Geri Dön

Altay para basıyor

Yeni sezon öncesi bastırılan 2 bin açık tribün kombinesinin 1500’ü1500 kapalı tribün kombinesinin ise 900’ünün hemen satıldığı açıklandı

Altay para basıyor

Altay’da üç gün önce satışa çıkan kombine biletlere taraftarların büyük ilgi göstermesi yönetimin yüzünü güldürdü. Satışa sunulan 2 bin açık tribün kombinesinin 1500’ü, 1500 kapalı tribün kombinesinin 900’ünün satıldığı, VIP tribün için bastılan 120 biletin de 90’ının tükendiği açıklandı.

Yüzler gülüyor
Kombine biletlerin organizasyonundan sorumlu yönetici Altay Ülker, “İlginin bu seviyede olması sevindirici. Demek ki taraftarlarımız da takıma ve bize inandı, destek olmak için kolları sıvadı. Büyük ilgi gören açık tribün biletlerinden 1000 adet daha bastıracağız” dedi. Altay’da kombine biletlerin fiyatları şöyle: Açık 50, kapalı 150, VIP 750 TL. Kapalı ve VIP için Garanti Bankası Bonus Card’a taksit yapıldığı açıklandı. Alsancak Stadı’nda yapılan yeni turnike sistemi sayesinde bir biletin, aynı maçta birden çok kullanılmasının da önüne geçildiği ifade edildi.

FETÖ hükümlüsü firari çift saklandıkları evde yakalandıKütahya'da, haklarında FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari Mustafa G. (61) ile eşi Güler G. (55), saklandıkları evde yakalanarak, gözaltına alındı.
Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber