Altay’da çifte mutluluk

Altay’da çifte mutluluk

Spor Toto 1. Lig'de Altay formasıyla 29 gol atarak tüm zamanların gol rekorunu ele geçiren Marco Paixao, İspanyol asıllı nişanlısı Melania ile evlendi. Transfer gündeminde ilk sıraya yerleşen Portekizli yıldız, İspanya’nın Altea şehrinde yakın dostlarının katıldığı sade bir düğün ile sonsuz mutluluğa evet dedi. Siyah beyazlıların performans analiz antrenörü Ziya Güler ise nişanlısı Ezel Oruç ile dünya evine girdi. İnciraltı’nda düzenlenen düğün spor dünyasından yoğun katılıma sahne olurken, Altay Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar genç çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Siyah beyaz Babalar Günü

Altaylılar Babalar Günü’nü Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde düzenlenen açık hava partisiyle kutladı. Altay Spor Kulübü ve Bisan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, Altay’ın Edirne, Gaziemir ve Buca Evka-1 futbol okulu öğrencileri ile birlikte velileri katıldı. Babalar ve çocuklarının kıyasıya mücadele ettiği yarışmalar, sürpriz ödüllerle renklenen etkinliğin Altay için büyük önem taşıdığını söyleyen kulüp Kurumsal İletişim Direktörü Can Erbesler, “Büyük Altay, anne ve babaların evlatlarına tuttukları takımın adını verdikleri özel bir kulüp. Tüm babalar ve evlatlarına keyifli bir gün yaşatmak istedik. Katılımcılara ve sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Pencereden atlayan kadını yakalamak isterken...Zeytinburnu'nda psikolojik sorunları olduğu belirtilen 32 yaşındaki Fulya B., pencereden atladı. Esnaf İbrahim Türkeli düşen kadını havada yakalamak isterken ağır yaralandı.
19 Ekim 2019 Magazin Bülteni19 Ekim 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber