Game of Thrones’a karanlık eleştirisi

İki yıl aradan sonra final sezonu bu ay yayınlanmaya başlayan “Game of Thrones” dizisinin geçen pazar seyirci karşısına çıkan 3. bölümü, barındırdığı karanlık sahneler nedeniyle seyircisinden tepki aldı.

Game of Thrones’a  karanlık eleştirisi

“The Long Night” ismini taşıyan ve 82 dakika uzunluğundaki bölüm savaş sahneleriyle seyircisini etkilemeyi başarsa da bölümün karanlık olması hayranlarda hayal kırıklığına neden oldu.

Distractify.com isimli içerik sitesinden Mark Pygas “Herkez diziyi izlerken zor anlar yaşadı” başlığıyla bölüme dair bir eleştiri kaleme aldı. Karakterlerin karanlıkta seçilemediğini, kim kiminle mücadele veriyor görülmediğini ve bunun özellikle yapılmış olabileceğini söyleyen Pygas, “Ciddi savaş sahnelerinin yer aldığı bu bölümde yönetmen ve yapımcılar seyircilerin sahneleri eleştirmesinden çekinip karanlık bir bölüme imza atmış olabilir” ifadelerini kullandı.

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber