Geri Dön

'2023’e güçlü hazırlanmalıyız'

'2023’e güçlü hazırlanmalıyız'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı’na telefonla bağlandı, “Farklı bir çıkış yapmamız, 2023 yılına çok daha güçlü şekilde hazırlanmamız gerekiyor” dedi.

‘2024 YILINDA İZMİR’İ ALMALIYIZ’

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti teşkilatı olarak İzmir’de çok daha farklı bir çalışma yapılması gerektiğini vurguladı, şu noktaların altını çizdi: “Bundan böyle rehavete kapılma gibi bir lüksümüz olamaz. Büyük kongre ile güçlü mitinglerle, farklı bir çıkış yapmamız, 2023’e çok daha güçlü şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Buna hazır mıyız? 2024’te İzmir yerel seçimlerini almalıyız. Hiçbir falsoya asla bizim prim vermememiz lazım.” - H. İBRAHİM KARABIYIK DHA

Aksaray'da tedbiren hastaneye kaldırılan 10'u Çinli 12 kişi taburcu edildiAksaray'da 'korona virüs'üne karşı tedbir amacıyla hastaneye kaldırılan 10'u Çinli 12 kişi taburcu edildi.
Trump 'Yüzyılın Planı'nı açıkladı: Kudüs bölünmemiş bir şekilde İsrail'in olacakABD Başkanı Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı. Trump, Filistin'in bağımsız devlet olabilmesi için 4 yıllık süre öngördüklerini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber