Altay’a Uğur geliyor

Spor Toto 1. Lig’de ara transfer döneminde ilk anlaşmayı Tetiş Yapı Elazığspor’dan Yunan orta saha oyuncusu Andreas Tatos’la yapan Altay, şimdi de Boluspor’dan sağ bek Uğur Akdemir’e kanca attı.

Altay’a Uğur geliyor

Spor Toto 1. Lig’de ara transfer döneminde ilk anlaşmayı Tetiş Yapı Elazığspor’dan Yunan orta saha oyuncusu Andreas Tatos’la yapan Altay, şimdi de Boluspor’dan sağ bek Uğur Akdemir’e kanca attı. Boluspor’la yollarını ayırmaya hazırlanan Uğur’un siyah beyazlı kulüple anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi. 30 yaşındaki sağ bekin ilerleyen günlerde resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Altay, Paixao ve Daf dışındaki tüm yabancılarını da gözden çıkarmıştı.

Antalya'da kırmızı alarmMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Antalya'da 6 ilçe için verdiği 'kırmızı' uyarıdan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü'nde tüm izinler iptal edildi. Her iki kurum izinde olan personelini de yarın göreve çağırdı.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber