12.09.2018 08:50 | Son Güncelleme:

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı? Yeni sezon fragmanı...

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu için geri sayım başladı. İzlenme rekorları kıran dizinin hayranları Çarşamba günleri yayınlanan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı sorusunun cevabını arıyor. İşte detaylar...

Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin takipçileri yeni sezon ilk bölüm ne  zaman yayınlanacak sorusunu araştırmaya devam ediyor. Peki Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümü bu akşam ekrana gelecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM BU AKŞAM EKRANA GELECEK Mİ?

TRT 1 ekranında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul yeni sezon yayın tarihi için henüz net bir açıklama yapılmasa da geçtiğimiz günlerde Diriliş Ertuğrul dizisinin çekimlerinin devam ettiği bilgisi paylaşılmıştı. Geçtiğimiz sene Ekim ayı içerisinde yayınlanmaya başlayan Diriliş Ertuğrul dizisinin bu sene de aynı tarihler içerisinde başlaması bekleniyor. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı…
 
Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?

Bu habere ifade bırak
  • 3Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 4Kızgınım
  • 6Üzgünüm
Toplam Oy13