Gündem
22.10.2017 - 16:43 | Son Güncelleme: 22.10.2017-18:27

Edirne'de yakalanan FETÖ'cü hakimler: Ciğer yemeye geldik

Edirne'de, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da yargılandığı şike davasına bakan hakim Bülent Kınay ile Ergenekon hakimlerinden Fatih Mehmet Uslu, Yunanistan'a kaçarken yakalanarak gözaltına alındı. Uslu ve Kınay'ın Yunanistan'a kaçmak için insan kaçakçılarına 3 bin Avro verdikleri iddia edildi. Gazeteciler sorunca gülerek 'Ciğer yemeye' geldik diye konuştular.

Sitene Ekle

Yunanistan sınırında yakalanan kaçaklar arasında, şüphelilerden ikisinin FETÖ/PDY soruşturma kapsamında, İstanbul Bakırköy ve Kayseri'den hakkında yakalama kararı bulunan, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da yargılandığı şike davasına bakan hakimBülent Kınay ile Ergenekon davası hakimlerinden Fatih Mehmet Uslu olduğu belirlendi.Uslu'nun da Bakırköy 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi ve Tavşanlı mahkemelerince yakalama kararı olduğu belirlendi.

"CİĞER YEMEYE GELDİK"

Gazetecilerin "Edirne'ye niye geldiniz, Yunanistan'a mı kaçacaktınız?" sorusuna şüpheliler pişkin bir edayla, "Gezmeye, ciğer yemeye geldik" şeklinde karşılık verdi (Sabah)


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX