Geri Dön

En moda En yeni

Gizia’nın sonbahar-kış koleksiyonundaki kırmızı, mor ve yeşil renkli abiye tulum ve elbiselerinde ağırlıklı olarak leopar deseni kullanılmış.

En moda En yeni

Kırmızı leopar
Gizia’nın sonbahar-kış koleksiyonundaki kırmızı, mor ve yeşil renkli abiye tulum ve elbiselerinde ağırlıklı olarak leopar deseni kullanılmış. Tulumun fiyatı: 1238 TL, ayakkabı ise 613 TL.

Mardin yemekleri mi şarap-peynir mi?
Four Seasons Hotel Sultanahmet’te Şarap&Peynir Günleri başladı. Her cuma akşamı dört farklı çeşit şarabın tadılacağı etkinliğin kişi başı bedeli 30 TL. Otelde ayrıca 14-25 Ekim tarihleri arasında Mardin mutfağından oluşan özel mönüleri tadabilirsiniz. Kişi başı fiyat 80 TL.

Bira festivali
Almanların geleneksel bira festivali Oktoberfest Mövenpick Hotel Istanbul’da 12-17 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Festivalin günlük katılım ücreti 149-270 avro arasında değişmekte. Detaylı bilgi için (0212) 319 29 29’u arayabilirsiniz.

Gözlük modası
Lacoste’un optik koleksiyonunda bulunan ve köşeli çerçeveleriyle dikkat çeken gözlüklerde sezonun moda renkleri siyah ve pembeye yer verilmiş. Gözlüğün fiyatı ise 480 TL.


Farklılıktan hoşlananlara
Reebok’ın Fly Generation isimli koleksiyonundaki cırtcırtlı Straptastik ayakkabıların fiyatı 130 TL. Farklı giyinmekten hoşlanan kadınlar için uygun.

Ekim dergileri
-Aylık sinema dergisi Altyazı’nın 88’inci sayısı çıktı. Derginin fiyatı 6 TL.
-İçki kültürü dergisi Gusto’nun ekim sayısının kapak konusu, Türk şarap üreticilerinin yeni atılımları. Derginin fiyatı 9 TL.

Gün boyu nem
Vichy’nin cildi 24 saat boyunca nemli tutmayı vaat eden ürünü Aqualia Thermal Nemlendirici’nin fiyatı 26,90 TL.

Fransız bakımı

En moda En yeni

The Marmara Bodrum’un spa merkezinde özel cilt bakım ürünleriyle ünlü Fransız kozmetik markası Darphin’in ürünleri kullanılmaya başlandı. 1,5 saat süren özel masajların bedeli ise 100-200 TL arasında değişiyor.

Yaşlanmaya karşı yeni silah
Nuxe’un yaşlanma belirtilerine karşı geliştirdiği yeni ürünü Aroma Vaillance Express’in
fiyatı 75 TL.

Sezon parfümleri
- Calvin Klein’ın yeni erkek parfümü CK Free odunsu aromalardan oluşan ferahlatıcı bir koku.
100 ml’nin fiyatı 171 TL.
-Uma Thurman’ın yüzü olduğu, Givenchy’nin yeni kadın parfümü Ange ou Demon Le Secret’ın 100 ml’lik fiyatı 235 TL.


RAFLAR


-Ben&Jerry’s dondurma severler için yeni bir kampanya başlattı. Ay boyunca alacağınız bir adet Ben&Jerry’s yanında aynı boy Ben&Jerry’s ürünü hediye. 150 ml’ik Ben&Jerry’s’in fiyatı
5,95 TL, 500 ml’lik Ben&Jerry’s’in fiyatı ise 13,95 TL.
-Haribo’nun yeni başlattığı ve 31 Aralık’a kadar sürecek “Hediye Patlaması” isimli kampanyasına katılmak için 1,5 TL’lik herhangi bir Haribo ambalajını 31 Aralık 2009 tarihine kadar PK 51 Beşiktaş-İstanbul adresine göndermek yeterli.
-50 derecelik yüksek alkol oranıyla dikkat çeken Altınbaş Rakı’nın şişesi yenilendi. Fiyatı 36 TL.

Manisa ve İzmir'de hissedilen depremle ilgili uzmanlardan ilk açıklama!Manisa ve İzmir'de hissedilen depremle ilgili deprem uzmanı Prof. Dr. Şükrü Ersoy ise durumun kritik olduğundan bahsederek fayın kuzeye doğru hareket ettiğinden söz etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber