Geri Dön

‘Beni bu at kadın için mi terk ettin’ deyince yandı

Laleh Shahravesh (55) adlı kadın, 18 yıl evli kaldığı Portekizli bankacı Pedro ile 8 ay Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) yaşadı.

‘Beni bu at kadın için mi  terk ettin’ deyince yandı

Ardından eşini terk edip kızıyla vatandaşı olduğu İngiltere’ye dönüp boşandı. Pedro ikinci evliliğini Tunuslu Samah al Hammadi (42) ile yaptı. Shahravesh boşandığı eşinin Facebook’taki düğün fotoğrafının altına Farsça, “İnşallah toprağın altına girersin aptal. Belanı bul. Sen beni bu at kadın için mi terk ettin?” diye yazdı.

Cezaevine girebilir

BAE’nin Dubai kentinde yaşayan Samah al Hammadi, bu yorumlardan ötürü şikayette bulundu. Shahravesh geçtiğimiz günlerde ölen eski kocasının cenaze töreni için Dubai’ye gittiğinde havaalanında gözaltına alındı. Avukat Radha Stirling, Shahravesh’in kefaletle bırakıldığını ama pasaportuna el konulduğunu ve bir otelde yaşamak zorunda kaldığını söyledi. Shahravesh’in iki yıl hapis cezası ve 50 bin sterlin para cezası alabileceği belirtildi.

Hırsızlık değil cinayet! Defin işlemleri sırasında ortaya çıktıKarabük'te, Recep Gücük (87) evinde koltukta ölü bulunurken, yakınları eve hırsız girdiğinden şüphelendi. Bir gün önce alt kata kiracı olarak taşınan kişilerin Gücük'ün evinden 14 bin 500 TL'yi çaldığı belirlenirken, 2 kişi tutuklandı. Recep Gücük'ün evinden paranın çalındığını anlamasıyla kalp krizi geçirerek öldüğü tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber