Geri Dön

50 Top Pizza’da!

Gerçek Napoliten Pizza Birliği (Associazione Verace Pizza Napoletana, AVPN) tarafından gerçek napolitan pizza sertifikası verilen Nappo Pizza’ya bir onur da 50 Top Pizza’dan geldi.

50 Top Pizza’da!

2019 yılında Mavişehir Mavibahçe AVM’de kurulan Nappo Pizza’yı ulusal ve uluslararası bir marka yapmak için kolları sıvayan Özgür Kılınçlar, kaliteyi kaybetmemek için franchisinge sıcak bakmadığını belirtti. Kılınçlar, “AVPN’den aldığımız sertifika ve 50 Top Pizza tarafından dünyanın en iyi 50 pizzacısı arasına girmemiz şevkimizi artırdı. Yakın zaman da Alsancak’ta açacağımız ikinci şubenin ardından İstanbul’da da yerimizi alacağız” diye konuştu.

Bakan Koca'dan flaş koronavirüs açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüsü ile ilgili son dakika açıklama yaptı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Şu ana kadar kesin koronavirüs tanısı alan hiçbir hastamız olmadı." ifadelerini kullandı.
Bu tezgaha gelenler, oynamadan gitmiyorİstanbul'da şarkılar söyleyerek pazarcılık yapan Mevlüt Akın, eğlenceli halleriyle sosyal medyada fenomen haline geldi. Akın’ın pazar tezgahına gelen müşteriler alışverişini oynayarak ve göbek atarak yapıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber