16.02.2019 - 08:15 | Son Güncelleme: 16.02.2019-8:15 A-A+

ÇOCUKLARA UMUT OLDULAR

Fatima1932/By Famuse Cafe, Parıltı Derneği’yle özel bir projeye imza atarak, görme engelli çocuklara destek oldu.Fatima1932/By Famuse Cafe, İstanbul’daki ilk mağazasında Parıltı Derneği’yle özel bir projeye imza attı. Dernek üyeleri, Sevgililer Günü için düzenlenen etkinlikte, markaya ait ürünlerin satışını gerçekleştirdi. Organizasyona katılanlar; çikolatadan kolonyaya, oda kokusundan mumlara, cam ve gümüş hediyeliklere kadar geniş bir yelpaze sunan markadan alışveriş yaparak, derneğe katkıda bulundu.

Etkinlikten elde edilen gelir, görme engelli çocukların yaşıtlarıyla aynı okullarda eğitim görmeleri için çalışan Parıltı Derneği’ne bağışlandı. İç Anadolu Genç İşadamları Federasyonu (İÇGİAF) Başkanı ve Fatima 1932/ByFamuse Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Semiz’in ev sahipliğini yaptığı organizasyona, Monik İpekel, Işıl Reçber, Emel Yıldırım, Serhat Özalp ve Sümeyra Teymur da katıldı.

Bilgi YarışmasıTürk sinemasının en iyi filmlerinden olan "Selvi Boylum Al Yazmalım"ın yönetmeni kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.