İstifanın arkasından seks skandalı çıktı

ABD merkezli film yapım şirketi Warner Bros’un CEO’su ve başkanı Kevin Tsujihara’nın istifasının arkasında seks skandalı olduğu ortaya çıktı.

İstifanın arkasından seks skandalı çıktı

Hafta başında görevinden ayrıldığını açıklayan Tsujihara’nın, İngiliz oyuncu Charlotte Kirk’e bir filmde rol verilmesi karşılığında ahlaksız teklifte bulunduğu iddia edildi. Olayın ardından Kirk tarafından yapılan açıklamada, “Kevin, bir filmde rol almak için onun yatağına girecebileceğimi düşündü ama onurum buna izin veremezdi. Kabul edildiğim her iş, yalnızca benim yeteneklerim doğrultusunda ve layık olduğum biçimde olmalıdır” denildi. 54 yaşındaki Tsujihara’nın avukatı ise müvekklini, “Kirk’in iş mülakatında Kevin Tsujihara’nın doğrudan bir rolü bulunmamaktadır” şeklinde savundu.

Genç kız yolda bulduğu 13 bin doları getirdi, kuyumcu sahibini bulduİstanbul Kartal’da yolda içinde 13 bin dolar olan bir zarf bulan genç kız, "Ben bunu yerde buldum sanırım sizin olabilir' diyerek kuyumcuya bıraktı. Paranın fotoğrafını çeken, sosyal medyada paylaşan kuyumcu, zarftaki dekonttan yola çıkarak sahibine ulaştı. Parayı sahibine veren Kuyumcu, " Bence parayı bulup getiren ve teslim eden kız benden daha gurur kaynağı. Alkışlanacak biri varsa bence o kız olmalı. Bu, bir zincirleme iyilik oldu." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber