüpspor  
29.03.201513:30Sancaktepespor  Halide Edip Adivar Spor  
29.03.201513:30Arsinspor  O.Renaultspor  
29.03.201513:30Maltepespor  Gölcükspor  
29.03.201513:30Aksarayspor  Cine Madranspor  
29.03.201513:30Tekirova Bld.  Payas Belediyespor 1975  
29.03.201513:30Çankırı Bld.  Dardanelspor  
29.03.201513:304 Eylül Bld.  Denizli Bld.  

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

29.03.201513:30Bergama Belediyespor  Balçova Belediyespor  
29.03.201513:30Bld. Vanspor  Kayseri Sekerspor  
29.03.201513:30Bayburt Genclikspor  Erzin Belediyespor  
29.03.201513:30Orhangazispor  Silivrispor  
29.03.201513:30Güngören Bld.  Erzurum BB  
29.03.201513:30Kahramanmaras Belediyespor  Ankara Demirspor  
29.03.201513:30Sakaryaspor  Sandiklispor  
29.03.201513:30Etimesgut Belediyespor  Ayvalikgucu Belediyespor  
29.03.201513:30Beylerbeyi  A.Üsküdar 1908  

Amerika - Major League Soccer - 2015

29.03.201501:05DC United1-0 (0-0) L.A. Galaxy Maç Özeti
29.03.201501:10New York City FC0-1 (0-1) Kansas City Maç Özeti
29.03.201501:40Columbus Crew1-2 (0-0) NY Red Bulls Maç Özeti
29.03.201502:10Vancouver Whitecaps2-1 (1-0) Portland Timbers Maç Özeti
29.03.201502:35FC Dallas0-0 (0-0) S.Sounders Maç Özeti
29.03.201502:40Houston Dynamo0-0 (0-0) Colorado R. Maç Özeti
29.03.201500:00Chicago Fire  Philadelphia U.  

Ekvator - Serie A - Apertura - 2015

29.03.201518:00Dep. Quito  Aucas  
29.03.201519:30LDU de Quito  Liga de Loja  
29.03.201519:30Mushuc Runa  El Nacional  
29.03.201520:30Uni. Catolica  B.Guayaquil  
29.03.201521:40Dep. Cuenca  I.J.Teran  
29.03.201500:00River Plate  Emelec  

Polonya - 2. Lig - 2014/2015

29.03.201513:30Zaglebie Lubin  Pogon Siedlce  

Portekiz - 2. Lig - 2014/2015

29.03.201517:00Tondela  Santa Clara  
29.03.201517:00Chaves  Farense  
29.03.201518:00Aves  Beira-Mar  
29.03.201518:00Viseu  Sp.Covilha  
29.03.201518:00Freamunde  Vitoria de Guimaraes B  

Slovenya - 2. Lig - 2014/2015

29.03.201517:00Aluminij  Triglav  

Arjantin - 2. Lig - 2015

29.03.201522:00Guarani Antonio Franco  Ferro Carril Oeste  
29.03.201522:00Juventud Unida Gualeguaychu  Gimnasia Mendoza  
29.03.201522:00Douglas Haig  Mar del Plata  
29.03.201523:00Sportivo Estudiantes  Atletico Parana  
29.03.201523:00Gimnasia J  S.Belgrano  
29.03.201500:00Ind. Rivadavia  C.Cordoba  

Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu - 2014/2015

29.03.201513:30Altay  İnegölspor  
29.03.201513:30Bandırmaspor  Pursaklarspor  
29.03.201513:30Düzyurtspor  Gümüşhanespor  
29.03.201513:30Diyarbakır BŞB  Kırklarelispor  
29.03.201513:30Pazarspor  Göztepe  
29.03.201513:30Kocaelispor  Ankaragücü  
29.03.201513:30Hatayspor  Sarıyer  
29.03.201513:30Tepecikspor  K.Maraşspor  
29.03.201513:30Bugsaşspor  Nazilli Bld.  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

29.03.201512:30Trival Valderas  Guadalajara  
29.03.201513:00Real Madrid B  Las Palmas B  
29.03.201513:00Fuenlabrada  Toledo  
29.03.201513:00Getafe B  At. Madrid B  
29.03.201517:00Socuellamos  Conquense  
29.03.201518:00Huesca  R.Vallecano B  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

29.03.201513:00At. Baleares  Lleida Esportiu  
29.03.201513:00Hospitalet  Reus  
29.03.201513:00Sant Andreu  UD Cornella  
29.03.201513:00Gimnastic  Espanyol B  
29.03.201513:00Elche Ilicitanc  Zaragoza B  
29.03.201513:00Olimpic Xativa  Mallorca B  
29.03.201518:00Badalona  UE Olot  
29.03.201519:00Hercules  Alcoyano  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

29.03.201512:30Cordoba B  Linense  
29.03.201513:00Arroyo  Costa Calida  
29.03.201513:00Cartagena  Lucena  
29.03.201518:00La Roda  Cacereno  
29.03.201519:00Villanovense  EL Palo  

Ukrayna - 2. Lig - 2014/2015

29.03.201515:00Niva  Desna  

İtalya - Serie B - 2014/2015

29.03.201513:30Perugia  Crotone  
29.03.201516:00Catania  Avellino  
29.03.201516:00Frosinone  Latina  
29.03.201516:00Bari  Pro Vercelli  
29.03.201516:00Cittadella  Ternana  
29.03.201516:00Modena  Varese  
29.03.201516:00Virtus Lanciano  Entella  
29.03.201521:30Brescia  Trapani  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

29.03.201518:00Guijuelo  UD Logrones  
29.03.201518:00Burgos  Celta Vigo B  
29.03.201518:00CD Tropezon  Zamora  
29.03.201518:30Gijon B  CD Lealtad  
29.03.201519:00Oviedo  UP Langreo  

Çek Cumhuriyeti - Druha League - 2014/2015

29.03.201516:00S.Varnsdorf  FK Kolin  
29.03.201516:00Znojmo  Trinec  
29.03.201517:00Most  Sezimovo Usti  
29.03.201518:00Opava  FC Vlasim  

Japonya - 2. Lig - 2015

29.03.201507:00Mito Hollyhock0-0 Ehime FC Maç Özeti
29.03.201507:00Tochigi SC0-0 Tokushima Vortis Maç Özeti
29.03.201507:00Jubilo Iwata0-0 Oita Trinita Maç Özeti
29.03.201507:00FC Gifu0-0 Zweigen Kanazawa Maç Özeti
29.03.201507:00V-Varen Nagasaki0-1 Tokyo V. 1969 Maç Özeti
29.03.201507:05Avispa Fukuoka0-0 Roasso Kumamoto Maç Özeti
29.03.201508:00Kyoto Sanga FC  Kamatamare Sanuki  
29.03.201509:00G.Kitakyushu  Thespa Kusatsu  
29.03.201510:00Omiya Ardija  C.Sapporo  
29.03.201510:00JEF Utd. Chiba  Okayama FC  
29.03.201510:00Cerezo Osaka  Yokohama FC  
canlı skor
  • Grulla Morioka-K. Toyama07:00
  • YSCC-Fukushima United07:00
  • SC Sagamihara-Gainare Tottori07:00
  • Fujieda MYFC-Nagano Parceiro07:00
  • F.C. Ryukyu-J. League U2207:00
  • Machida Zelvia-Blaublitz Akita08:00
  • Ferroviário de Nacala Velha-Ferroviário de Maputo16:30
  • FC Chibuto-Desportivo de Maputo16:30
  • 1º Maio de Quelimane-Ferroviário de Nampula16:30
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Paz.
 1X2 ...
13:30266
ERZİNCAN REFAHİYESPOR EYÜPSPOR4.803.901.20
13:30268
SANCAKTEPE BLD.SPOR HALİDE EDİP ADIVARSPOR1.104.506.00
13:30264
ARSİNSPOR YEŞİL BURSA1.803.102.35
13:30267
MALTEPESPOR GÖLCÜKSPOR1.903.002.25
13:30265
ÇANKIRISPOR DARDANELSPOR4.403.301.30