Sinema

10.11.2017 - 15:52 | Son Güncelleme: 10.11.2017-16:03

Charlie Sheen hakkında pedofili suçlaması

Charlie Sheen hakkında ortaya atılan pedofili iddiası gündeme bomba gibi düştü. Hollywood bir süredir cinsel saldırı skandallarıyla çalkalanırken Charlie Sheen de bu iddialarla karşı karşıya kaldı. 52 yaşındaki Charlie Sheen'in film çekimi sırasında cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi.

Sitene Ekle

Charlie Sheen, bir süredir skandallarla anılan Hollywood'ta cinsel saldırı ile suçlanan yeni isim oldu. Harvey Weinstein ile başlayan James Toback ile devam eden ve son olarak Kevin Spacey'in de karıştığı cinsel saldırı skandallarının son halkası Charlie Sheen oldu. Charlie Sheen hakkında film çekimi sırasında cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi.

Emmy ödüllü Charlie Sheen'in 1986 yılında Lukas filminin çekimleri sırasında 13 yaşındaki oyuncu Corey Haim'e cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. 

2010 yılında hayatını kaybeden Corey Haim'in yakın arkadaşı Feldman'ın öne sürdüğü bu iddiayı Charlie Sheen yaptığı açıklamayla redetti. 


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    Nobel Edebiyat Ödülü'ne layık görüldüğü halde bu ödülü kabul etmeyen Fransız yazar ve düşünür kimdir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX