Geri Dön

Altay, güven aşıladı

Başkan Niyazi Konuşmaz, kadronun büyük ölçüde korunmasını, transferleri, kulübün büyüklüğü ve yönetim olarak verdikleri güven sayesinde gerçekleştirdiklerini söyledi

Altay, güven aşıladı

Transfer dönemini sorunsuz atlatıp, kadrosunu erken kuran Altay’da, Başkan Niyazi Konuşmaz, kulübün futbol camiasındaki yeri ve yönetim olarak verdikleri güven sayesinde sıkıntı yaşamadıklarını söyledi. Okan Koç, Levent Kartop gibi futbolcuların tek kuruş peşinat almadan kendisinin verdiği sözle kampa katıldıklarını belirten Konuşmaz, “Altyapıdan yetişen futbolcularımız bile güvensizlik gösterirken, yılların profesyonelleri bize inandı. Bu çok önemli. Bize güvenmeyenlerse halen boşta ve takım arıyor” dedi.

‘Sözümüz söz’

Verdikleri sözleri tutmak için gece-gündüz çalıştıklarını vurgulayan Konuşmaz, “Her kulüpte olduğu gibi sıkıntı olur. Ancak sözünü verdiğimiz parayı öderiz” diye konuştu. Konuşmaz, transferin kapandığını bir kez daha tekrarladı.

Herkesin takdirini kazanmıştı! Bakan Kurum Ahmet'le görüştüÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da halı sahada gördüğü çöplere tepki gösteren 8 yaşındaki çevre dostu Ahmet Akif Uslu ve sınıf arkadaşları ile bakanlıkta bir araya geldi. Bakan Kurum, öğrencilere 'Çevre Müfettişi' kartı verip, bisiklet hediye etti.
17 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte magazin dünyasındaki günün gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber