Geri Dön

Zihinsel ve bedensel arınma bir arada

The LifeCo Antalya’nın düzenlediği ruhsal, bedensel ve zihinsel arınma etkinliği kapsamında dört günlük detoks programına Metin Hara’nın eğitimleri eşlik edecek

Zihinsel ve bedensel arınma bir arada

Türkiye’nin iyi yaşama, iyi yaşlanma ve sağlıklı yaşam alanında öncü organizasyonlarından The LifeCo; detoks, kilo kontrolü, sağlıklı beslenme, spa ve güzellik terapilerinin yanında ruh ve zihin bütünlüğüne ilişkin programları, spiritüel terapileri ve eğitim seminerleri de sunuyor. The LifeCo, Antalya’daki iyi yaşam merkezinde gerçekleştireceği ruhsal, bedensel ve zihinsel arınma programı kapsamında 12-15 Ocak tarihlerinde ünlü yazar Metin Hara’yı ağırlayacak.

Kişiye özel servis

Dört gün sürecek konaklamalı programla detoks ile toksinlerinizden arınırken Metin Hara’nın “İllüzyonu Aşmak” eğitimleriyle hayata farklı bir açıdan yaklaşmanıza yardımcı olmak amaçlanıyor. Eğitimlerin bire bir ve maksimum faydayla sağlanabilmesi için sınırlı sayıda kontenjan sunuluyor.

The LifeCo’nun detoks, sağlıklı beslenme ve kilo kontrol programlarıyla katılımcıların toksinlerden arınması ve fazla kilolardan kurtulması hedeflenirken, Metin Hara’yla “İllüzyonu Aşmak” eğitimleri algı ve zihin yönetimi konusunda hayat kalitelerini artıracak yöntemler öğrenmelerine yardımcı olacak. Eğitimler gücü fark etme, yetenekleri uyandırma gibi farklı konu başlıklarıyla program süresince her gün 12.00-17.00 saatlerinde kapalı seans olarak gerçekleştirilecek.

Etkinlikte öncelikle kişinin ihtiyacı doğrultusunda uzmanlar tarafından bir beslenme-detoks programı belirlenecek. Sağlıklı ve düşük kalorili beslenme veya yoğun detoks programı çerçevesinde The LifeCo Antalya’nın özel şefi tarafından hazırlanan öğün ve gıda takviyeleri gün boyunca kişiye özel olarak servis edilecek. SPA terapileri, fitness programları, yoga-meditasyon seansları ve isteğe bağlı Uzakdoğu masajları ve güzellik-iyi yaşlanma terapileriyle desteklenecek. Rezervasyon için: antalya@thelifeco.com

18 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte magazin dünyasında öne çıkan gelişmeler...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber