İstanbul’un sanatına yolculuk

İstanbul’un Galatasaray, Tophane ve Çukurcuma semtlerini kapsayan “Çağdaş Sanatın İzinde Koleksiyonerlik Turu” 22 Şubat’ta düzenlenecek

İstanbul’un sanatına yolculuk

Galatasaray, Tophane ve Çukurcuma son yıllarda sanat galerileri ve antika dükkanlarıyla İstanbul’un gözde sanat durakları haline geldi. Bu tarihi semtler bir yandan da özel mekanlarıyla ilgi odağı. İşte tam da bu nedenle Antonina Turizm İstanbul’un bu gözde sanat mabetlerini kapsayan bir “Çağdaş Sanatın İzinde Koleksiyonerlik Turu” başlıklı bir gezi hazırladı.

22 Şubat’ta düzenlenecek
bu tur, Antonina Turizm’in Osmanbey’deki ofisinden başlayacak. Önce uzman sanat tarihçilerinin katılacağı özel bir seminer düzenlenecek. Seminerin ardından ise Galatarasaray, Tophane ve Çukurcuma’daki sanat galerileri ve antika dükkanları ile en özel mekanları gezilecek. Bu gezi sırasında da Osmanlı’dan günümüze büyük değişim yaşayan koleksiyonerlik teması ele alınacak. Ayrıca çağdaş sanatın üretimine tanıklık edilerek, sanatı anlama ve yorumlama konusunda bilgi edinilebilecek.
Fiyatı 145 lira olan geziye katılmak isteyenler Antonina Turizm’e (0212) 292 28 74-75
ya da (0212) 245 52 16 numaralı telefonlardan ulaşabilir.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber