AK Parti İzmir teşkilatı bayramlaştı

AK Parti İzmir teşkilatı bayramlaştı

AK Parti İzmir İl Teşkilatı bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Törene İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir milletvekilleri Necip Nasır, Yaşar Kırkpınar ve partililer katıldı. Partililerin bayramını kutlayarak konuşmasına başlayan Sürekli, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için teşkilat olarak çalıştıklarını belirtti, “Bayram süresince il ve ilçe başkanlıklarımız açık olacak. Herkes eş, dost, akraba ve hemşehri gruplarından aramalar yapacak. Yılmadan, usanmadan Binali Yıldırım için çalışacağız” ifadesini kullandı.

AK Parti İzmir teşkilatı bayramlaştı

İstanbul çıkarması

Öte yandan AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı da, İstanbul’a giderek Doğu ve Güneydoğulu vatandaşlar ile bir araya geldi. Mardinlilerin yoğun yaşadığı yerlerde ev ziyaretleri gerçekleştiren, sonrasında da Mardin Dernekleri Federasyonu’nun iftarında hemşehrileriyle bir araya gelen Çankırı, Yıldırım’a destek istedi. İstanbul’da yaşayan Doğu ve Güneydoğuluların nüfusunun azımsanamayacağını belirten Çankırı, “23 Haziran İstanbul seçimlerinde kilit rolü üstleneceksiniz. Daha önce olduğu gibi yine Yıldırım’a destek olacağınıza inanıyoruz” dedi. - MEHMET CANDAN DHA

Tuvalet kağıdı hırsızlarını güvenlik kamerası yakaladıÇin'de halka açık bir tuvaletteki, tuvalet kâğıtlarının hızla bitmesi sonrası inceleme başlatıldı. Yetkililer, kağıtları çalanları güvenlik kameralarını inceleyerek tespit etti.
17 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber