Geri Dön

Altay’da çifte müjde

Kulüp doktoru Levent Köstem, aylardır sakat olan Tiago’yla, kamp döneminde tendon ağrıları çeken Ufuk’un, ligin ilk maçında oynayabilecek durumda olduklarını açıkladı

Altay’da çifte müjde

Altay Teknik Direktörü Fuat Yaman, sakat futbolcuların iyileşip takıma katılmasını dört gözle beklerken, kulüp doktoru Doç. Levent Köstem’den çifte müjde geldi. Geçen sezonun 27’nci haftasındaki Karabük maçında çapraz bağları kopan, son yedi lig maçıyla Play-Off’taki Kasımpaşa karşılaşmasında forma giyemeyen Tiago’yla kamp döneminde tendon ağrısı çeken Ufuk’un oynayabilecek durumda olduğu belirtildi.

Molina da iyileşiyor
Köstem, “Adale sorunu yaşayan Molina da dört gün sonra takımla antrenmanlara başlar. Boyun fıtığı problemi nedeniyle gittiği İstanbul’dan dönen Yiğitcan ve ön çapraz bağlarında yırtık bulunan Levent’in en az üç haftaya ihtiyaçları var” dedi.
Başkan Niyazi Konuşmaz ameliyat olup olmayacağı 20 gün içinde belli olacak Levent Kartop’un takıma dönüşünün gecikmesi halinde, orta sahaya takviye yapabileceklerini söyledi. Serkan, Metin ve Musa Çağıran da Levent’in mevkiinde görev yapabiliyor.

Vurulmuş halde hastaneye bırakılan kişi öldüKaraman’da av tüfeğiyle vurulduktan sonra hastaneye bir otomobille getirilerek bırakılan kişi, hayatını kaybetti.
18 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte magazin dünyasında öne çıkan gelişmeler...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber