Geri Dön

Bu hafta ne var ne yok

Ali Poyrazoğlu’nun gösterisi “Asi Kuş”, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

Bu hafta ne var ne yok

PAZARTESİ

TİYATRO
“Asi Kuş” sahneye kondu
l Ali Poyrazoğlu’nun gösterisi “Asi Kuş”, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Saat 20.30’da başlayacak gösterinin biletleri 56 lira.
KONSER
l Birsen Tezer, Beşiktaş Kültür Merkezi’nde müzikseverlerle buluşacak. Konser saat 21.00’de başlıyor.
Biletler 56 ve 66 lira.

SALI

KONSER
İlk kez Türkiye’de
l Japon müzisyen Kitaro dev orkestrasıyla ilk kez İstanbul’da konser verecek. Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek konser saat 21.00’de başlıyor. Biletler 100-375 lira arasında.
l Mor ve Ötesi grubu Sabancı Üniversitesi’nde sahneye çıkacak. Konser saat 20.00’de başlayacak. Biletler 17 ve 22 lira.
l Azeri piyanist İslam Majnafov, Caddebostan Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor. Saat 20.00’de başlayacak konserin biletleri 19 ve 34 lira.

ÇARŞAMBA

KONSER
Yeni albüm için geldi
l Fado yıldızlarından Ana Moura son albümü “Desfado”nun Avrupa turnesi kapsamında CRR Konser Salonu’nda bir konser verecek. Saat 20.00’de başlayacak konserin bilet fiyatları 28 ile 83 lira arasında değişiyor.
l “Cazcı Kardeşler/Blues Brothers”ın yeni şovu TİM Show Center’da sergileniyor. Saat 21.00’de başlayacak gösterinin biletleri
40, 60, 80 ve 100 lira.

PERŞEMBE

KONSER
“Kötü tohum” Bargeld sahnede
l Teho Teardo ile Blixa Bargeld ikilisi, Salon İKSV’de sahneye çıkacak. 10 yıl boyunca Nick Cave ile özdeşleşen The Bad Seeds grubunda da görev alan Bargeld’i izleyeceğimiz konser saat 21.30’da başlıyor. Bilet fiyatlarıysa 25-45 lira.
l Baba Zula, Jolly Joker’de konser verecek. Saat 21.00’de başlayacak konserin biletleri 28 ve 56 lira.
ETKİNLİK
l Koreografisini Gizem Bilgen’in yaptığı “Liminal” adlı dans gösterisi saat 20.00’de Akbank Sanat’ta sahnelenecek. Bilet fiyatları 12 lira.

CUMA

KONSER
Dört diva tek sahne
l Dört İtalyan sopranodan oluşan Le Div4s, Türkiye’deki ilk konserine çıkıyor. Konser Zorlu Center PSM’de saat 20.30’da. Biletler 139 ile 380 lira arasında değişiyor.
l MFÖ unutulmaz şarkılarını söylemek için sahnede.
Jolly Joker İstanbul’da saat 22.00’de başlayacak konserin biletleri 73 lira.

BUGÜN BU GECE nereye gitmeli?

GÖSTERİ
İstanbul’da bir “ütopya”
l İspanyol Flamenko sanatçısı Maria Pages, son gösterisi “Ütopya” ile Cemal Reşit Rey Konser Salonu’na konuk oluyor. Gösteri saat 20.00’de başlayacak.
Bilet fiyatları 40-100 lira arasında.

KONSER
l Yalın ilk albümünün 10’uncu yılını bugün sahnede kutlayacak. Zorlu Center PSM’de düzenlenecek konser saat 21.00’de başlayacak. Yalın konserde Twitter’dan gelen istek şarkıları da seslendirecek.
Bilet fiyatları 42 ile 118 lira arasında.
l Fazıl Say ve Serenad Bağcan sahnede buluşuyor. İkilinin konseri Türker İnanoğlu Show Center’da saat 21.00’de başlayacak. Bilet fiyatları 80 ile 120 lira arasında değişiyor.
l Rock topluluğu Vega’nın yeni albüm için hazırlıklara başladığı açıklanmıştı. Vega bu hazırlıklar arasında müzikseverlerle buluşmayı da ihmal etmiyor. Bugün Bronx Pi Sahne’de konser verecekler.
Saat 22.00’de başlayacak konserin biletleri 35 lira.
l Ünlü DJ ve aranjör Ozan Çolakoğlu her ayın ilk cumartesi günü garajistanbul’da dinleyicileriyle buluşuyor. Saat 23.00’te başlayacak konserin bilet fiyatları 40, 50 ve 100 lira.

YARIN için program yapın

TİYATRO
l Shakespeare’nin ünlü eseri “Hamlet” bu kez de Moda Sahnesi’nde Kemal Aydoğan’ın yönetmenliğinde sahneleniyor. Saat 17.00’de başlayacak oyunun bilet fiyatları 25 lira.

KONSER
Oda müziği festivali
l Opus Amadeus Oda Müziği Festivali, Alessandro Cappone, Naoko Shimizu, Knut Weber ve piyanist Özgür Aydın’ın vereceği konserle başlayacak. Fulya Sanat Merkezi’nde düzenlenecek konser saat 20.30’da. Biletler
40 ve 50 lira.

SERGİ

Yeni insan projeleri
Ziyatin Nuriev’in, “NEREDESİN?- Bitmemiş Yeni İnsan Projeleri” başlıklı sergisi Galeri Işık Teşvikiye’de açıldı. Sergi 22 Mart’a kadar görülebilir.

Herkes burada!
Güler Aşık, Sibel Begeç Balcı, Serkan Çalışkan, Ayfer Karabıyık, Beki Leon gibi sanatçıların katıldığı “Şimdi ve Burada” adlı sergiyi görmek için son gün. Sergi Teşvikiye’deki Kent Galeri’de.

Tokatlı anısına sergi
Türk sinemasının önemli yönetmenlerinden Erdoğan Tokatlı anısına, eşi Reyhan Tokatlı bir sergi açtı. “Hayat İçinde Koşuşturmalar ve Gözümün Gördükleri, Gönlümün Sevdikleri” başlıklı sergi, 6 Mart’a kadar Ni:sart Galeri’de görülebilir.

29 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni29 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber