Teknoloji
03.05.2017 - 14:49 | Son Güncelleme: 03.05.2017-14:51

Darksiders 3 resmi olarak duyuruldu

Amazon tarafından sızdırılmasının ardından Darksiders 3, THQ Nordic ve Gunfire Games tarafından resmi olarak duyuruldu. Darksiders 3'ün duyurusunun yanında bir de tanıtım fragmanı yayınlandı.

Sitene Ekle

Serisinin bir önceki oyunu Darksiders 2, 2012'de piyasaya sürülmüştü. THQ'nun 2013'te batmasıyla serinin yapımı durmuş ve serinin üçüncü oyununun gelip gelmeyeceği tartışılmaya başlanmıştı. Şimdi ise Darksiders 3 resmi olarak duyuruldu. 

Darksiders 3'te mahşerin dört atlısından Fury karakterini yöneteceğiz. Oyunun ilkinde War, ikincisinde ise Death karakterlerini yönetmiştik. Kendi yeteneklerini kullanarak iyi ile kötünün dengesini sağlamaya çalışacak Fury'nin oyunda en sık kullanacağımız silaı ise kırbacı olacak. Açık dünyada geçecen oyunda Fury, büyüleri sayesinde kendisine farklı silahlar ve farklı görünümler verebiliyor. 

THQ Nordic ve Gunfire Games tarafından geliştirilen Darksiders 3, 2018 yılında PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek. 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!


Yorum Yazın
Gönder
Ünlü mimarımız Mimar Sinan'ın mezarlığı nerededir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX