Erzurum

Yerel Haber
07 Aralık 2016 - 12:41

Curling Kadın A Milli Takımı Oyuncuları, Rektör Çomaklı'yı Ziyaret Etti

IHA

18-27 Kasım 2016 tarihleri arasında İskoçya’nın Glasgow şehrinde düzenlenen Avrupa Curling şampiyonasında, B grubunda gümüş madalya kazanarak A grubuna yükselmeyi başaran, Atatürk Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Curling Kadın A Milli Takımı, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı ziyaret etti.
Atatürk Üniversitesi öğrencileri olan ve aynı zamanda Curling Kadın A Milli Takımı oyuncularından takım kaptanı Dilşat Yıldız, Semiha Konuksever, Ayşe Gözütok, Öznur Polat ve Kadın Milli Takım Antrenörü Fatih Ağduman, Rektör Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.
4 sene gibi kısa sürede C kategorisinden A kategorisine yükselmeyi başaran ve dünyada bir ilki gerçekleştiren Curling Kadın A Milli Takımı oyuncularının ziyaretinden memnuniyet duyduğunu söyleyen Rektör Çomaklı, Atatürk Üniversitesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında olacaklarını ve yeni başarıları için maddi ve manevi her türlü yardımda bulunacaklarını söyledi.
Curling Milli Takımının kurulmasında Atatürk Üniversitesi ve öğrencilerinin büyük pay sahibi olduğunu söyleyen sporcular ise, uluslararası alanda ülkemizi ve Atatürk Üniversitesi’ni temsil etmekten mutluluk duyduklarını söylediler.

ErzurumYerel Seçim Sonuçları

Erzurum Hava Durumu

-1°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.