Bilecik

Yerel Haber
05 Ekim 2017 - 18:12

Dikilen Binlerce Ardıç Fidanı İle Bilecik Yeşillendiriliyor

IHA

Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından her gün gerçekleştirilen çalışmalar ile Bilecik’in yeşilliği arttırılmaya devam ediliyor.
Şehrin her bir noktasında gerçekleştirdiği yenileme, bakım ve düzenleme çalışmaları ile faaliyetlerini sürdüren Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin güzel bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.
Kayı Boyu Anıtı çevresinde 5 bini aşkın ardıç toprakla buluştu
Şehrin birçok noktasında faaliyet gösteren Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışma kapsamında Ankara- İstanbul karayolu üzerinde bulunan Kayı Boyu Anıtı peyzaj çalışmaları kapsamında 5 bini aşkın yayılıcı ardıç fidanı, toprakla buluşturdu. Başta şehir dışındaki misafirlerin uğrak noktası olan ve fotoğraf karelerine taşınan Kayı Boyu Anıtı çevresindeki peyzaj çalışmaları ile Bilecik’in yeşil oranı artmış oluyor.


Öte yandan gerçekleştirdiği çalışmalar ile vatandaşların memnuniyetini kazanan Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrin birçok noktasında binlerce fidanı toprakla buluşturacak.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

21°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.