08.03.2018 07:50 | Son Güncelleme:

Diriliş Ertuğrul 110. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul'a büyük şok!

Diriliş Ertuğrul 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam yayınlanan 109. bölümde Emir Sadeddin'in büyük tuzağı amacına ulaştı mı? İşte Diriliş Ertuğrul yeni fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam yine nefes kesen bir bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizinin 110. bölüm fragmanı da dizinin hemen ardından yayınlandı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 110. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 109. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul, Sultan Alaeddin’in emriyle tutuklanarak huzuruna getirilmiş fakat sonra haklı olduğu anlaşılmıştı. Ertuğrul’un sultana Emir Saadeddin’in bütün oyunlarını anlattığı esnada, Saadeddin’in adamı olan çaşnigir tarafından hazırlanan zehirli eti yiyen Sultan Alaeddin zehirlenmişti. Zehirlenme sırasında içeri giren Şehzade Gıyaseddin, şüphelendiği Ertuğrul’u sorgulamak için tutuklanmıştı.

Emir Saadeddin’in tuzağına düşen Ertuğrul ne yapacak? Sultanı öldürmek suçundan aklanabilecek mi? Gıyaseddin, Ertuğrul hakkında ne hüküm verecek?

Emir Saadeddin tarafından Karacahisar Kalesi’ne gönderilen Kaledar Günalp Bey’in kaledeki icraatı ne olacak? Artuk, Turgut ve Bamsı, Kaledar Günalp Bey’e karşı ne yapacak? Ertuğrul’un tutuklanması ve Günalp Bey’in gelişi, Kayıları nasıl etkileyecek?

Ahmet ve Alplar, Ertuğrul’un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası’nda durum ne olacak?

Bu habere ifade bırak
  • 6Mutluyum
  • 2Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 4Üzgünüm
Toplam Oy14