Güncel Sanat

Güncel Sanat

BİTMEDEN YETİŞİN

Dijital sanat ve tasarımın buluşması

Dijital sanat programı “bang. Prix”ye seçilen genç sanatçı üretimleri, bu yıl üçüncü defa bir sergiyle Studio-X’te izleyiciye sunuluyor. Sergi seçkisinde yer alan 11 proje ise; biyo sanat, veri sanatı, yeni medya ve kinetik sanat kategorilerinde ortaya konmuş eserlerden oluşuyor. Dijital sanat ve tasarımın birbiri içine geçtiği bu sergiyi ziyaret etmek için son gün 29 Haziran!

Güncel Sanat

Genç sanatçıların üretimleri “bang. Prix” de izlenebilir.

MUTLAKA GÖRÜN

20’nci yüzyıl modern resmi Arkas Sanat Merkezi’nde

Geçtiğimiz sene, Tophane-i Amire binasında gerçekleştirilen ve 65 bin sanatsever tarafından ziyaret edilen “Arkas Koleksiyonu’nda Post-Empresyonizm” başlıklı sergi şimdi izleyicilerini İzmir’de bulunan Arkas Sanat Merkezi’nde karşılıyor. Henri-Edmond Cross’un “Çan Kulesi”, Louis Anquetin’in başyapıtlarından “Su Kenarında Oturan Kadın” ve ünlü Fransız yazar André Gide’in Jacques Émille Blanche tarafından yapılmış portresi, sergi kapsamında
28 Temmuz tarihine kadar görülebilir.

Güncel Sanat

Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber