01.01.2018 08:40 | Son Güncelleme:

Çukur bu akşam neden yok? Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'un yeni bölümü merak konusu oldu. Bu akşam 10. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen Çukur'un yeni bölümünün bu akşam yayınlanmayacağı ortaya çıktı. Peki Çukur 10. yeni bölüm bu akşam neden yayınlanmıyor, Çukur 10. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sezon en iddialı dizilerinden biri olan ve Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur, bu akşam yeni yıl tatili nedeniyle yayınlanıyor. Çukur'un 10. yeni bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucunda olduğu fragmanlar izleyenleri heyecanlandırdı. Çukur yeni bölümü 8 Ocak Pazartesi akşamı Show TV ekranında olacak.

ÇUKUR 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çukur’un 10. bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucundadır. İçlerinden biri vurulur, ama hangisi? Nefeslerin tutulduğu bu esnada Koçovalı kadınlarını da büyük bir tehlike beklemektedir. Serdar’ın adamları İdris’in evine baskın düzenler. Sultan ve diğer kadınları kaderi, o sırada karşılarına çıkan Vartolu’nun elindedir. Celasun için hayatını tehlikeye atan Karaca’nın durumu kritiktir. İyice köşeye sıkıştığını hisseden ve öfkesinin bedelini Serdar’a ödetmeye karar veren Selim ise Yamaç karşısında zor anlar yaşar. Tansiyonun gittikçe yükseldiği sırada Baykal’ın Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için attığı hamle, Yamaç’ı hayatının en zorlu kararlarından biriyle karşı karşıya bırakacaktır.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur'un 9. Bölümünde; Yamaç, hayatının en zorlu sınavını verecektir. Bir yanda babası İdris, diğer yanda sevdiği kadın Sena büyük tehlike altındadır. Yamaç’ın bu olaya karşı tepkisi başta Serdar olmak üzere herkesi şaşırtacaktır. Sena’yı kaçıran Selim, iyice köşeye sıkışacaktır. Serdar’ın adamları tarafından tombalacıda tutulan Vartolu ve Celasun, Celasun’un tehlikeli planıyla oradan kaçmaya çalışır. Nefeslerin tutulacağı bu anda Celasun’un planı hiç tahmin etmedikleri birinin zarar görmesine sebep olur. Bu sırada Yamaç’ın dişli olduğunu gören Serdar ise adamlarına Çukur’a saldırmalarını söyler. Hedefte İdris’in evi de vardır. Serdar’ın pes etmeyeceğini anlayan Yamaç, harekete geçer.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0