Geri Dön

ALTAY KEYİFLİ

Siyah beyazlılar, Kartepe Kupası’nda yenilgisiz şampiyon oldu. Yüzler gülüyor

ALTAY KEYİFLİ

Hazırlıklarını sürdürdüğü Kartepe’de düzenlenen Kartepe Kupası’ndaki üç karşılaşmada iki galibiyet, bir beraberlik alarak şampiyon olan Altay’da yüzler gülüyor. Hazırlık maçlarında sonuçtan çok sergilenen futbolu değerlendirmek gerektiğini hatırlatan Başkan Niyazi Konuşmaz, “İstekli ve iyi futbol ortaya koyduk. Genç futbolcularımız arasında çıkış yapanlar oldu” dedi. 

Bu hava lige yansımalı

Yeni transferlerin uyum sağladığını, tecrübeli oyuncuların hem iyi çalıştıklarını hem de gençlere ağabeylik yaptıklarını dile getiren Konuşmaz, “Bu havayı lige yansıtırsak başarıya ulaşırız” diye konuştu. Bu arada kiralık gideceği açıklanan Özkan‘ın, Fuat Yaman’la konuşup bir şans daha istediği, genç stoperin Kartepe’deki ikinci etaba götürüleceği öğrenildi.

İstiklal Caddesi’nde korkutan anlarİstiklal Caddesi'nde nostaljik tramvay seyir halindeyken elektrik hattında patlama meydana geldi. Patlamanın ardından vatandaşlar büyük panik yaşadı.
Trump 'Yüzyılın Planı'nı açıkladı: Kudüs bölünmemiş bir şekilde İsrail'in olacakABD Başkanı Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı. Trump, Filistin'in bağımsız devlet olabilmesi için 4 yıllık süre öngördüklerini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber